RADIOSITE Fórum

  • Hír TV

 #197421  Szerző: Glenn
 
Promenád írta: 2022.11.01. 12:30a belbecs ... mondjuk rá, ha azoknak ez az igénye...
Kiknek? Akik hánynak az ATV-től? :hehe:
És bizony tele van értékes műsorokkal, honismeret, történelem, szórakoztatás politikamentesen. Vannak persze politikai közéleti műsorok is, de egy demokráciában ez így van rendjén, bármennyire furcsa is ez egyeseknek....
Mint ahogy van az a másik előbb említett csatorna "amazoknak". ;)
 #197414  Szerző: Promenád
 
p0tyi írta: 2022.10.08. 23:16 Szerintem tök rendben van. Pont a közönség igényeire van szabva, stílusos, radikális, tudatosan és jól épített. Az új arculat pedig kiváló.
A külcsín jó, de a belbecs ... mondjuk rá, ha azoknak ez az igénye...
 #197266  Szerző: p0tyi
 
Szerintem tök rendben van. Pont a közönség igényeire van szabva, stílusos, radikális, tudatosan és jól épített. Az új arculat pedig kiváló.
 #197264  Szerző: noartist
 
Félretéve a politikai köntöst, ez a tévé közönséges és unalmas lett a bezárt Echóhoz képest. Élettelen, színtelen-szagtalan, már tényleg csak a célnak szentelik.

Az Echónak még volt lelke (ha itt-ott kicsit beteg is), például az a reggeli műsor, ami kifejezetten kellemes volt, csak 1-2 ritka esetben ment rajta direkt propaganda, egyébként még én is néztem olykor.

Ja, és az Echón nem féltek új formátumokkal kísérletezni. Itt meg semmi, csak mérlegen kimért, vagy már évtizedek óta futó propagandaműsorok.
 #193880  Szerző: kl439
 
A Híradó betűtípusai, a hírcsík és a visszaszámláló nem tetszik, valahogy olyan városi tévés. A visszaszámlálót sajnálom legjobban, mert az eddig mindig tetszett a Hír TV-n. A többi arculati elem most is tetszős számomra.
 #193878  Szerző: Glenn
 
Én eleve rossz ötletnek tartom egy telefonos műsor párhuzamos sugárzását rádióban és tévében, de arra nem számítottam, hogy élőben beég az egész, blokkolva mindkét médium műsorfolyamát egy órán keresztül. :shock:
 #193872  Szerző: p0tyi
 
Megújultak. Láthatóan házon belül készült, de elég szolid-igényes lett.
Azért mindent itt se sikerült lecserélni, pl. az időjárás arculata maradt a régi.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 21