RADIOSITE Fórum

  • Informatika

 #5144  Szerző: hdshouter
 
Csak azért, mert csak ott van a "Gulliver Csodálatos Utazásai c. film (Ted Danson-os) és az nekem keddre kéne. Lécci nézd már meg, hogy le tudod-e szedni a torrentet csak aztán én töltöm, csak nagyon kéne. Köszi! :oops:
 #5138  Szerző: rsite1
 
Lehet, hogy van. 8-)
 #5136  Szerző: hdshouter
 
Valakinek nincs egész véletlenül bejárása a Majomparádé torrent oldalra? Ha valakinek van, az írjon már legyen szíves! Köszönöm!
 #4930  Szerző: djlacee
 
kössze, ez segített :)
 #4909  Szerző: t
 
djlacee írta:Megszűnt a CWI ingyenes tárhelszolgáltató, lefoglalták a szervereiket. Én át szerettem volna minden oldalamat költöztetni a cjb-re (korlátlan tárhely meg minden) viszont az egyiket nem sikerül, e107 tartalomkezelő rendszer nem települ fel, ezt a hibaüzenetet kapom telepítésnél:
"File Jogosultságok File nem írható: ...e107_config.php
Gondoskodj róla, hogy a felsorolt file-k létezzenek és a szerver által írhatóak legyenek. Ez normális esetben CHMOD 777, de előfordulhat más beállítás is - probléma esetén lépj kapcsolatba a kiszolgálóval.
"
Van PHPMyadmin, MikySoft, segíthetnél, vagy bárki aki ért hozzá :)
nos, ha már létezik az e107_config.php fájl, akkor total commanderben rámész, majd Fájl/Attribútumok módosítása, és ott beállítod a 777-et.
 #4903  Szerző: djlacee
 
 #4902  Szerző: LuciFerko
 
??? most ez hogy? mondj részleteket pls... miért foglalták le? nem kapják vissza a szervereket?
 #4901  Szerző: djlacee
 
Megszűnt a CWI ingyenes tárhelszolgáltató, lefoglalták a szervereiket. Én át szerettem volna minden oldalamat költöztetni a cjb-re (korlátlan tárhely meg minden) viszont az egyiket nem sikerül, e107 tartalomkezelő rendszer nem települ fel, ezt a hibaüzenetet kapom telepítésnél:
"File Jogosultságok File nem írható: ...e107_config.php
Gondoskodj róla, hogy a felsorolt file-k létezzenek és a szerver által írhatóak legyenek. Ez normális esetben CHMOD 777, de előfordulhat más beállítás is - probléma esetén lépj kapcsolatba a kiszolgálóval.
"
Van PHPMyadmin, MikySoft, segíthetnél, vagy bárki aki ért hozzá :)
 #4534  Szerző: Pasa
 
Chaten nincs senki, így itt is megkérdezem, hogy vágja-e valaki a Skype hibáit? Konkrétan nálam pár perc beszélgetés után kékhalált okoz!!! Ez vajon mitől lehet? :o
 #4461  Szerző: rsite1
 
aha. nekem még nem volt ilyen.
  • 1
  • 325
  • 326
  • 327
  • 328
  • 329
  • 330