• Politika

#171264  Szerző: asr27
 2017.10.05. 20:11
Hagyjál már az ilyen olyan kutatási eredményekkel meg statisztikával... soha nem hittem egyiknek sem.
Jobban hiszek a saját tapasztalatomnak! Tudod nagyon sokan inkább magukban tartják, hogy elegük van a fideszből!
Meg van az 5 millió is!!
 #171263  Szerző: BMáté
 2017.10.05. 19:50
asr27 írta:Körülöttem? te el vagy tévedve, ember! legalább 5 millióan, gondolják így, hogy nem jó a fidesz kormány!
Valótlant állítók? Nem állítottam semmi valótlant, ellentétben veled és a fideszes fórumtársaddal!
3,5 millióan gondolják így. (Závecz-féle kutatási eredmény.) Ergo, most is valótlant állítottál!
 #171262  Szerző: asr27
 2017.10.05. 19:38
frekivadasz írta:
asr27 írta:Óriási meglepetés lett volna, ha a másik fidesss hívő nem okoskodik ide valamit, ami ellenem szól!
Óriási meglepetés lett volna, ha érdemben reagálsz a hozzászólásomra, valamint nem viselkednél úgy, mintha csak körülötted, meg a saját kis vágyaid körül forogna a világ.

Azt, hogy már sokadszorra teljesen valótlant állítasz, mondani sem kell.
Körülöttem? te el vagy tévedve, ember! legalább 5 millióan, gondolják így, hogy nem jó a fidesz kormány!
Valótlant állítók? Nem állítottam semmi valótlant, ellentétben veled és a fideszes fórumtársaddal!
 #171260  Szerző: frekivadasz
 2017.10.05. 19:24
asr27 írta:Óriási meglepetés lett volna, ha a másik fidesss hívő nem okoskodik ide valamit, ami ellenem szól!
Óriási meglepetés lett volna, ha érdemben reagálsz a hozzászólásomra, valamint nem viselkednél úgy, mintha csak körülötted, meg a saját kis vágyaid körül forogna a világ.

Azt, hogy már sokadszorra teljesen valótlant állítasz, mondani sem kell.
 #171259  Szerző: BMáté
 2017.10.05. 19:03
Óriási meglepetés lett volna, ha érdemben reagálsz a Politika topicnak megfelelő hozzászólásaimra.
 #171257  Szerző: asr27
 2017.10.05. 18:27
Óriási meglepetés lett volna, ha a másik fidesss hívő nem okoskodik ide valamit, ami ellenem szól!
 #171255  Szerző: frekivadasz
 2017.10.05. 13:57
asr27 írta:beszarás, basszus... beszarás... mindenre tud valami "magyarázatot" vakkantani
Ezt logikus érvelésnek hívják. A vakkantás az pont a te legutóbbi hozzászólásod volt.

asr27 írta:csak, hogy ne a fidesz jöjjön ki rossznak!
Minden világos.
 #171253  Szerző: BMáté
 2017.10.05. 13:51
asr27 írta:beszarás, basszus... beszarás... mindenre tud valami "magyarázatot" vakkantani, csak, hogy ne a fidesz jöjjön ki rossznak! beszarás ez az ember! Az eszem megáll... Tipikus fideszes...
hát tudod mit? Neked az is helyes lenne, ha az egész országot eladná a fidesz Kínának vagy Vietnámnak, csak azért mert a fidesz csinálja!!! ezek vagytok, ti fideszesek, ezek!
Te voltál kíváncsi a véleményemre. Jut eszembe, ismétlem magam: "Egyébként, ha már a kellemetlen témáknál tartunk, a minimálbérrel, kivándorlással és Katalóniával kapcsolatos reakcióid mintha elmaradtak volna..."
Továbbá, tehát mikor akartalak én elhallgattatni téged?
 #171252  Szerző: asr27
 2017.10.05. 13:11
beszarás, basszus... beszarás... mindenre tud valami "magyarázatot" vakkantani, csak, hogy ne a fidesz jöjjön ki rossznak! beszarás ez az ember! Az eszem megáll... Tipikus fideszes...
hát tudod mit? Neked az is helyes lenne, ha az egész országot eladná a fidesz Kínának vagy Vietnámnak, csak azért mert a fidesz csinálja!!! ezek vagytok, ti fideszesek, ezek!
 #171251  Szerző: BMáté
 2017.10.05. 12:52
noartist írta:Annyi hozzászólás születik itt olykor-olykor, hogy csak felületesen futjuk át őket, és néha átsiklunk felette. Most kimoderáltam a sértő részt, igyekezzen mindenki kulturáltan vitázni innentől. Ha ez nem megy, ismét gyűjtögetheti a figyelmeztetéseket az illetékes.
Persze, világos, köszönöm a gyors intézkedést! Milliószor megjegyeztem már, hogy a véleménnyel abszolút semmi gond, de ez a hangnem, amit Asr alkalmaz...minősíthetetlen. Nálam most lépte át a határt.
  • 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 469

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Kovács Zsolt, Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.