RADIOSITE Fórum

  • HBO csatornák (HBO, HBO 2, HBO 3, Cinemax, Cinemax 2)

 #1747  Szerző: mlaszlo
 
MikySoft írta:Kerestem videókat a számomra legkedveltebb HBO arculatról, de sajnos nem találtam.
Nektek nincs?

Kékes színű háttérei voltak az inzerteknek, és pár éve még azt használták.
Tán 2003 fele.
Erre gondolsz, ami a mostani arculat előtt volt?
http://www.youtube.com/watch?v=VY_ScB6i ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=ebBwitOitJk
http://www.youtube.com/watch?v=CfnaUgVGEes
Sajnos csak az adáskezdésről, ajánlóról és a napi műsor inzertjéről találtam videót, utóbbi a cseh HBO-ról van.
 #1742  Szerző: rsite1
 
Kerestem videókat a számomra legkedveltebb HBO arculatról, de sajnos nem találtam.
Nektek nincs?

Kékes színű háttérei voltak az inzerteknek, és pár éve még azt használták.
Tán 2003 fele.
 #1732  Szerző: mlaszlo
 
Októbertől jön a Félig üres az HBO Comedy-re

"Az HBO 1999-ben készített egy áldokmentumfilmet Larry Daviddel, a Seinfeld című iszonyú sikeres sitcom egyik írójával (aki egyben a sorozat társproducere és klszítője is volt), amiben a kábeles adó felkéri a kissé neurotikus szerzőt, hogy késztsen nekik egy saját magáról szóló sorozatot. Life imitates art, mondja az angol közmondás, egy évvel a most már kvázi backdoor pilotnak is nevezhető projectet követően megszületett a Curb Your Ethusiasm, a magyar kersztségben Félig üres címet kapó félórás sorozat, amiben Larry David mindennapjai játszák a főszerepet.

A sorozat alapvetően rögtönzésre alapuló, tulajdonképpen "semmiről" nem szóló epizódokból áll, aminek a forgatókönyvét Larry David életére alapulva készítették el, és ha nagyon beemegyünk, arról szól, hogy Larry Santa Monicában éli a multimilliomosok gondtalan életét, a Seinfeldből gennyesre kereste magát, és most nem tud mit kezdeni a rengeteg szabadidejével. Amitől a sorozat annyira élvezetes, az a kézikamerás felvételi technika, úőgy érezzük, mintha minden helyszínen egyfajta láthatatlan megfigyelőként ülnénk a sarokban, miközben az előre megírt jelenetek hiányában rögtönző színészek és vendégsztárok folyamatosan saját magukat adják.

A vendégsztárok névsora lenyűgöző, tessék csak nézni, mit találtunk a wikipédián: Ted Danson, Mary Steenburgen, Wanda Sykes, Shelley Berman, Jason Alexander,Julia Louis-Dreyfus, Martin Scorsese, Paul Reiser, Alanis Morissette, David Schwimmer, Mel Brooks, Ben Stiller, Michael York, Jerry Seinfeld, Nathan Lane, Philip Baker Hall, Stephen Colbert, Bobby Lee, Crista Flanagan, Rosie O'Donnell, Hugh Hefner, Dustin Hoffman, Sacha Baron Cohen, Bea Arthur, Vivica Fox, Lucy Lawless, Michael McKean, Tim Meadows, Shaquille O'Neal, Steve Coogan, John Legend és John McEnroe."
 #1199  Szerző: djlacee
 
he-he, nálunk is az "info" nevű monoszkóp helyén :lol:
 #1198  Szerző: mlaszlo
 
jeek írta: Igen, BBC World. Az RTR Planeta, CNN, BBC World ill. TV5Monde ugyanabban, a legalacsonyabb csomagban van, mint a magyar nyelvű helyi Pulzus Info TV, tehát ez nem lehet kifogás. Egyébként Budapesten is elérhető lesz analógon az HBO, mégpedig a monoszkóp helyén az S23-as kábelcsatornán.
Igazad van, elnéztem.
 #1176  Szerző: tomee87
 
