RADIOSITE Fórum

  • RTL Magyarország (RTL, RTL KETTŐ, RTL HÁROM, Cool TV, RTL Gold, Film+, Muzsika TV, Sorozat+)

 #198181  Szerző: Glenn
 
https://ripost.hu/huha/2023/02/lazadnak ... aggregator
Hát igen. Így jár, aki későn ébred. Most, hogy alig maradt nézettsége, mindenkit kirugdosnak ahelyett, hogy a vezetőség önkritikát gyakorolna. Régóta tudjuk (legalább 33 éve a Nap TV indulása óta), hogy reggelre pörgős, informatív, pár perces blokkokból felépített műsorfolyam kell, a stúdióban fecserésző, jópofizó, főzőcskéző műsor inkább délelőttre való (pláne megosztó személyekkel műsorvezetőként). Nem vitatom, hogy erre is van igény, de ebben a sávban nézettségi versenyt így csak elveszíteni lehet. :gonosz:
 #197754  Szerző: JuVi
 
Megváltozott az RTL GOLD arculata is. Amúgy azt nem értem ezen a csatornán miért csak javarészt ezeréves RTL-es sorozatokat ismételnek, amikor futhatna akár a Válótársak, Cápák között, Drága örökösök, stb. is, szerintem több nézőt is szereznének vele.
 #197641  Szerző: Glenn
 
djlacee írta: 2022.11.26. 20:44Úgy, hogy 2, 3, 6, meg Film van? Hát...
Igen, szerintem jobb számmal leírni, mint betűvel. Azt sem értem, hogy miért nincs "RTL egy"? :shock:
Persze ez egyéni ízlés dolga, nyilván sokaknak tetszik, de én jobban szeretem a nevet szám helyett. 25 éve sem tetszett, hogy az eredetileg tervezett Írisz TV helyett tv2 lett a másik adó neve. Mondjuk az RTL név sem tetszik azóta, mert ez meg egy külföldi tévétársaság neve...
 #197640  Szerző: Roger
 
Glenn írta: 2022.11.26. 18:14 A névválasztás egyszerűen röhej. KETTŐ, meg HÁROM? :lool:
A Viasat jobban döntött, hamár semmi ötlet sincs és marad a számozás. :yes:
Az egyszerűbb néha jobb, pláne ha izlésesen van megcsinálva. Talán az volt a cél és hogy így közelebb érezd magadhoz. A Group tudja mit csinál. Majd megszokjuk mint anno az m1, m2-t azt mtv után.
Nincs is ezzel baj, csak az RTL KETTŐ, HÁROM arculatába lehetett volna többet vinni... :D
 #197635  Szerző: djlacee
 
Glenn írta: 2022.11.26. 18:14 A névválasztás egyszerűen röhej. KETTŐ, meg HÁROM? :lool:
A Viasat jobban döntött, hamár semmi ötlet sincs és marad a számozás. :yes:
Úgy, hogy 2, 3, 6, meg Film van? Hát...
 #197633  Szerző: kondalyuk
 
Roger írta: 2022.11.26. 11:59 Idáig azt írnám hogy az RTL arculata a legjobb, de a KETTŐ(é) olyan semmitmondónak tűnik nekem. Többet várna az ember....
+1.

Az anyacsatornaé nagyon jó lett, a Háromé se rossz, de a Kettőé borzalmas. Főleg, ha az előző arculathoz hasonlítjuk, amit nem véletlenül nem cseréltek le 10 évig. Kíváncsi vagyok, hogy az RTL Gold-é milyen lesz.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 199