RADIOSITE Fórum

  • RTL Magyarország (RTL, RTL KETTŐ, RTL HÁROM, Cool TV, RTL Gold, Film+, Muzsika TV, Sorozat+)

 #197582  Szerző: JuVi
 
Elindult az RTL+, mostantól (az 1 hónapos ingyenes próbaidőszakot leszámítva) havonta 2.000 forintért elérhetőek lesznek reklámmentesen az RTL saját gyártású műsorai, illetve külön idegyártott tartalmak is lesznek (többek között: A Király, A Nagy Fehér Főnök).

Nem tudom, hogy mennyi előfizetővel lenne elégedett az RTL, de azért ennél nem sokkal drágább az HBO Max, meg a Disney+, sőt az (Amazon) Prime Video még olcsóbb is...
 #193102  Szerző: Glenn
 
Na hát úgy tűnik (legalábbis remélem) önkritikát gyakoroltak. Eltűnt a szivárvány a logóból. :yes:
Nyilván olvassák ezt a fórumot. :lool:
Legalábbis minden rádiós műsorváltozás után ezt olvasom itt, nyilván ez egy mérvadó médiás felület. :hehe: :hehe: :hehe:
A szakma nem olvassa, sz@rik rá, sőt el is menekültek innen az aktív szakmabeliek, úgyhogy az első mondatom az igaz. :yes:
 #193085  Szerző: Glenn
 
Milu írta: 2021.06.23. 19:11Ha ez egy médiás fórum, akkor miért kellett idehozni a politikai nézeteidet?
Te is állj be a sorba, lesztek még páran, bravó. :yes: Ráadásul el is szóltad magad, ezt megköszönöm. A szivárvány tehát politika. :shock:
Nem tudom, mennyire vagy képben ezzel a fórummal kapcsolatban, mert még új vagy itt, de - mint írtam, csak lehet, hogy nem figyeltél - sok éve a politika hatja át ezt, és elsősorban nem a kormánypárti (gyengébbek kedvéért jobboldali, ami persze nem pontos definíció). A politikai nézetek itt alapnak számítanak, legyen szó bármely médium bármely műsoráról. Ha lehet fikázni a Hír TV-t, m1-et, Karc FM-et (időnként jogosan), akkor lehet fikázni a Klubrádiót, ATV-t és az RTL Klubot is. Szerintem van ez így, de sajnos régóta egyedül vagyok itt ezzel a toleráns hozzáállással. :(
Namármost, hogy te is megértsd, leírom újra röviden: az RTL Klub nevű külföldi tulajdonú magyarországi televíziós társaság politikai állást foglalt egy megosztó - sokak által elítélt - témában. Ez nemcsak hogy nem a feladata, hanem egyenesen irritáló tény, sok millió ember hergelésére alkalmas tett. Elítélendő. Én ezt írtam le, ami nyilván a politikai nézeteimet is leképezi, mert én a normalitást képviselem itt. Érted?
 #193084  Szerző: Milu
 
Glenn írta: 2021.06.23. 16:20
shadoe írta:Szerintem pedig az a probléma, Glenn, hogy régóta viszed itt a fórum agresszor-okostojás-megmondóember szerepkörét.
noartist írta:Megelőztél - én is pontosan így látom.
Egy követ fújtok, ugyanazt, mint a jelenlegi gyalázatos ellenzék. Én mindig is feltételeztem az itt fórumozókról, hogy tudják, hol kommentelnek. Ez itt egy médiás fórum és nem politikai. Sajnos nem bírjátok ki, hogy lépten nyomon alázzatok mindenkit, aki nem a ti világnézeteteket vallja. Csak megsúgom, ez a fórum nem ilyen volt ám 15 éve, amikor én ide tagként beléptem, de a hozzátok hasonló kirekesztő stílus ilyenné tette. Most is ezt teszitek velem és bántja a csőrötöket, hogy én nem hagyom magam. Egy ideje már egyedül vagyok veletek szemben, de nyugi, továbbra is tartom majd a frontot, ha tetszik nektek, ha nem. :gonosz:
Ha ez egy médiás fórum, akkor miért kellett idehozni a politikai nézeteidet? Nem gondolom, hogy a szivárványos RTL logó meg a hányós emoji együttes megjelenítése bárki számára is szakmai értékkel bírt. Én sehol nem látom, hogy te meg lettél volna alázva, ellenben te úgy tartod magad toleránsnak, hogy közben olyanokat leírsz, hogy "provokáció a normalitás ellen". Ki dönti el, hogy mi a normalitás? Te? A jobboldalon is vannak homoszexuális, leszbikus, transznemű emberek, emellett nagyon sokan heteroszexuálisként is elfogadóak tudnak lenni az ezzel kapcsolatos témákban. Ha ez tényleg politikai téma lenne, akkor ilyen nem fordulhatna elő. Ez egy emberi téma, ami politikai nézetektől teljesen független. Az RTL Klub nyugodtan hivatkozhat magára politikai szempontból független csatornaként, amíg az M1 közszolgálati médiumnak, a TV2 meg piaci alapon működő kereskedelmi tévének tartja magát. :roll:
 #193082  Szerző: Glenn
 
djlacee írta: 2021.06.23. 17:12 Tehát szerinted az elfogadható, hogy egy nemzetközi TV csatornára azt mondod hogy "ennél már nincs lejjebb" és beszúrsz egy pár hányós emojit, mert félig szivárványszínű logóval fejezik ki szolidaritásukat?
Bocs, de szerinted az egy rang, hogy egy médium nemzetközi? Amit tesz, az irányadó, kötelezően elfogadandó, sőt, ünnepelendő? Szerintem egy ilyen cég örüljön, hogy piacon van és kaszál, semmi máshoz nincs köze!
Amúgy felvilágosítalak róla, hogy ez egy magyarországi (tehát nem nemzetközi) tévécsatorna, és egy százmilliókat megosztó politikai indíttatású akciót hozott be hazánkba úgy, hogy közben "elhatárolódik a politikától", azaz hazudik. Ez egy provokáció a normalitás ellen. Szerinted ez elfogadható? Milyen emodzsi illik ide?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 199