RADIOSITE Fórum

  • Filmek, sorozatok, TV műsorok

 #173021  Szerző: Wolfman
 
Gr3g0ry írta:
Wolfman írta:Na, akkor élesszük fel ezt a topikot :D
Most láttam moziban a Viszkist, és volt egy baki, amire felfigyeltem. Az egyik jelenetben a Viszkis kocsijában a Danubius Rádió szól, viszont amikor az autórádiót mutatják, 89.5-öt mutat frekvenciának. Valahogy sikerült eltéveszteni a házszámot :D
Attól függetlenül nem volt rossz film. A(z igazi) Viszkis cameója pedig egész vicces volt.
Nem a Juventus volt véletlenül(nem halottad félre)?
Danubius Hírszolgálatot mondtak be, szóval nem.
 #172990  Szerző: Gr3g0ry
 
Wolfman írta:Na, akkor élesszük fel ezt a topikot :D
Most láttam moziban a Viszkist, és volt egy baki, amire felfigyeltem. Az egyik jelenetben a Viszkis kocsijában a Danubius Rádió szól, viszont amikor az autórádiót mutatják, 89.5-öt mutat frekvenciának. Valahogy sikerült eltéveszteni a házszámot :D
Attól függetlenül nem volt rossz film. A(z igazi) Viszkis cameója pedig egész vicces volt.
Nem a Juventus volt véletlenül(nem halottad félre)?
 #172879  Szerző: Wolfman
 
Na, akkor élesszük fel ezt a topikot :D
Most láttam moziban a Viszkist, és volt egy baki, amire felfigyeltem. Az egyik jelenetben a Viszkis kocsijában a Danubius Rádió szól, viszont amikor az autórádiót mutatják, 89.5-öt mutat frekvenciának. Valahogy sikerült eltéveszteni a házszámot :D
Attól függetlenül nem volt rossz film. A(z igazi) Viszkis cameója pedig egész vicces volt.
 #129499  Szerző: kukac
 
Nem prudnek, inkabb bigottnak, kepmutatonak mondanam. Egyebkent Lars Von Trier-manias vagyok, meg nem lattam a nympho-t, de nagyon kivancsi vagyok ra.
 #129497  Szerző: markfelt
 
szerintem nem meglepő. ez nem közönségfilm, eleve nem tudom, mit keresett a nagy mozikban. a nimfomániás is félig művész-, félig közönségfilm, azt is a legkisebb termekbe száműzték, érthető módon, mert a kutya nem volt kíváncsi rá. ettől még kurva jó (mármint a nimfo, ezt nem láttam, de nincsenek előítéleteim, lehet jó, lehet szar is).

mindenesetre: prűd nép.
 #129128  Szerző: LuciFerko
 
Tegnap este megnéztem a Paranormal Activity 4-et, hát ez nagyon gagyi. Gondoltam, parázok majd egy jót tőle, de a végén még röhögtem is.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 23