RADIOSITE Fórum

  • Politika

 #128274  Szerző: Gyurii
 
adminisztrator írta:ez valóban így van sok esetben. de ez is egy szakma, innen próbáltam most megközelíteni.
Mindegyik mögött áll egy csapat, akiknek a neve sose fog sehol megjelenni, de mindent azok mondanak meg, a beszédek megfogalmazása, hangsúlyok, mimika, testbeszéd minden! A politikusok többsége közgazdász, jó színészi "tehetséggel". Amit 1-2 mond, és/vagy cselekszik, ahhoz már gyomor kell, és kellő exhibicionizmus.. :punch:
 #128273  Szerző: markfelt
 
ez valóban így van sok esetben. de ez is egy szakma, innen próbáltam most megközelíteni.
 #128270  Szerző: Gyurii
 
adminisztrator írta:
Snake írta:Gyurcsány ismét megunhatatlan beszédet tartott, talán a legütősebb a 10 évértékelő közül. Nincs olyan mondat amivel ne értenék egyet.
baromi értékmentes leszek: gyurcsány, orbán és vona is elég szenvedélyes a beszédeiben. ilyen még morvai krisztina, vadai ágnes, szabó tímea, szél bernadett és molnár csaba is.

a többi párszáz szerintem teljesen szar, nulla retorikával.
Emberek azért politikusok ezek a szem*tek, mert szenvedélyesen, meggyőzően, beleéléssel tudnak szónokolni, ígérgetni, főleg négy évente választások előtt.. :roll:
 #128261  Szerző: markfelt
 
Snake írta:Gyurcsány ismét megunhatatlan beszédet tartott, talán a legütősebb a 10 évértékelő közül. Nincs olyan mondat amivel ne értenék egyet.
baromi értékmentes leszek: gyurcsány, orbán és vona is elég szenvedélyes a beszédeiben. ilyen még morvai krisztina, vadai ágnes, szabó tímea, szél bernadett és molnár csaba is.

a többi párszáz szerintem teljesen szar, nulla retorikával.
 #128246  Szerző: Snake
 
Gyurcsány ismét megunhatatlan beszédet tartott, talán a legütősebb a 10 évértékelő közül. Nincs olyan mondat amivel ne értenék egyet.
 #128222  Szerző: LuciFerko
 
Tényleg nagyon óvatosan kell bánni a szavakkal, csak nézzük meg, hogy a közelmúltban mi volt Boszniában, Ruandában és jelenleg Közép Afrikában és Dél-szudánban.
  • 1
  • 431
  • 432
  • 433
  • 434
  • 435
  • 513