RADIOSITE Fórum

  • Paramount Global (MTV, Nick, Comedy Central, Paramount Network, stb.)

 #1553  Szerző: mlaszlo
 
Chester írta:Netboard fórumon írják, hogy már megjelent egy csatorna Comedy Central néven az amoson3-on, és a vh-1 ,egy rajta jelenleg free.
UPC kábelen gyorsak voltak, a digitális csomagban már Comedy Central lett a VH1 neve. Ezek szerint már lehet hogy át is álltak az Amos-os feed-re?
 #1544  Szerző: Zoshi
 
Netboard fórumon írják, hogy már megjelent egy csatorna Comedy Central néven az amoson3-on, és a vh-1 ,egy rajta jelenleg free.
 #1396  Szerző: tomee87
 
Na ez érdekes lesz. Mert ugye ez csatornakiosztás ill. ÁSZF változással jár, amit 30 nappal előtte be kell jelenteni. És a UPC, T-Home stb. ezt nem tették meg, tehát 2 lehetőség létezik. Vagy átállnak a fenti időszakban a VH1/CC verzióra, ezzel megszegve az ÁSZF-et, tehát akár az előfizető jogosan perelhet is. Vagy nem állnak át a VH1/CC verzióra, ekkor viszont az MTV Networks-től kaphatnak irgumburgumot.
A Vidanetnél pl. október 1-től változik az ÁSZF, de ahogy elnézem mindenhol VH1 szerepel.
 #1395  Szerző: Zoshi
 
Október 1.-től elindul a Comedy Central magyar változata a VH-1 Europe-pal osztott műsoridőben.
A csatorna elosztása az Antenna Hungária Amos-3-ról sugárzó digitális csomagjából történik, Cryptoworks kódolással.

A kábelhálózatoknak szeptember 15.-október 1. között kell átállniuk a Hot Birdről az Amos 3-ra: vevőberendezést és kódkártyát nem kell cserélni. Ez azt jelenti, hogy szeptember 15.-én a VH-1 Europe megjelenik az Amos 3-n, a 11,304(H) GHz-en!


Forrás: http://www.sat-tv-radio.hu/friss-hirek/ ... l?Itemid=2
 #1390  Szerző: Zoshi
 
jeek írta:Kivi vagyok a PR-nél mikor rakják be a CC-t, elvileg már szept 15-től menni fog műholdon :P
De gondolom akkor mégcsak a Vh-1 fog menni, és 1.-től indul a cc ugye? Gondolom a kábelesek Szept 15.-től cserélhetik le.
 #1389  Szerző: Pasa
 
MikySoft írta:PR-nél előtte egy nappal, olyan jók. :D
:lol: :lol: :lol:
 #1384  Szerző: rsite1
 
jeek írta:Kivi vagyok a PR-nél mikor rakják be a CC-t, elvileg már szept 15-től menni fog műholdon :P
PR-nél előtte egy nappal, olyan jók. :D
 #1383  Szerző: tomee87
 
Kivi vagyok a PR-nél mikor rakják be a CC-t, elvileg már szept 15-től menni fog műholdon :P
  • 1
  • 102
  • 103
  • 104
  • 105
  • 106