RADIOSITE Fórum

  • Politika

 #108914  Szerző: mimi
 
http://www.klik.gov.hu/ Ez oszt gyönyörű, az ország legnagyobb gigaintézményének honlapja. Tökéletesen passzol a közoktatási reform minőségéhez. Értelmes információ nincs rajta, de az legalább tíz évvel ezelőtti technikai színvonalon; frameset-et kb. azóta nem láttam. Pofám szakad le.
 #108556  Szerző: Glenn
 
rmihaly76 írta:Annakidejen eppen Te "kopkodtel" az egyik hitelminositore, amikor negativra valtoztatta a kilatasokat. (lejjebb be is ideztek.)
Nem az lenne a korrekt velemeny, ha most is a "hiteltelen hitelminositok"-et emlegetned?
Ja, az rendben is volt úgy, ma is az a véleményem. Én a hitelminősítőt köpködtem, nem az ország gazdaságát és a kormányt.
 #108526  Szerző: markfelt
 
Szerintem meg az lenne a legkorrektebb, ha mindenki most hanyagolná a politika témát, az ebből fakadó konfliktusokat és a felesleges szófosást úgy két-három hétig.

Happy Holidays!
 #108523  Szerző: asimov
 
Annakidejen eppen Te "kopkodtel" az egyik hitelminositore, amikor negativra valtoztatta a kilatasokat. (lejjebb be is ideztek.)
Nem az lenne a korrekt velemeny, ha most is a "hiteltelen hitelminositok"-et emlegetned?
Pasa írta:Jól van, köpködjetek csak. Ha leminősítés van, akkor hurrá, ha "felminősítés", az meg kamu, lényegtelen, átmeneti, stb. Ennyi a balos IQ... :x
Én kérek elnézést, hogy örülni merészelek ebben a szocionista légkörben, na meg hogy egyáltalán merek ide írni... :oops:
 #108415  Szerző: Szepi
 
Pasa írta:
rmihaly76 írta:S&P hitelminosito
Hiteltelen, jelentéktelen... :gülü2:
.
 #108413  Szerző: Glenn
 
Jól van, köpködjetek csak. Ha leminősítés van, akkor hurrá, ha "felminősítés", az meg kamu, lényegtelen, átmeneti, stb. Ennyi a balos IQ... :x
Én kérek elnézést, hogy örülni merészelek ebben a szocionista légkörben, na meg hogy egyáltalán merek ide írni... :oops:
 #108394  Szerző: asimov
 
Ott a pont.
Nagyon remelem azt, hogy latni fogom Matolcsy ur sotetvorosen ego arcat akkor, amikor egy tokosebb ujsagiro (van meg ilyen Magyarorszagon?) szembesiti ot, a hitelminositok "hiteltelenseget" taglalo kijelentesevel... Ha akkor hiteltelenek voltak hitelminositok, legyenek most is azok, nemde? Vagy a leminosites nem szamit, mig a "felminosites" (pontosabban szolva a megtartas, mert szo sincsen felminositesrol) mar igen?
Bar, amiota Angyan-t csak azert buntette meg a Fidesz, mert a frakcioulesen nem-mel mert szavazni a foldtorvenyre, azota ezt is kinezem a fidesz vezerkarbol.

Ha csak egy keves jozan esze is van Matolcsynak, akkor meg sem probal ezzel dicsekedni nyilvanosan...
PooLee írta:Kit érdekel? "A hitelminősítőket ma már nem lehet komolyan venni, Magyarországot nem a hitelminősítők, hanem azok a befektetők minősítik, akik az elmúlt években működőtőkét hoztak Magyarországra."
 #108391  Szerző: Attis
 
Most ez a kb 200.000 Ft nem egy horror összeg, amennyibe egy félév kerül, többe kerül a kaja és a szállás (kollégiumi férőhely keveseknek jut).

A tudásnak, amivel papírt is szerezhetsz, ára van, ahogy ára van a kiflinek is a boltban, amitől meg jóllaksz.
Persze ott vannak a ponthatárok is, szerintem még feljebb kéne húzni a minimumokat szakonként.

Értem?
Nem értem.
Csatlakozom az előttem szólóhoz, 200000 Ft vagy ennek akár többszöröse óriási pénz. Tessen elmerülni a KSH adataiban!
A sokat emlegetett "röghöz kötöttség"-vitaponthoz megjegyzem: EU-s ország vagyunk... Szabad a munkaerő-áramlás...
  • 1
  • 490
  • 491
  • 492
  • 493
  • 494
  • 513