RADIOSITE Fórum

  • ATV, ATV Spirit

 #81447  Szerző: markfelt
 
Zoey írta:Mészáros Antónia neve jól mutat, de érdekelne, hogy ha valaki elmegy pl. az ATV-be vagy Hír Tv-be dolgozni, nem skatulyázzák be, mint bal- vagy jobboldali?
Őt már beskatulyázták. Nem véletlenül kötött ki itt.
Zoey írta:Ez később nem jelent gondot az elhelyezkedésnél? Bár persze elég sokat letettek ők már az asztalra, hogy ilyenek miatt ne alkalmazzák őket.
Pedig nem fogják. Kizárólag az érától függ minden. A tapasztalattól/tehetségtől nem.
 #81443  Szerző: Zoey
 
mlaszlo írta:Szeptember 5-től megújul az ATV.
Nocsak, minden tévé most újul meg?
Érdekes, hogy az eddig is elég komoly hangot még komolyabbra váltják, és az a kevés szórakoztató műsor is eltűnik, ami eddig még volt. Pedig pl. a NévShowr csatorna szinten kiváló számokat szokott szállítani.
Mészáros Antónia neve jól mutat, de érdekelne, hogy ha valaki elmegy pl. az ATV-be vagy Hír Tv-be dolgozni, nem skatulyázzák be, mint bal- vagy jobboldali? Ez később nem jelent gondot az elhelyezkedésnél? Bár persze elég sokat letettek ők már az asztalra, hogy ilyenek miatt ne alkalmazzák őket.
Örülök neki, hogy hallunk végre arról, hogy a nyáron a közmédiából elbocsátott szakemberek feltűnnek máshol.
Vajon a Híradó is megújul, új arculatot kap, és a tv más arculasti elemei is lecserélődnek? Nem tudom, mikor újult meg legutóbb a Híradó, de a mostani főcíme, elsősorban a zene elég színvonalas.
 #81438  Szerző: mlaszlo
 
Szeptember 5-től megújul az ATV

a reggeli műsort az MTV-ből kirúgott Mészáros Antóniával erősítik meg, Havas Henrik új műsort kap, Vágó István pedig állandó vendégként szerepel októbertől a csatornán.

Több politika, kevesebb szórakoztató műsor.

A csatornán megszűnik Juszt László Magánbeszélgetés című műsora, a Sas kabaré és a Névshowr, helyüket Rónai Egon Húzós című bulvár talkshow-ja és a Mindentudás Egyetemének 2011-es adásai veszik át.
 #69250  Szerző: mlaszlo
 
djlacee írta:a UPC
Elvileg a Tarr hálózatára is bekerült.
 #69249  Szerző: mlaszlo
 
csokie írta:Nekem ez a link be sem tölt, de egy kérdésem azért lenne: az hogy ki van írva hogy atvHD az addig oké, csak ki az a szolgáltató aki valóban HD-ben is továbbítja? Volt értelme?
Szerintem nem sok értelme volt, HD-ben nem beszélgetős műsorokat akarnak nézni az előfizetők, az tökéletes SD felbontással is.
 #69246  Szerző: markfelt
 
csokie írta:Nekem ez a link be sem tölt
Kép
 #69243  Szerző: djlacee
 
a UPC
 #69242  Szerző: csokie
 
Nekem ez a link be sem tölt, de egy kérdésem azért lenne: az hogy ki van írva hogy atvHD az addig oké, csak ki az a szolgáltató aki valóban HD-ben is továbbítja? Volt értelme?
 #57414  Szerző: Gyurii91
 
Amikor odakapcsoltál, és becsuktad a szemed, beugrott a Sláger rádiós hírek akcentus, és az alatta lévő jingle. :boldog:
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 11