RADIOSITE Fórum

  • MTVA (M1, M2, M3.hu, M4 Sport, M5, Duna, Duna World)

 #5440  Szerző: mlaszlo
 
jeek írta: Azért érdekes, mert eddig soha nem volt kint rajta ez a logo. Pedig volt a Dogstar c. animációs sorozat, az is HD-s volt ugye, de nem volt kint a 16:9-es SD verzión a HD-s logo, hanem a rendes 16:9-es m2 logo volt, nem tudom mitől lehetett ez most. Figyelni fogom a továbbiakban.
Végülis lehet, hogy a HD verziót osztja el a PR, de én mégis inkább MTV-s bakira gondolnék, mert szerintem a szolgáltatónak fölösleges lekonvertálni a HD változatot SD-re, amikor ott a műholdon az SD jel.
 #5439  Szerző: tomee87
 
mlaszlo írta:A 16:9-es SD m2 úgy tudom, hogy a HD lekonvertált változata, elképzelhető, hogy vagy annak maradt kint a logója vagy rosszat raktak ki.
Azért érdekes, mert eddig soha nem volt kint rajta ez a logo. Pedig volt a Dogstar c. animációs sorozat, az is HD-s volt ugye, de nem volt kint a 16:9-es SD verzión a HD-s logo, hanem a rendes 16:9-es m2 logo volt, nem tudom mitől lehetett ez most. Figyelni fogom a továbbiakban.
 #5438  Szerző: mlaszlo
 
A 16:9-es SD m2 úgy tudom, hogy a HD lekonvertált változata, elképzelhető, hogy vagy annak maradt kint a logója vagy rosszat raktak ki.
 #5436  Szerző: tomee87
 
Ilyen logo volt kint a PR-Telecom által digitálisan továbbított m2-n az előző film alatt :shock: :o

Kép

Kép

Kép

Eddig ez a logo soha nem volt kint a digitálison továbbított m2-n :shock: Ezekszerint a HD-s m2-t osztaná el a PR digiten vagy mi van most, rossz logot raktak ki az m2 SD 16:9-re??
 #4708  Szerző: Attis
 
Na... Nincs miről tovább beszélni. Ebben a pillanatban megjavult a kaposvári hang.
 #4707  Szerző: Attis
 
jeek írta:
Attis írta:Megnéztem szobaantennával.
Kab-hegy: mono, picit torz, de érthető.
Kaposvár: borzasztó, eleve búg, a beszéd alig érthető.
Pécs: mono, torz, de érthető.
A pécsi és kab-hegyi adókkal is gáz van.
A kab-hegyi adót még megérteném (munkálatok folynak). De a pécsi???
Sajna nagykanizsa ezzel a vacak antennával éppen csak bejött, abból nem tudtam megállapítani, mi a helyzet.
Fura, a tokaji meg sátoraljaújhelyi adó is NICAM Sztereó.
Épp ezért néztem meg, mi a helyzet. A kab-hegyi, kaposvári és pécsi adó nincs rendben. Biztos, h nem készülékhiba, és bár egy sima szobaantennával próbálkoztam, jellemző, h a pécsi és kaposvári tv2 jó, és a nagykanizsai RTL is a megszokott.
 #4706  Szerző: tomee87
 
Attis írta:Megnéztem szobaantennával.
Kab-hegy: mono, picit torz, de érthető.
Kaposvár: borzasztó, eleve búg, a beszéd alig érthető.
Pécs: mono, torz, de érthető.
A pécsi és kab-hegyi adókkal is gáz van.
A kab-hegyi adót még megérteném (munkálatok folynak). De a pécsi???
Sajna nagykanizsa ezzel a vacak antennával éppen csak bejött, abból nem tudtam megállapítani, mi a helyzet.
Fura, a tokaji meg sátoraljaújhelyi adó is NICAM Sztereó.
 #4704  Szerző: Sz.
 
Attis írta:Megnéztem szobaantennával.
Kab-hegy: mono, picit torz, de érthető.
Kaposvár: borzasztó, eleve búg, a beszéd alig érthető.
Pécs: mono, torz, de érthető.
A pécsi és kab-hegyi adókkal is gáz van.
A kab-hegyi adót még megérteném (munkálatok folynak). De a pécsi???
Sajna nagykanizsa ezzel a vacak antennával éppen csak bejött, abból nem tudtam megállapítani, mi a helyzet.
Állítólag a stúdióban berhelnek valamit, ugye költöztetés van folyamatban. Talán végre lesz új playout is...
  • 1
  • 228
  • 229
  • 230
  • 231
  • 232
  • 235