RADIOSITE Fórum

  • PAX TV

 #20731  Szerző: mg
 
Attis írta:
mg írta:
mlaszlo írta:Mindenesetre érdekes, hogy egy vallási és kulturális csatornán mit keresnek nézőket lehúzó emelt díjas telefonos műsorok.
már a Spektrumon is túlzásnak éreztem...
21-23 közt pláne necces, fő-fő-fő tévézős időben
Szerintem van még 50+ csatornád. Amúgy meg ez a jósda még gusztustalanabb, mint a mondjon egy B-betűs szót-féle variáció. Igaz olcsóbb is, mert kifizetni nem kell semmit, csak bevétel van. A sok öregmami azért hívja őket ám, mintha muszáj lenne.
41, de max 14-ig jutok, ebbe még a Spektrum is beleesik :)
 #20730  Szerző: Attis
 
mg írta:
mlaszlo írta:Mindenesetre érdekes, hogy egy vallási és kulturális csatornán mit keresnek nézőket lehúzó emelt díjas telefonos műsorok.
már a Spektrumon is túlzásnak éreztem...
21-23 közt pláne necces, fő-fő-fő tévézős időben
Szerintem van még 50+ csatornád. Amúgy meg ez a jósda még gusztustalanabb, mint a mondjon egy B-betűs szót-féle variáció. Igaz olcsóbb is, mert kifizetni nem kell semmit, csak bevétel van. A sok öregmami azért hívja őket ám, mintha muszáj lenne.
 #20725  Szerző: mg
 
mlaszlo írta:Mindenesetre érdekes, hogy egy vallási és kulturális csatornán mit keresnek nézőket lehúzó emelt díjas telefonos műsorok.
már a Spektrumon is túlzásnak éreztem...
21-23 közt pláne necces, fő-fő-fő tévézős időben
 #20724  Szerző: Mauro
 
Zsolt írta:
Mauro írta:Éjjeli Menedék? Echo TV van ilyem műsör. Nem veszekedtek miatta? Per?
És ha a sok-sok Híradó/Hírek beperelné egymást...
CSI név miatt Viasat 3 balhézott TV 2-vel.
 #20722  Szerző: Zsolt
 
Mauro írta:Éjjeli Menedék? Echo TV van ilyem műsör. Nem veszekedtek miatta? Per?
És ha a sok-sok Híradó/Hírek beperelné egymást...
 #20721  Szerző: Mauro
 
Éjjeli Menedék? Echo TV van ilyem műsör. Nem veszekedtek miatta? Per?
 #20715  Szerző: mlaszlo
 
Attis írta:
mlaszlo írta:Már a Pax TV-re is betört a telemédia, ezentúl mindennap 21 és 23 óra között telejósda lesz.
Eddig is volt Éjjeli Menedék (ha jól emlékszem) néven hasonló csíraság.
Igen, az is valami hasonló, bár a telejósda szerintem rosszabb.
Mindenesetre érdekes, hogy egy vallási és kulturális csatornán mit keresnek nézőket lehúzó emelt díjas telefonos műsorok.
 #20714  Szerző: Attis
 
mlaszlo írta:Már a Pax TV-re is betört a telemédia, ezentúl mindennap 21 és 23 óra között telejósda lesz.
Eddig is volt Éjjeli Menedék (ha jól emlékszem) néven hasonló csíraság.
 #20713  Szerző: LuciFerko
 
MIÉRT JÓ EZ????
 #20712  Szerző: mlaszlo
 
Már a Pax TV-re is betört a telemédia, ezentúl mindennap 21 és 23 óra között telejósda lesz.