RADIOSITE Fórum

  • Informatika

 #8631  Szerző: djlacee
 
na és itt jött el az a pillanat hogy a vitát lezártnak tekintem :mrgreen:
 #8627  Szerző: rsite1
 
Google Chromot csak a hülye netbuzik használnak, akik mindig szeretnek valami újat.
Úgyis visszatérnek az FF-re, de azért előtte szórakoznak Safarikkal, meg egyéb szarokkal.

Egyszerűen nevetséges.
 #8626  Szerző: djlacee
 
Nekem indulásnál volt kb 80M
 #8625  Szerző: Pasa
 
Nálam is csak 100 körül (inkább alatta) van a FF memóriaigénye. Pedig 6 kiegészítő is fut rajta.
 #8618  Szerző: mg
 
djlacee írta:Minek a tuning? Csak lassítja a böngészőt, plusz azokat a funkciókat külön-külön is megtalálod. Meg aztán mindegy, ha Firefoxból van 1 ami 250.000K memóriát fogyaszt, a Chrome -ból meg több fut, ami együtt sincs 250.000 K
cöcö, nekem 20-30 MB körül megvan, csak a flesses szarokkal szokott fölmenni úgy százig, nálad van ott vmi bibi
 #8613  Szerző: tomee87
 
djlacee írta:Minek a tuning?
Mert kell a francnak a sok flashes szar reklám ami lassítja az egész gépet és a böngészést is (FF-nál ABP kiszűri, mint az atom). Ez csak 1 indok, de óriási a FF mellett.
Nekem jelenleg 118K-t használ a FF-om, úgy hogy 2 külön ablak is meg van nyitva.
 #8611  Szerző: djlacee
 
Minek a tuning? Csak lassítja a böngészőt, plusz azokat a funkciókat külön-külön is megtalálod. Meg aztán mindegy, ha Firefoxból van 1 ami 250.000K memóriát fogyaszt, a Chrome -ból meg több fut, ami együtt sincs 250.000 K
 #8609  Szerző: tomee87
 
djlacee írta:Nem mintha eddig nem figyeltek volna, a kereséseimet pl
meg legalább ez a böngésző "él" a Firefoxxal ellentétben, ami egy idő után nem bírja, és bezárás után is a futó folyamatok közt van
De csak 1 és az is a géped hibája :D Míg Chromeból 840, arról nem beszélve, hogy nem tunningolható, innentől nálam kizárva, rajta sincs a gépemen :D
 #8607  Szerző: djlacee
 
Nem mintha eddig nem figyeltek volna, a kereséseimet pl
meg legalább ez a böngésző "él" a Firefoxxal ellentétben, ami egy idő után nem bírja, és bezárás után is a futó folyamatok közt van
  • 1
  • 320
  • 321
  • 322
  • 323
  • 324
  • 330