mlaszlo írta:
Azok helyére, amiket említesz azért nem rakják be, mert a kódolatlan nap alkalmával a ligkisebb csomagba szokták rakni az HBO-t, azoka a csatornák amiket említettél mindg az alapcsomagban vannak.
A BBC Prime esetében pedig valamit elnézhettél, mert az a UPC-n sehol sincs analóg kínálatban.
De már nagyon rég óta így szokták megoldani az HBO kódolatlan időszakát.
Igen, BBC World. Az RTR Planeta, CNN, BBC World ill. TV5Monde ugyanabban, a legalacsonyabb csomagban van, mint a magyar nyelvű helyi Pulzus Info TV, tehát ez nem lehet kifogás. Egyébként Budapesten is elérhető lesz analógon az HBO, mégpedig a monoszkóp helyén az S23-as kábelcsatornán.
 #1170  Szerző: mlaszlo
 
jeek írta: Nyilván itt nem ezen van a hangsúly, hanem azon, hogy Miskolcon pl. ugyanabban a csomagban ott van az orosz RTR Planeta csatorna vagy a francia TV5Monde vagy az angol BBC Prime vagy CNN, ahelyett miért nem lehet adni, miért egy magyar nyelvű, ráadásul helyi reklám csatornát kell likvidálni. A hirdetők meg joggal mehetnek panaszkodni és visszakérni a pénzüket, hogy ők 7 napra hirdettek, nem 6 napra stb. Ilyenre még nem nagyon hallottam példát, hogy egy kábelszolgáltató, nem saját érdekeltségű helyi, magyar nyelvű csatornára rakná be a kódolatlan HBO-t, főleg úgy, hogy van mellette jó pár külföldi töltelék csatorna is. Bár a Fix.TV monoszkópra cserélése után én már nem lepődök meg semmin se....
Azok helyére, amiket említesz azért nem rakják be, mert a kódolatlan nap alkalmával a ligkisebb csomagba szokták rakni az HBO-t, azoka a csatornák amiket említettél mindg az alapcsomagban vannak.
A BBC Prime esetében pedig valamit elnézhettél, mert az a UPC-n sehol sincs analóg kínálatban.
De már nagyon rég óta így szokták megoldani az HBO kódolatlan időszakát.
 #1152  Szerző: tomee87
 
mlaszlo írta:
Ha jól látom, akkor 4 ilyen város lesz, ahol a helyi csatorna helyére kerül, de ez nem értem miért baj. A helyi tv-k nagy részén hétvégén úgysincs adás, csak képújság. És biztos tudnak erről az egy napos cseréről a helyi tv-knél is.
Nyilván itt nem ezen van a hangsúly, hanem azon, hogy Miskolcon pl. ugyanabban a csomagban ott van az orosz RTR Planeta csatorna vagy a francia TV5Monde vagy az angol BBC Prime vagy CNN, ahelyett miért nem lehet adni, miért egy magyar nyelvű, ráadásul helyi reklám csatornát kell likvidálni. A hirdetők meg joggal mehetnek panaszkodni és visszakérni a pénzüket, hogy ők 7 napra hirdettek, nem 6 napra stb. Ilyenre még nem nagyon hallottam példát, hogy egy kábelszolgáltató, nem saját érdekeltségű helyi, magyar nyelvű csatornára rakná be a kódolatlan HBO-t, főleg úgy, hogy van mellette jó pár külföldi töltelék csatorna is. Bár a Fix.TV monoszkópra cserélése után én már nem lepődök meg semmin se....

Re:

 #1139  Szerző: mlaszlo
 
jeek írta:Gyúúú http://www.upc.hu/pdf/kodolatlan_HBO.pdf
Azért az durva, hogy helyi TV-k meg Pulzus TV helyére rakják be az HBO-t :? Ha én lennék a helyi TV tulajdonosa ezt nem hagynám annyiba, főleg ha kábeltv-ről van szó és csak ott látható máshol nem.
Ha jól látom, akkor 4 ilyen város lesz, ahol a helyi csatorna helyére kerül, de ez nem értem miért baj. A helyi tv-k nagy részén hétvégén úgysincs adás, csak képújság. És biztos tudnak erről az egy napos cseréről a helyi tv-knél is.
Ami érdekes, hogy Budapesten a központi fejállomásra nincs kiírva, hogy analógban is elérhető lesz-e a sima HBO.

 #1137  Szerző: tomee87
 
Gyúúú http://www.upc.hu/pdf/kodolatlan_HBO.pdf
Azért az durva, hogy helyi TV-k meg Pulzus TV helyére rakják be az HBO-t :? Ha én lennék a helyi TV tulajdonosa ezt nem hagynám annyiba, főleg ha kábeltv-ről van szó és csak ott látható máshol nem.
  • 1
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36