RADIOSITE Fórum

  • Informatika

 #6288  Szerző: ropi21
 
önmagában használhatónak nevezném, lefedettség kielégítő
nemrég jártam bp - szolnok - miskolc - bp távon majd bp - nyíregy - bp távon, néha rá-ránéztem telefonra, és egész sok helyen már 3g jelzés is látható volt, és amire én használom, arra a "semmi közepén" is elég volt minden alkalommal amikor próbáltam
viszont írod, hogy notihoz kell. nekem ez inkább elriasztó oldal lehetne, hisz a szolgáltatáshoz adott usb stic programja valami borzasztó
egy estén át használtam én is, és vagy 5 alkalommal kellett közbeavatkozni, idővel az egészet újra kellett telepíteni mert bedgtam, hangjelzés hogy csatlakoztatva usb eszköz, hangjelzés hogy lecsatlakoztatva az usb eszköz és ennyi. szép kéken világított de semmi haszna nem volt
valamint - nyilván értkető okokból - nem tartalmaz egy sima forgalommérőt sem (hisz az ő érdekük, hogy minnél többet használdd
bár erre ltéezik okos program, ami külön hálókártyára lebontva tud adatforgalmat számolni

tartom magam ahoz, hogy ha csak szórakozás céljára akarja használni, ne ugorjon bele vakon, olvasson, térképezzen fel véleményeket. ám ha kicsitis szükséges munkához, hatalmas nagy segítség
 #6285  Szerző: mlaszlo
 
Valóban furcsán vannak kitalálva a csomagok. Ismerősömnek a 3 Gb-os elég lenne, neki laptophoz kellene a hordozható net, de ha tényleg csak nagyon korlátozottan működik, akkor nem látom értelmét és mondtam is neki, hogy szerintem közel 4000.-Ft-ot ne adjon ki egy ilyen bizonytalan szolgáltatásért.
A másik ami egy kicsit riasztó, az a túlfogyasztás díja. Ugye 3 Gb után 10 kb-onként 0,1 forintot számláznak. Ha jól számoltam, akkor 1 Mb kb. 10.-Ft-ba kerül, így 1 Gb akkor kb. 10000.-Ft lenne?
 #6271  Szerző: ropi21
 
no igen
nekem, hogy céges kötődésű a számom nemérdekel (előző munkahelyem ami megszünt.. de nálam maradt a telefon, se a cég se én nem fogjuk kifizetni a t-nek, amíg ki nem kapcsolják, használom :])
nincs is különösebb csomag előfizetve így képzelem hol járhat a számla :]
2hónap alatt 62,61 illetve 6,7MB forgalmam volt le és fel, gmail mobilos kliensét használom valamint egy freerange nevezetű programot, ami rss-t olvas (vonaton hazafele egész hasznos. letölti a címeket, ami érdekel azt egy "kattintás" tovább letölteni

ha saját fizetésű csomagot választanék.. nos, nem is tudom
igazából az zavar, hogy adott a Domino Net 80 - 1990 Ft és a Domino Net 3GB - 3900 Ft és a kettő között semmi
(igen, T és vegyünk egy dominos kártyát alapul)
kettő között semmi
hisz ha használnék ilyesmit tuti alkalmasabb készülékkel tenném (iphone és htc touch hd közöttvacilálok) és akkor a 80MB tuti nem lenne elég viszont a majd 4ezer forint picit sok
/ha iphonera esik a választás, úgyis adott a hozzá tartozó csomag, ami megint külön téma/

igazából az egész 3g cucc úgy mondanám, hogy még nem tart ott, hogy csak "viccből" megérje kiadni érte pénzt. egyre fontosabb, hasznos meg minden de azt a pár ezer forintot máshova is tudom tenni. így ha nincs az embernek szüksége rá, akkor érdemes még halogatni picit, esetleg egy árcsökkentést kivárni. ha viszont munkához vagy bármi konrét célhoz szükséges, nos.. akkor kezd megérni
 #6216  Szerző: mlaszlo
 
ropi21 írta:
mlaszlo írta:A fehér akkor azt jelenti, hogy azokon a területeken nincs lefedettség vagy van csak alacsony sávszélességgel?
olyasmit igen,
de jelölhet EDGE vagy csak sima "streaming" (?) elérést biztosító kapcsolatot

persze ha ezen a térképen be van jelölve az sem garancia, pl Érden Érd-felső és Érd állomás közötti szakaszon sok helyen még a gsm térerő is eltűnik, Érd állomáson EDGE sincs és pl itt battán is vonaton kb a várostáblát elhagyva ugrik csak fel -az amugy jelzés szerint tökéletes- 3g szolgáltatás
Köszönöm a segítséget. Egyik ismerősömet érdekelte volna, de akkor ez még eléggé gyerekcipőben jár és így nem látom értelmét előfizetni, ahhoz azért túl sokba kerül, hogy ne lehessen normálisan használni.
 #6207  Szerző: djlacee
 
Kezünkben a Windows 7
A Microsoft néhány napja, a Professional Developers Conference nevű saját fejlesztői konferenciáján mutatta meg először a világnak a Vista utódjának szánt operációs rendszert, a Windows 7-et. Most mi is megnéztük, testközelből.

http://index.hu/tech/szoftver/win7031108/

Kép
 #6033  Szerző: ropi21
 
mlaszlo írta:A fehér akkor azt jelenti, hogy azokon a területeken nincs lefedettség vagy van csak alacsony sávszélességgel?
olyasmit igen,
de jelölhet EDGE vagy csak sima "streaming" (?) elérést biztosító kapcsolatot

persze ha ezen a térképen be van jelölve az sem garancia, pl Érden Érd-felső és Érd állomás közötti szakaszon sok helyen még a gsm térerő is eltűnik, Érd állomáson EDGE sincs és pl itt battán is vonaton kb a várostáblát elhagyva ugrik csak fel -az amugy jelzés szerint tökéletes- 3g szolgáltatás
 #5940  Szerző: mlaszlo
 
Mobilinternettel kapcsolatban lenne kérdésem. A T-Mobile-nál nézegettem a lefedettségi térképet:
http://www.t-mobile.hu/egyeni/ugyfelszo ... seg/3g.pdf
Ami számomra furcsa, hogy elég sok a fehérrel jelölt terület, amiről nincs semmi a jelmagyarázatban hogy mit jelent, csak a két szürke árnyalatról. A fehér akkor azt jelenti, hogy azokon a területeken nincs lefedettség vagy van csak alacsony sávszélességgel?
 #5151  Szerző: rsite1
 
Ez még a régi Majomparádé. Annó feltörték, és új rendszerük lett, új winyókkal...
 #5145  Szerző: rsite1
 
Beírtam, és a következőket dobja ki:

Amelie csodálatos élete
Liza Szűztelenítése (csodálatos)
Enya - Audio (Lossless) Collection-z7 9 disc szel�
Enya Discography 1984-2007-z7 "szelíd szenvedély

:mrgreen:
  • 1
  • 324
  • 325
  • 326
  • 327
  • 328
  • 330