RADIOSITE Fórum

  • Pesti TV

 #197537  Szerző: mihalylovics
 
noartist írta: 2022.11.08. 23:02 Ajj, istenem, hát majdnem elfelejtettem bevágni a szemetesbe ezt a hulladékot.
hál'istennek már rég megtette az élet. amúgy a név valószínűleg nem volt véletlen: egy átpolitizált budapest tv-re emlékeztetett, már amennyit láttam belőle. :D
 #197535  Szerző: noartist
 
Ajj, istenem, hát majdnem elfelejtettem bevágni a szemetesbe ezt a hulladékot.

A soha viszont nem látásra. Nem kell több álhír- és gyűlölettévé, van elég így is.
 #196606  Szerző: shadoe
 
Szerintem ez a tévé mindig is arról szólt, hogyan csinálnak jobb sorsra érdemes értelmiségi gyerekek proli módon műsorokat - proliknak, tisztelet annak a kevés kivételnek.
 #196600  Szerző: noartist
 
Glenn írta: 2022.05.12. 16:46
LG írta: 2022.05.12. 00:05 a Pesti TV-nél aljább, színvonaltalanabb, mocskosabb hulladék TV csatorna még sosem volt a magyar éterben. Főleg nem kódolatlanul. Fasiszta propagandacsatornákra nincs szükség Európában.
Szerintem meg jó csatorna, az általad használt jelzőket pedig arra mondanám, ahol a te agyadat is mossák: ATV, RTL... :vomit:
És akkor a te jóvoltodból ismét visszasüllyedt ez a fórum a trógerszintre, köszi! :x
Szívből kérdezem, mitől jó szerinted a Pesti TV? Komolyan kíváncsi vagyok, szeretném megérteni. Mert látva egyik-másik megmozdulásukat, vagy hogy hogyan invitáltak korábban a műsorba jogvédőket (a meghívó stílusa!), akárhogy is próbálom, nem tudom megemészteni. De ha segítesz, lehet, megértem, mitől "jó". :)
 #196574  Szerző: Glenn
 
LG írta: 2022.05.12. 00:05 a Pesti TV-nél aljább, színvonaltalanabb, mocskosabb hulladék TV csatorna még sosem volt a magyar éterben. Főleg nem kódolatlanul. Fasiszta propagandacsatornákra nincs szükség Európában.
Szerintem meg jó csatorna, az általad használt jelzőket pedig arra mondanám, ahol a te agyadat is mossák: ATV, RTL... :vomit:
És akkor a te jóvoltodból ismét visszasüllyedt ez a fórum a trógerszintre, köszi! :x
 #196571  Szerző: LG
 
a Pesti TV-nél aljább, színvonaltalanabb, mocskosabb hulladék TV csatorna még sosem volt a magyar éterben. Főleg nem kódolatlanul. Fasiszta propagandacsatornákra nincs szükség Európában.
És egyébként igen, az ATV Spiritre sincs szükség. Dehát az ugye más, mert az egy egyházé.
 #196570  Szerző: Glenn
 
Én még nem temetném, tekintettel a kamu nézettségmérésekre is. Egyébként hiánypótló hangvételű csatorna, reklám is van rajta bőven, pláne nem mindegy, ki áll mögötte ugyebár. Vagy marad, vagy más formában megy tovább (akár a Hír TV-n egyes műsorokkal). :yes:
Én akkor most nagyon elkezdek röhögni a Klubrádión, remélve, hogy marad a négy kalózfrekvencián a jövőben is. :lool:
És mehet utána a senki által nem nézett (minthogy nem is ismert) ATV Spirit is... :fuckyou:
 #196563  Szerző: shadoe
 
mbalazs írta: 2022.05.09. 18:11 Ennyi volt :lool:

https://media1.hu/2022/05/09/eldolt-meg ... -pesti-tv/
Telesírok pár papírzsebkendőt ettől a hírtől, az egyszer biztos. Rettenetesen fog hiányozni a színvonaltalan propaganda a még színvonaltalanabb műsoraival és a médiába tökéletesen alkalmatlan műsorvezetőivel. Pár propagandarádió is követheti, és akkor már sokat tisztult a magyar éter.