RADIOSITE Fórum

  • SPI (Filmbox, Filmbox Plus, Filmbox Premium, stb.)

 #54869  Szerző: mlaszlo
 
jeek írta: Papíron október 1-től, de, hogy már megy e a tesztje vagy sem, azt csak centerweb tudja :D
Ha optikán fogják kapni, akkor már lehet hogy mennek, a Direct-re egyelőre még csak a Filmbox került fel, de nem tudom van-re már rajta valami.
 #54867  Szerző: tomee87
 
mlaszlo írta:
Mostanában kerültek be vagy már régebb óta mennek? Ugyanis állítólag ez a két csatorna a régióban csak most kerül bevezetésre. Eddig elvileg csak a Filmbox HD, a Filmbox Extra és a Filmbox Family volt elérhető magyar nyelven.
Papíron október 1-től, de, hogy már megy e a tesztje vagy sem, azt csak centerweb tudja :D
 #54854  Szerző: mlaszlo
 
jeek írta: Ez most kábel vagy műhold?
Mert kábelen pl. Centerweb kolléga kábelszolgáltatójánál is elérhető a Filmbox és a Filmbox Plus szóval....
Mostanában kerültek be vagy már régebb óta mennek? Ugyanis állítólag ez a két csatorna a régióban csak most kerül bevezetésre. Eddig elvileg csak a Filmbox HD, a Filmbox Extra és a Filmbox Family volt elérhető magyar nyelven.
 #54848  Szerző: tomee87
 
mlaszlo írta:Érkezik a két új Filmbox csatorna:
Először a UPC-nél az új Filmbox csatornák

Először a UPC kínálatában lesz elérhető a az SPI International két új filmcsatornája, a Filmbox és a Filmbox Plus.

A Filmbox adót az alapcsomagokba szánja a tulajdonos és főleg televíziós filmek ill. néhány mozifilm lesz rajta látható.

A Filmbox Plus csatorna a jó mozifilmek és a jó minőségű minisorozatok otthona lesz.
Ez most kábel vagy műhold?
Mert kábelen pl. Centerweb kolléga kábelszolgáltatójánál is elérhető a Filmbox és a Filmbox Plus szóval....
 #54838  Szerző: mlaszlo
 
Érkezik a két új Filmbox csatorna:
Először a UPC-nél az új Filmbox csatornák

Először a UPC kínálatában lesz elérhető a az SPI International két új filmcsatornája, a Filmbox és a Filmbox Plus.

A Filmbox adót az alapcsomagokba szánja a tulajdonos és főleg televíziós filmek ill. néhány mozifilm lesz rajta látható.

A Filmbox Plus csatorna a jó mozifilmek és a jó minőségű minisorozatok otthona lesz.
 #53875  Szerző: mlaszlo
 
nyikolaj írta:Tudtok valamit erről a Filmbox extráról?
Létezik magyar nyelven,mert a mi kábel szolgáltatónk szept.1.-re igérte,hogy lesz,de azóta sincs semmi.
Én régebben ismertem csak a Filmboxot.Az Amosról adott,de szlovák nyelven.
Azóta már van magyar vivője is?
A Filmbox Extrának van egy 100%-ban magyar nyelvű verziója (fogható a Hello HD-n, UPC-n, T-Home kábelen és több szolgáltatónál is), korhatárkarikákkal és magyar nyelvű ajánlókkal és van egy cseh-magyar verziója, azonban ez csak a UPC Direct-en megy, ennek a műsora eltér a magyar verzióétól.
Ezen felül létezik már a Filmbox Family csatorna is, ez több országnak megy, de ez is 100%-ban magyar nyelvű, azonban jelenleg tudomásom szerint csak a UPC hálózatain megy.
 #53873  Szerző: nyikolaj
 
Tudtok valamit erről a Filmbox extráról?
Létezik magyar nyelven,mert a mi kábel szolgáltatónk szept.1.-re igérte,hogy lesz,de azóta sincs semmi.
Én régebben ismertem csak a Filmboxot.Az Amosról adott,de szlovák nyelven.
Azóta már van magyar vivője is?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8