RADIOSITE Fórum

  • Antenna Group (Viasat2, Viasat 3, Viasat 6, Viasat Film, AXN)

 #42033  Szerző: Mauro
 
mlaszlo írta:Kis mértékben változott a műsorrend az AXN Sci-fi csatornán a mai naptól. Anime sorozatok mostantól csak hétvégén lesznek 10 és 12 óra között, hétköznap csak sorozatok lesznek reggel 8 és hajnali 5 óra között.
Anime egyáltalán nem illik csatorna profiljába. :x
Minek adnak egyáltalán Animet?
 #42014  Szerző: mlaszlo
 
Kis mértékben változott a műsorrend az AXN Sci-fi csatornán a mai naptól. Anime sorozatok mostantól csak hétvégén lesznek 10 és 12 óra között, hétköznap csak sorozatok lesznek reggel 8 és hajnali 5 óra között.
 #39142  Szerző: mlaszlo
 
Mauro írta: Azért kíváncsi lennék AXN-nek felbontására és hogy milyen bitrate-val adnak.
Amíg az Amos-on volt az HBO gondozásában, addig 544*576 volt ha jól emlékszem a felbontás és 2-2,5 Mbit/s körül volt az átlag sávszélesség, ekkor még nem is volt vele gond.
Jelenleg vagy ekkora vagy alacsonyabb felbontással megy, a sávszélesség viszont biztos hogy kisebb, elnézve ezt a minőséget szerintem max. 1,5 Mbit/s körül lehet.
 #39133  Szerző: Mauro
 
mlaszlo írta:
Mauro írta: Na igen így semmit se ér digitális kábel TV és lapos TV-k. Gondolom nem szar a technikájuk. Akkor mi gond? Kevés helyet bérelnek műholdon? Azt nem értem hogy miért nem a műsorok alatt színtelen a logó? Arra biztos nagyobb igény lenne.
Gondolom egyre kevesebb sávszélességet bérelnek és ezért ilyen a kép, pedig egy filmcsatornának kellene a sávszélesség.
Normál tv-n még nézhető, de LCD-n már elkeserítő a minősége, ennyire még a Direct és szerintem a Digi sem tömörít.
Ebben csak az a rossz, hogy a jogdíjat beszedik, egyre több a reklám, ugyanakkor a minőségen spórolnak, valami eljut a nézőkhöz és ennyi elég. Én már nem is nagyon nézem, mert még ha érdekelne is egy sorozat vagy film, elmegy a kedvem tőle, annyira rossz minőségű. Ugyanez a helyzet a Hallmark-al is.
A logó nem tudom miért csak a reklámok alatt színtelen, nyugodtan lehetne ilyen a filmek alatt is, de hogy mi a nézői igény, azzal nem hiszem hogy sokat törődnének.
Ezért jó hogy van net. Más megoldás nincs erre. Azért kíváncsi lennék AXN-nek felbontására és hogy milyen bitrate-val adnak.
 #39130  Szerző: mlaszlo
 
Mauro írta: Na igen így semmit se ér digitális kábel TV és lapos TV-k. Gondolom nem szar a technikájuk. Akkor mi gond? Kevés helyet bérelnek műholdon? Azt nem értem hogy miért nem a műsorok alatt színtelen a logó? Arra biztos nagyobb igény lenne.
Gondolom egyre kevesebb sávszélességet bérelnek és ezért ilyen a kép, pedig egy filmcsatornának kellene a sávszélesség.
Normál tv-n még nézhető, de LCD-n már elkeserítő a minősége, ennyire még a Direct és szerintem a Digi sem tömörít.
Ebben csak az a rossz, hogy a jogdíjat beszedik, egyre több a reklám, ugyanakkor a minőségen spórolnak, valami eljut a nézőkhöz és ennyi elég. Én már nem is nagyon nézem, mert még ha érdekelne is egy sorozat vagy film, elmegy a kedvem tőle, annyira rossz minőségű. Ugyanez a helyzet a Hallmark-al is.
A logó nem tudom miért csak a reklámok alatt színtelen, nyugodtan lehetne ilyen a filmek alatt is, de hogy mi a nézői igény, azzal nem hiszem hogy sokat törődnének.
 #39129  Szerző: Mauro
 
mlaszlo írta:
Mauro írta:AXN-n mióta színtelen a logó a reklámok alatt?
Szerintem nemrég vezethették be, mert az ünnepek környékén még úgy emlékszem, hogy a normál logó volt kint a reklámok alatt is.
Most látom, hogy a kis AXN-eknél is ugyanígy megy, reklámok és ajánlók alatt színtelen a logó.
A képminőség viszont nagyon gyenge lett az AXN csatornákon a költözés óta, sajnos most a leggyengébb minőségű magyar nyelvű csatornák közé taroznak :(
Na igen így semmit se ér digitális kábel TV és lapos TV-k. Gondolom nem szar a technikájuk. Akkor mi gond? Kevés helyet bérelnek műholdon? Azt nem értem hogy miért nem a műsorok alatt színtelen a logó? Arra biztos nagyobb igény lenne.
 #39127  Szerző: mlaszlo
 
Mauro írta:AXN-n mióta színtelen a logó a reklámok alatt?
Szerintem nemrég vezethették be, mert az ünnepek környékén még úgy emlékszem, hogy a normál logó volt kint a reklámok alatt is.
Most látom, hogy a kis AXN-eknél is ugyanígy megy, reklámok és ajánlók alatt színtelen a logó.
A képminőség viszont nagyon gyenge lett az AXN csatornákon a költözés óta, sajnos most a leggyengébb minőségű magyar nyelvű csatornák közé taroznak :(
 #34608  Szerző: donder
 
mlaszlo írta:
Chester írta: - Jövőre reality-ként már csak a "The Amazing Race: Asia" van tervezve. Ez viszont már hangalámondásos lesz. party:
Ez nagyon rossz ötlet, a németeknél is így megy az Amazing Race és szerintem borzalmas, felirattal sokkal jobb.
Ha jól, élethűen van szinkronizálva, akkor oké, de én is maradnék a feliratnál! :)
 #25450  Szerző: mlaszlo
 
Ütős sorozatok az AXN Crime-on szeptemberben

Az AXN CRIME három izgalmas sorozatot is műsorára tűz szeptemberben.

A DOKTOROK (Keddenként és csütörtökönként 22.50) egy vadonatúj széria, melyben négy orvos azzal a szándékkal nyit Los Angeles-ben magánklinikát, hogy a bevett gyakorlattal ellentétben a pénz helyett a betegekre fognak koncentrálni.

A MENTS MEG! (szeptember 2-től hétfőnként, szerdánként és péntekenként 23.00) 3. évada némi humorral fűszerezve Tommy Gavin, a tűzoltó küzdelmeit követi nyomon, míg az örök kedvencből, a THE AMAZING RACE-ből (szeptember 1-től hétköznaponként 10.55) két évadot is vetít szeptemberben az AXN.

Az AXN SCI-FI-n szeptemberben két, jövőben játszódó, paranormális fordulatokban bővelkedő sorozat új évadjait láthatják a nézők. A HOLTSÁV 6. évadában (szeptember 2-től hétfőnként, szerdánként és péntekenként 22.00) visszatér a képernyőre Johnny Smith, aki belelát mindazok jövőjébe, akiket csak megérint, míg a sci-fi örökzöld, a VÉGTELEN HATÁROK a 7. évadban (szeptember 25-től hétköznaponként 23.00) is elénk tárja a tudomány fejlődésében rejlő veszélyeket.
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13