RADIOSITE Fórum

  • Zenecsatornák

 #9256  Szerző: Zsolt
 
jeek írta:
Zsolt írta:Egyébként egy tök ingyenes FTA csatornáról van szó.
Tök ingyenes csatorna nincs :D Csak akkor, ha van egyéni műholdvevőd.
De kábelen, DTH-on, mindenért kell jogdíjat fizetni, még Das Erste-ért is.
Egyébként jelenleg az Eutelsat-on megy kódolatlanul.
Azért maximum jelképes összeget lehet elkérni egy FTA csatorna kábelen való terjesztéséért.
Meg így azért erős azzal dicsekedni, hogy Magyarországon csak a PR adja, főleg, ha figyelembe vesszük, hogy napokon belül még 2 (min.) szolgáltatónál felbukkan.
 #9252  Szerző: tomee87
 
Zsolt írta:Egyébként egy tök ingyenes FTA csatornáról van szó.
Tök ingyenes csatorna nincs :D Csak akkor, ha van egyéni műholdvevőd.
De kábelen, DTH-on, mindenért kell jogdíjat fizetni, még Das Erste-ért is.
Egyébként jelenleg az Eutelsat-on megy kódolatlanul.
 #9250  Szerző: tomee87
 
mg írta:február 1-től lesz T-Kábel Globe csomagban, gondolom, akkor saton is. váci kábeltévén meg antenna digitalon is van.
AD-n nem találom csak a Wild-ot, de a Váci KTV-n tényleg van.
 #9249  Szerző: Zsolt
 
Egyébként egy tök ingyenes FTA csatornáról van szó. Azt ne tudom melyik műholdon.
 #9246  Szerző: mg
 
február 1-től lesz T-Kábel Globe csomagban, gondolom, akkor saton is. váci kábeltévén meg antenna digitalon is van.
 #9244  Szerző: tomee87
 
LuciFerko írta:t-homeon lesz esetleg?
Nemtom, már asszem fél éve továbbítható ez a csatorna Magyarországon, de eddig -ha jól tudom- csak a PR-Telecom adja :?
 #9243  Szerző: LuciFerko
 
t-homeon lesz esetleg?
 #9242  Szerző: tomee87
 
LuciFerko írta:persze ez tuti nemlesz az enyingi kábeltévén :/
Pedig ha adnák mind3 NatGeo csatit (NatGeo, NatGeo Wild, NatGeo Music) akkor olcsóbban kapnák meg egyenként mind a 3-at, mintha csak egyet továbbítanak :D Legalábbis asszem ez így van.
 #9240  Szerző: LuciFerko
 
persze ez tuti nemlesz az enyingi kábeltévén :/
 #9238  Szerző: tomee87
 
LuciFerko írta:milyen zenék mennek?
Nagyon vegyes és változatos. A world musicon át az igényes pop (Coldplay, Amy Winehouse stb.) az elektronikus zene és az élő koncertfelvételeken át tényleg minden megtalálható. És a világ minden tájáról vállogatnak, legyen szó Amerikáról, Afrikáról, Európáról. Szerintem egy nagy űrt tölt be a zenecsatornák között ez a NatGeo Music.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9