RADIOSITE Fórum

  • Paramount Global (MTV, Nick, Comedy Central, Paramount Network, stb.)

 #1569  Szerző: rsite1
 
Megmondom őszintén: AZ MTV-ben nagyot csalódtam.
Teljesen rendben van a műsor, nem is azzal van a baj. Elnézegetem rajt azt a sok primitívséget
(Pimp My Ride, Viva La bam, stb.) de ez nem zenecsatorna. Legyen a neve mittudomén SajtTV, és rakják
át ezeket a műsorokat. Ha már MTV, akkor legyen sok klip, zene, minden. Még a Viván is több a zene (bár azok jó szarok).

Fel nem fogom, hogy ennek mi értelme. Régen még ment sok klip rajt...
 #1565  Szerző: Zoshi
 
Amúgy, az nem lehet hogy amiért nem teljesen szünikmeg a vh-1, ezért nem vonatkozik az 1 hónapos szabály?
Nemtudok másra gondolni, hogy egy cég se tett ki közleményt, 1 kivételével. Legalább a stb-ra küldhettek volna üzenetet pl.
 #1563  Szerző: mlaszlo
 
Chester írta:Télleg kicsit recseg.. Mondjuk ma került fel teszt, hivatalos indulásra biztos javítják. Visszont akkor még sztem ráér átállítani az antennákat. :D
Nem is igazán értem, hogy a UPC hogyhogy ilyen hamar átállt. Az MTV Hungary-nak ő az elosztója, tavaly a csatorna indulásakor mégis csak az indulás napján dél körül cserélték le Budapesten a Europe-ot.
Ami érdekes, hogy a honlapjukon semmi közlemény, az előfizetőket se értesítették, így szerintem jónéhány előfizetőt meglepetésként fog érni a digitális VH1 csatornán a Comedy Central elnevezés.
 #1562  Szerző: Zoshi
 
Télleg kicsit recseg.. Mondjuk ma került fel teszt, hivatalos indulásra biztos javítják. Visszont akkor még sztem ráér átállítani az antennákat. :D
 #1560  Szerző: mlaszlo
 
Egy rövid kis hangfelvétel a VH1 hangminőségéről UPC digitális kábelen, amely nagy valószínűséggel már az Amos-os feed-ről van:
http://rapidshare.com/files/145461852/VH1.mp3.html

Chester! Tudom, hogy kérted, hogy ne a rapidshare-re töltsünk fel, de a data.hu nem akar működni. Feltölti a fájlt, de a végén nem adja ki a linket, amivel le lehetne tölteni. Többször is próbáltunk Internet Explorer-re és Firefox-al is.
 #1558  Szerző: mlaszlo
 
Chester írta:Akkor itt még nem, mivel tökéelets a hang és a kép. Jó lesz ha nem lesz ilyen a minőség.. amúgy semmi kiírás nincs a képernyőn mint a MTV Hungarynál pl?
A kép jelenleg a VIVA szintjén van szerintem, bár a netboard fórumon jónak mondják, szerintem nincs olyan jó minősége, mint az Astrán vagy a Hotbird műholdon. A hang valószínűleg 192 kbit/s-os, de mivel jelenleg eléggé recseg, így nehéz megmondani.
Kiírás vagy utalás a Comedy Central-ra nincs
 #1556  Szerző: Zoshi
 
Akkor itt még nem, mivel tökéelets a hang és a kép. Jó lesz ha nem lesz ilyen a minőség.. amúgy semmi kiírás nincs a képernyőn mint a MTV Hungarynál pl?
 #1555  Szerző: mlaszlo
 
mlaszlo írta: UPC kábelen gyorsak voltak, a digitális csomagban már Comedy Central lett a VH1 neve. Ezek szerint már lehet hogy át is álltak az Amos-os feed-re?

Igen, ez valószínűleg már az Amos-os feed lesz, mert recseg a hang és a képminőség sem olyan, mint az Astrán vagy a Hotbird-ön :(
  • 1
  • 101
  • 102
  • 103
  • 104
  • 105
  • 106