RADIOSITE Fórum

  • RADIOSITE.HU Fórum

 #100763  Szerző: comet
 
A sütiket csak egyben az összeset lehet törölni? Van néhány téma ami nem érdekel azokat törölném ha lehet.
 #100362  Szerző: asimov
 
A szin kerdesehez hozzatennek annyit, hogy nem a zold szinnel van bajom, hanem az arnyalataval.
Sokkal-sokkal sotetebb arnyalatot latnek szivesen. (jobb a szemnek, kevesbe faraszto az agynak, stb)
Szoval akar zold lehet, csak ne ilyen rikito arnyalatban... tnx!
 #100195  Szerző: donder
 
djlacee írta:Szeretném megkérni a fórumozókat, hogy a tartózkodási helyet töltsék ki :)
Életkort is!
 #97952  Szerző: djlacee
 
Szeretném megkérni a fórumozókat, hogy a tartózkodási helyet töltsék ki :)
 #95512  Szerző: chab7
 
Bele lett nyúlva a mobil verzióba tegnap óta?

Ma már a narancssárga topiccímekre bökve nem is az első olvasatlan hsz-hoz ugrik hanem a topic legelejére. A # menüből pedig képtelenség az utolsó oldalra lapozni. A "következő" gomb pedig hol lapoz hol nem. De ha lapozna is, egy rengeteg oldalas topicban így képtelenség a végére ugrani.

Opera Mobile és Opera Mini is ugyanezt csinálja :(
 #95469  Szerző: chab7
 
Sziasztok!

Rég jártam erre. Látom nagy dizájn váltás volt. Még ez a színvilág hagyján (bár a kék nekem is jobban bejött, és ha már ezt szeretnétek alapértelmezettnek mindenképp - mert miért ne - legalább választható lehetne a régi is), viszont ami miatt most írok az nem is ez, hanem a mobil verzió.
Elég szerencsétlen, hogy egy # jel alól felugró menübe került az előző/következő link. Ez hol működik, hol nem (mikor nem akkor annyi a jelenség, hogy rábökök de nem történik semmi, csak eltűnik a felugró menü, de az új oldalt el sem kezdi tölteni). Ez android alatt, opera mobile böngészővel van így. Emiatt nem akarok sem oprendszert sem böngészőt váltani (nem is egy egyedi párosítás ez hanem talán a leggyakoribb), viszont lapozni így szinte lehetetlen, így használhatatlan lett a mobil verzió. Sajnos míg ez így marad mobilon nem fogom tudni olvasgatni a fórumot.
Másnál működnek ezek a linkek rendesen?

Hát nagyjából ennyi.
(Én is csak az előttem szólók, régi jót visszasírók táborát gyarapítom.)
 #95348  Szerző: asimov
 
Udv!

Mikor lesz (vagy hol van..) visszakeresesi lehetoseg a forumban?
 #92325  Szerző: donder
 
Bejelentés:

A Taglistánál, a "felhasználó nevének kezdőbetűje" lenyíló fülben nicsen semmi, nem lehet kiválasztani semmit.

Kérem a hiba orvoslását!
Üdv: donder
 #92252  Szerző: markfelt
 
szemilan írta:
adminisztrator írta:
donder írta:Admin!

Majd az autómatice belépés mikor lesz megcsinálva? (Csak szimplán érdeklődök :) )
Működik.
Nekem nem :(
Töröld ki a cache-t.
  • 1
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 53