RADIOSITE Fórum

• RTL Magyarország (RTL, RTL KETTŐ, RTL HÁROM, Cool TV, RTL Gold, Film+, Muzsika TV, Sorozat+)

#197641  Szerző: Glenn

djlacee írta: 2022.11.26. 20:44Úgy, hogy 2, 3, 6, meg Film van? Hát...
Igen, szerintem jobb számmal leírni, mint betűvel. Azt sem értem, hogy miért nincs "RTL egy"? :shock:
Persze ez egyéni ízlés dolga, nyilván sokaknak tetszik, de én jobban szeretem a nevet szám helyett. 25 éve sem tetszett, hogy az eredetileg tervezett Írisz TV helyett tv2 lett a másik adó neve. Mondjuk az RTL név sem tetszik azóta, mert ez meg egy külföldi tévétársaság neve...
 #197640  Szerző: Roger

Glenn írta: 2022.11.26. 18:14 A névválasztás egyszerűen röhej. KETTŐ, meg HÁROM? :lool:
A Viasat jobban döntött, hamár semmi ötlet sincs és marad a számozás. :yes:
Az egyszerűbb néha jobb, pláne ha izlésesen van megcsinálva. Talán az volt a cél és hogy így közelebb érezd magadhoz. A Group tudja mit csinál. Majd megszokjuk mint anno az m1, m2-t azt mtv után.
Nincs is ezzel baj, csak az RTL KETTŐ, HÁROM arculatába lehetett volna többet vinni... :D
 #197635  Szerző: djlacee

Glenn írta: 2022.11.26. 18:14 A névválasztás egyszerűen röhej. KETTŐ, meg HÁROM? :lool:
A Viasat jobban döntött, hamár semmi ötlet sincs és marad a számozás. :yes:
Úgy, hogy 2, 3, 6, meg Film van? Hát...
 #197633  Szerző: kondalyuk

Roger írta: 2022.11.26. 11:59 Idáig azt írnám hogy az RTL arculata a legjobb, de a KETTŐ(é) olyan semmitmondónak tűnik nekem. Többet várna az ember....
+1.

Az anyacsatornaé nagyon jó lett, a Háromé se rossz, de a Kettőé borzalmas. Főleg, ha az előző arculathoz hasonlítjuk, amit nem véletlenül nem cseréltek le 10 évig. Kíváncsi vagyok, hogy az RTL Gold-é milyen lesz.
 #197582  Szerző: JuVi

Elindult az RTL+, mostantól (az 1 hónapos ingyenes próbaidőszakot leszámítva) havonta 2.000 forintért elérhetőek lesznek reklámmentesen az RTL saját gyártású műsorai, illetve külön idegyártott tartalmak is lesznek (többek között: A Király, A Nagy Fehér Főnök).

Nem tudom, hogy mennyi előfizetővel lenne elégedett az RTL, de azért ennél nem sokkal drágább az HBO Max, meg a Disney+, sőt az (Amazon) Prime Video még olcsóbb is...
 #197479  Szerző: noartist

Promenád írta: 2022.11.01. 12:28
fachai9 írta: 2022.10.25. 11:50 törölve.
OFF : Spames hozzászólásoknak miért kell teret adni? ON.
Nem mindig van időnk végigmenni az összes fórumon.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 198