RADIOSITE Fórum

  • Hír TV

 #81476  Szerző: Nickman
 
Dani írta:A Vonalban című műsor miért szűnt meg?
Csintalan elfáradt :lol:
 #81475  Szerző: markfelt
 
Dani írta:A Vonalban című műsor miért szűnt meg?
Mert George Lucas perelte őket, hiszen korábban levédette Jabbát.
 #81473  Szerző: Dani
 
A Vonalban című műsor miért szűnt meg?
 #81460  Szerző: LuciFerko
 
Hááát én inkább a koncepciót hiányolom. Lehetne akkor új logo is már.
 #81453  Szerző: Milán
 
Tényleg érdekes, mondjuk én még csak a logót meg még a szallagcímet láttam.
 #81452  Szerző: markfelt
 
Nnnna, ez jó sz'r lett!

Kicsivel a román Realitatea TV szintje alatt mozog ez az új arculat, viszont a szlovák TA3, vagy a lengyel TVN24 messze-messze színvonalasabb ennél, hogy közép-európai példákat hozzak.
Zoey írta:Egyébként valószínűleg köze van a megújulásnak ahhoz, hogy a Hír Tv nézettsége egy éve folyamatosan esik.
Szerintem nem a dizájnt kéne frissíteni ahhoz, hogy a nézettség esése abbamaradjon, hanem a csatona beszűkült, szubjektív nézőpontját, tartalmát és/vagy a kormányon lévő erőt.
 #81444  Szerző: Zoey
 
mlaszlo írta:Hétfőtől új arculattal jelentkezik a hírTV
http://www.hirtv.hu/?tPath=/view/videov ... w_id=13901
A Híradóra már rá is fér a megújulás, mert tényleg elég egyszerű, nem annyira hírtelevíziós. A zene mondjuk nem rossz, az éjszakai adászünetes, forgó Földes zene kimondottan tetszik! :)
Egyébként valószínűleg köze van a megújulásnak ahhoz, hogy a Hír Tv nézettsége egy éve folyamatosan esik.
 #81436  Szerző: markfelt
 
Még idén át akarnak állni (de nem most. Bár az új főcímek a Híradóén kívül 16:9-ben voltak legyártva, ahogy láttam).

Viszont nem tetszik az új arculat. Ez is házon belül készült egy hobbista dizájner által, mint eddig minden. Nem ártana most már valami profibb, külső gyártást rendelni.

(Nem mintha ez elég lenne ahhoz, hogy nézzem a HírTV-t. :D )
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21