RADIOSITE Fórum

  • Informatika

 #1653  Szerző: Zenit
 
Mai szamitogepes izgalmak :punch:
Kicsit OFF, tegyetek at nyugodtan ha nem ide illik...

Sokevi hasznalat utan megdoglott szeretett egerem. En 2006-ban kezdtem hasznalni, elotte lehuzott vagy 5-6 evt (kozuleti selejtkent vettem).
Ma melo utan az elso utam a bakats teri PC-bontoba vezetett. Kertem egy sima gorgos PS/2-es egeret, hasznaltat, 500Ft-ert.
Hazaviszem, kajak nem jo.
Kolcsonkerek a szomszedtol egy egeret (szerencsere volt neki PS/2-es, ebben az USB-s korszakban), kiprobalom, hatha a PS/2 fingott ki az alaplapon. nahat, a szomszed egere megy rendesen!
Visszamegyek a bontoba, mondom, nem megy az eger, cserelje mar ki, de mostmar olyat adjon, amit elotte kiprobalunk.
Elkezd vele jatszani, aztan kozli, hogy sry, nem tudom megnezni hogy mukodik-e... Furcsalltm hogy egy PC-bontoban nem lehet kiprobalni egy egeret, de hitelesnek tunt a stori, es mar zaras elott voiltunk es meg volt 2 vevo mogottem, szoval gondoltam hagyjuk... Mondom jolvan, figyelj, akkor elviszem igy kiprobalas nelkul, azert csak nincs akkora isennyila, hogy ez sem megy.
Hazaviszem, basszus ez sem megy... Szomszed egere tovabbra is hasit...
Nabasszus, ezt mar ne vittem vissza, buktam 500Ft-ot, es jol megjartam 2-szer, hat ez van...
Aztan ugye 7 ora volt, hova menjek egerert? Felpattanok a 21-es vilire, irany a szeretett Tesco. 490Ft-ert kaptam egy vadiuj, ultragagyi, eretedi kinai egeret. Hasit mint az allat...

Na, szoval ovatosan a PC-bontokkal! Itt a pesti Bakats-teri bontoban meg figyeljetek oda!
Jah es nem tudhatjatok mi viccel meg titeket.. Az eger a PC legkisebb, legolcsobb rsze, es latjaok, megis mennyi idom rament.. Napersze ha vettem volna egybol egy ujat kor nem lett volna ez a szarozas.. Dehat egyreszt szeretem a regi lekoszlott cuccokat, na meg ugyebar konyezettudatossag > elektronikus eszkozok ujrafelhasznalasa, ja es egyatalan, minek ujonnan venni egeret... ;)
 #1442  Szerző: Sz.
 
MikySoft írta:Érdeklődnék, hogy van e fórumról olyan ember, aki Budapesten a XX. kerületben lakik.
Névéreméknek kéne netet bevezetni, azonban nem akarunk DSL-t, mert telefon vonalra nincs szükség.

A UPC honlapján néztem, hogy van-e internetszolgáltatásuk ott, de nem jártam sikerrel.

Milyen alternatív megoldások vannak még? 3G?
Ált. 3G-re szoktak előfizetni ha ideiglenesen kell, amit aztán elpasszolnak, ha már nincs rá szükség.
Ha nem talál lopható wifit (vagy előfizethetőt), akkor más megoldás nem nagyon van.
 #1441  Szerző: radiosite
 
Érdeklődnék, hogy van e fórumról olyan ember, aki Budapesten a XX. kerületben lakik.
Névéreméknek kéne netet bevezetni, azonban nem akarunk DSL-t, mert telefon vonalra nincs szükség.

A UPC honlapján néztem, hogy van-e internetszolgáltatásuk ott, de nem jártam sikerrel.

Milyen alternatív megoldások vannak még? 3G?
  • 1
  • 326
  • 327
  • 328
  • 329
  • 330