RADIOSITE Fórum

  • MTVA (M1, M2, M3.hu, M4 Sport, M5, Duna, Duna World)

 #4701  Szerző: Attis
 
Megnéztem szobaantennával.
Kab-hegy: mono, picit torz, de érthető.
Kaposvár: borzasztó, eleve búg, a beszéd alig érthető.
Pécs: mono, torz, de érthető.
A pécsi és kab-hegyi adókkal is gáz van.
A kab-hegyi adót még megérteném (munkálatok folynak). De a pécsi???
Sajna nagykanizsa ezzel a vacak antennával éppen csak bejött, abból nem tudtam megállapítani, mi a helyzet.
 #4699  Szerző: rsite1
 
Ez érdekes. Most megy Az Este, és amikor volt egy szpot, hogy "ez lesz még" akkor undorító volt a hang, és ment valami halkan alatta.

Végképp nem értem.
 #4698  Szerző: tomee87
 
http://data.hu/get/725170/m1200810131926.wmv.html
Közvetlenül a 18:25-ös film utáni felvétel, reklámokkal. Az alap agyongyűrött beta sp szalag hangján kívül más hiba nem volt digitálison, ekkor viszont analógon még rossz volt a hang :?
 #4696  Szerző: Attis
 
MikySoft írta:Off: puszilom az avatárod. :mrgreen:
Szállj le a menyasszonyomról! :lol:
De nem offolok.
Az a baj, h az erősítős antennám nincs itthon, de talán egy sima szobaantennával is meg tudom nézni, mi a helyzet a pécsi, kaposvári, kab-hegyi és (talán) nagykanizsai adókkal. És akkor kiderül, a kábelszolgáltatóm melyiket veszi át.
 #4694  Szerző: tomee87
 
Itt most már rendben van analóg földin és digitálison is. De tényleg érdekes dolog ez. Amikor ment az a film a Híradó előtt akkor sokan jelezték, h szar a hang, nálam kicsit olyan volt a földin, viszont digitális kábelen tökéletes volt. Tehát lövésem sincs, hol lehet a hiba. Ha digitális kábelen jó volt nálunk, akkor feltételezem, h nem az MTV-nél volt a hiba. Hanem valahol valamilyen vonal (mikro, optika) sérülhetett meg.
 #4693  Szerző: rsite1
 
Off: puszilom az avatárod. :mrgreen:
 #4692  Szerző: Attis
 
Ha kell, csinálok mobillal videót.
Még rosszabb. A szöveg már nem is érthető, csak cincog. A kép jó, de a hang elszállt.
 #4682  Szerző: mlaszlo
 
Chester írta: Most itt is jó.
A híradó óta a Direct-en is rendben van, nem tudom mi volt ez a délutáni kavarodás.
 #4666  Szerző: Zoshi
 
mlaszlo írta:
jeek írta:Hát én nem tom mi van, azért raktam oda a :shock: smiley-t. De ami biztos, digiten nálunk tökéletes a hang. Máris rakok fel felvételt.

http://data.hu/get/723952/m1okt13.wmv.html
Most a híradó alatt a Direct-en is jó. Nem tudom mit kavarhatnak az MTV-nél. :?
Most itt is jó.
 #4647  Szerző: djlacee
 
itt most vízszintesen csíkos is lett a kép
  • 1
  • 229
  • 230
  • 231
  • 232
  • 233
  • 235