• Politika

#170975  Szerző: Wolfman
 2017.09.24. 11:41
frekivadasz írta:biztosan egy fidesz aktivista vagy :D
Ajjaj, ezzel most kihúztad a gyufát :D
 #170958  Szerző: frekivadasz
 2017.09.23. 15:14
Szinte nincs olyan hozzászólásod, amiben ne szerepelne a fidesz. Mivel állítólag a rossz reklám is reklám, biztosan egy fidesz aktivista vagy :D

Komolyra fordítva, én biztosan nem élnék olyan helyen, ahol nekem ennyire szar.
 #170957  Szerző: asr27
 2017.09.23. 12:41
altermanus írta:
asr27 írta:
altermanus írta:Jah, és az kimaradt, hogy a devizahitelesekwn segítenek... - a nagymamához, vagy a hid alá költözni, mert kirakja a bank a családos embereket a saját házukból, amit maguk építettek...
Én elismerem azt is, hogy vannak jó húzásauk is ennek a kormánynak
- Családi adókedvezmény
- CSOK (bár ezt a felső 10000 engedheti meg magának)
- ingyen utazás a nyugdíjasoknak (bár a pótdíjas járaton ki kell fizetni a 150 forintot)
- és bármennyire vonakodok tőle, de a kerítés is jó ötlet volt, bár az unióval való szembeszegülés nem tudom mennyire lesz jó ötlet.
Tehát, szerintem az lesz, hogyha a fidesz marad hatalmon, hogy kicsapnak bennünket az unióból...
Amiket leírtál azok közül engem és még több millió magyar állampolgárt egy sem érint!
aha, de van akit igen, és az a baj, hogy most egy kicsit önző vagy... de már megszoktam... :ayfkm:
Nem vagyok önző, a fidesz az önző. Ezek, amiket felsoroltál mindegyike csak látszatintézkedés.
Akkor ennyi erővel az az 1millió magyar, aki kiment külfödre az elmúlt 8 évben, mindegyike önző...
 #170956  Szerző: altermanus
 2017.09.23. 12:37
asr27 írta:
altermanus írta:Jah, és az kimaradt, hogy a devizahitelesekwn segítenek... - a nagymamához, vagy a hid alá költözni, mert kirakja a bank a családos embereket a saját házukból, amit maguk építettek...
Én elismerem azt is, hogy vannak jó húzásauk is ennek a kormánynak
- Családi adókedvezmény
- CSOK (bár ezt a felső 10000 engedheti meg magának)
- ingyen utazás a nyugdíjasoknak (bár a pótdíjas járaton ki kell fizetni a 150 forintot)
- és bármennyire vonakodok tőle, de a kerítés is jó ötlet volt, bár az unióval való szembeszegülés nem tudom mennyire lesz jó ötlet.
Tehát, szerintem az lesz, hogyha a fidesz marad hatalmon, hogy kicsapnak bennünket az unióból...
Amiket leírtál azok közül engem és még több millió magyar állampolgárt egy sem érint!
aha, de van akit igen, és az a baj, hogy most egy kicsit önző vagy... de már megszoktam... :ayfkm:
 #170953  Szerző: BMáté
 2017.09.23. 11:04
asr27 írta:7 milliót? hisz már alig vagyunk 9 millióan, ebből 1 millió nem is él Magyarországon! :D Ismét kiderült, hogy egy agymosott személy vagy, aki még az alap dolgokkal sincs tisztában!
A tisztánlátás végett:
Magyarország lakossága 2016-ban: 9 800 000
Ebből kivándorolt (ellenzéki portálok becslése alapján!): 600 000
Ez alapján a továbbiakban számoljunk 9 millió fővel. Altermanus a nyugdíjasokat, a CSOK-ot, a családi adókedvezményt, valamint a kerítést említette.
Nyugdíjasok száma: 2 040 000
Családban élők, illetve frissen családot tervezők száma (tehát 18 év alatti gyermekek, és szüleik, friss házasok stb.): kb. 4 000 000
Kerítés hatása (déli határszélen élők, ingázók, akik napi/heti rendszerességel járnak a Keleti pályudvaron - jómagam is): kb. 500 000
Ez összesen: kb. 6 540 000 a 9 000 000-ból. A hazai lakosság 72,67 %-át érintik a felsorolt reformok. (Asr, mint láthatod "ellenzéki becslésekkel" számoltam...)
Még egyszer mondom: Hazudni te szoktál a fórumtársaidnak.
Hát...engem még itt senki nem kapott hazugságon, téged viszont éppen a napokban. Nem mellesleg visszautasítom, és kikérem magamnak ezt a megjegyzést!
 #170950  Szerző: frekivadasz
 2017.09.23. 10:46
A jól szórakozok - kis túlzással - stimmel, viszont egyáltalán nem a szavaidat forgatom ki, hanem a hibás gondolataidat próbálom megjavítani, még akkor is, ha teljes tudatában vagyok annak, hogy szélmalomharc.
 #170948  Szerző: asr27
 2017.09.23. 10:39
frekivadász, jól szórakozol azzal, hogy megpróbálod mindenáron kiforgatni a szavaimat?
 #170947  Szerző: frekivadasz
 2017.09.23. 10:27
asr27 írta:
frekivadasz írta:
asr27 írta:7 milliót? hisz már alig vagyunk 9 millióan, ebből 1 millió nem is él Magyarországon! :D Ismét kiderült, hogy egy agymosott személy vagy, aki még az alap dolgokkal sincs tisztában!
Pedig - ha csak nem vagy remete - bizony mind érint, ha nem is közvetlenül, és nem is nagy mértékben.
Még egyszer leírom: EGYIK SEM ÉRINT! Hadd tudjam már én, hogy melyik érint, és melyik nem!
Tévedsz, de ez természetesen bárkinek megengedett.
 #170946  Szerző: frekivadasz
 2017.09.23. 10:26
asr27 írta:
frekivadasz írta:
asr27 írta:Megint baromságokat írkálsz össze-vissza!
Volt 7 szabad választás igen.... de mindig csak fidesz-mszp-fidesz-mszp. mint, ha nem létezne másik párt pedig vannak normálisabbak is! Meg kell adni az esélyt egy újnak!
A jobbiknak? Kösz, nem. A többi viccpártot már le sem írom.
Egyébként mi az, hogy meg kell adni? Ezt vegyem úgy, hogy kötelező, mert asr27 azt mondta?
asr27 írta:Nem a kormány tehet arról, hogy valaki minimálbért keres, valóban! De arról a kormány tehet, hogy mire elég az a nyavalyás minimálbér!
Én úgy tudom piacgazdaság van nálunk, persze lehet hogy tévedek, és a fidesz, sőt maga Orbán határozza meg az árakat. Mint ahogy azt is, hogy a Radio1-en milyen zene szól. Ja nem, az a Vajna :D
Agymosott barátom, nem, nem a vezíred határozza meg az árakat, de azt igen, hogy milyen magas legyen az árakat terhelő adó, Lásd: 27%-os áfa, ami a legmagasabb az EU-ban, de talán a világon is!
De hisz' aki keveset keres, az kevesebb ÁFÁt is fizet. Ilyenkor nem baj, hogy a "gazdagok" többet fizetnek? :D
 #170945  Szerző: asr27
 2017.09.23. 10:22
frekivadasz írta:
Pedig - ha csak nem vagy remete - bizony mind érint, ha nem is közvetlenül, és nem is nagy mértékben.
Még egyszer leírom: EGYIK SEM ÉRINT! Hadd tudjam már én, hogy melyik érint, és melyik nem!
  • 1
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 468

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Kovács Zsolt, Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.