RADIOSITE Fórum

  • RADIOSITE.HU Fórum

 #110549  Szerző: djlacee
 
A hiba az ön készülékében van, WP7 Internet Explorerben jó
 #110547  Szerző: tomee87
 
Ez normális jelenség, hogy jó pár napja mobilos böngészőkön (Opera Mini, Androidos beépített böngésző, Opera Mobile) ez a kép fogad?

Kép
 #110000  Szerző: djlacee
 
A legtöbb felhasználó (117 fő) 2013.01.20. 20:55-kor tartózkodott itt.

Ez a töréses dolog miatt van?
 #109298  Szerző: markfelt
 
chab7 írta:
adminisztrator írta:Sajnos nem elérhető a keresési szolgáltatás fórumunk keretein belül és egyelőre nem is tervezzük a bevezetését.

Megértéseteket köszönjük!
Lehetne "szakmaibban" válaszolva? Csak mert a phpbb tartalmazza a funkciót. Miért van kikapcsolva? Nem értetlenkedni akarok, csak nem értem az okát a funkció kikapcsolásának.
Nem kívánatos mértékben hízlalja az SQL adatbázist.
 #109297  Szerző: chab7
 
adminisztrator írta:Sajnos nem elérhető a keresési szolgáltatás fórumunk keretein belül és egyelőre nem is tervezzük a bevezetését.

Megértéseteket köszönjük!
Lehetne "szakmaibban" válaszolva? Csak mert a phpbb tartalmazza a funkciót. Miért van kikapcsolva? Nem értetlenkedni akarok, csak nem értem az okát a funkció kikapcsolásának.
 #109195  Szerző: markfelt
 
Sajnos nem elérhető a keresési szolgáltatás fórumunk keretein belül és egyelőre nem is tervezzük a bevezetését.

Megértéseteket köszönjük!
 #109194  Szerző: asimov
 
Igen, jo lenne neha keresesi lehetoseg. Csak neha, esetenkent, de akkor nagyon kellene.
chab7 írta:Lehet csak én vagyok vak, de nem találok keresés lehetőséget a fórumon. Pedig nagyon jó lenne mert most is egy adott rádió típusra akartam rákeresni, hogy volt-e már szó róla valamikor, de így lehetetlen. A phpbb fórumnak része pedig a keresés. Vagy jól eldugtátok a keresés menüt vagy valamiért nincs engedélyezve.
Viszont ha a fórumozók nem tudnak keresni akkor nem szabad megszólni sem majd őket ha olyat kérdeznek ami már adott topicban egyszer ki lett beszélve. ;)
 #109184  Szerző: chab7
 
Lehet csak én vagyok vak, de nem találok keresés lehetőséget a fórumon. Pedig nagyon jó lenne mert most is egy adott rádió típusra akartam rákeresni, hogy volt-e már szó róla valamikor, de így lehetetlen. A phpbb fórumnak része pedig a keresés. Vagy jól eldugtátok a keresés menüt vagy valamiért nincs engedélyezve.
Viszont ha a fórumozók nem tudnak keresni akkor nem szabad megszólni sem majd őket ha olyat kérdeznek ami már adott topicban egyszer ki lett beszélve. ;)
 #100869  Szerző: donder
 
comet írta:A sütiket csak egyben az összeset lehet törölni? Van néhány téma ami nem érdekel azokat törölném ha lehet.
törölni nem tudsz, maximum olvasottá tenni őket...
comet írta:Hozzászólást hogyan lehet törölni?
Csak akkor tudsz ha nem válaszolt rá még senki..
A Hozzászólásod rublikájának a jobb-alsó sarkában van egy apró X betű.. megnyomod, jóváhagyod és úgy :)

:ayfkm:
 #100767  Szerző: comet
 
Hozzászólást hogyan lehet törölni?
  • 1
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 53