RADIOSITE Fórum

  • Politika

 #113400  Szerző: Csongii
 
Pasa írta:Minden szava őszinte és igaz
Nézőpont kérdése.
A legnagyobb baj, hogy ebben az országban sosem volt valódi demokrácia, csak annak tüntették fel. :unott: :unott:
ugyanis a gazdaság nem teljesít valami fényesen
Ez tetszett a legjobban. Ekkora ökörséget írni... nem teljesít valami fényesen? Egy raklap #&@#><@#... tönkre tették, de úgy rendesen, főleg azt a Mező félét.
 #113397  Szerző: markfelt
 
igen, pasa, igaz. politikától minden téren független médium nincs.

annyi viszont elvárható lenne, hogy ne legyen ennyire látványosan elfogult.

ugyanakkor közvetlenül a 2010-es választások idején/előtt én korrektnek éreztem, kert attila és élő gábor között. persze az előző ciklus közepén még hasonlóan gáz volt.
 #113395  Szerző: Glenn
 
Íme, egy angol újságban megjelent cikk. Minden szava őszinte és igaz:
http://kerdem.blog.hu/2013/04/04/mi_ez_ ... 4.facebook
Igen, boritékolható a jövő évi választás eredménye, csak a kétharmad nem lesz meg, ami amúgy nem is baj... ;)
 #113380  Szerző: Glenn
 
adminisztrator írta:és még mindig nem jöttek rá az igen tisztelt kunigunda utcai urak, hogy nem a hányás utólagos feltakarítása, hanem a hányinger megelőzése a kizárólagos, egyedüli megoldás.

nagyon fájna nekik, ha polkorrekt híradó menne?
ez az emberek totális hülyének nézése.
Ilyen felesleges kérdéseket minek teszel itt fel? Amióta van MTV (1957), azóta ez a helyzet. Az ARD híradója se mindig "polkorrekt" (mint a törölt videóban is látható volt)...
 #113353  Szerző: mimi
 
adminisztrator írta:nagyon fájna nekik, ha polkorrekt híradó menne?
ez az emberek totális hülyének nézése.
vedd hozzá, hogy marinéni nem netezik, tv2-ről/rtl klub-ról közéleti tájékoztatást nem nagyon kap, mi marad neki, az ilyen őskomcsi rákosista szövegek, hogy a "bajnai-féle" bozótharcosok a demokrácia ellenlábasai meg felforgató ellenforradalmárok, normális tájékoztatás hiányában meg beleül a fülébe.
az is beteg állat, aki 2013-ban ilyen szöveget képes kiadni, az is, aki adásba szerkeszti. uszító szar.
 #113352  Szerző: markfelt
 
és még mindig nem jöttek rá az igen tisztelt kunigunda utcai urak, hogy nem a hányás utólagos feltakarítása, hanem a hányinger megelőzése a kizárólagos, egyedüli megoldás.

nagyon fájna nekik, ha polkorrekt híradó menne?
ez az emberek totális hülyének nézése.
 #113351  Szerző: mimi
 
különben meg közpénzből az én kicseszett híradóm is, én pedig megengedem.
 #113350  Szerző: mimi
 
asimov írta:Vagy a youtube akar kimaradni ebből az "adok-kapok"-ból....
:D Őket aztán nagyon megérinti.
 #113346  Szerző: asimov
 
Vagy a youtube akar kimaradni ebből az "adok-kapok"-ból....
LuciFerko írta:Kép
Fáj a kritika, mi?
(amúgy a yt mióta engedelmeskedik ilyen pártmédiának? pl. a Szír tv-ből egy rakat felvétel van fent, fikázás is.)
:punch: :hit:
 #113344  Szerző: LuciFerko
 
Kép
Fáj a kritika, mi?
(amúgy a yt mióta engedelmeskedik ilyen pártmédiának? pl. a Szír tv-ből egy rakat felvétel van fent, fikázás is.)
:punch: :hit:
  • 1
  • 479
  • 480
  • 481
  • 482
  • 483
  • 513