RADIOSITE Fórum

• MTVA (M1, M2, M3.hu, M4 Sport, M5, Duna, Duna World)

#182514  Szerző: djlacee

A Szerencsekerék volt még a Story4-en is
 #182506  Szerző: Glenn

Wolfman írta: 2019.04.02. 18:22Gyanítom, hogy ők gyártották az MTV számára a Szerencsekereket, amikor pedig elindult a saját tévéjük, akkor áthozták "házon belülre". De - mondom még egyszer - ez csak az én sejtésem.
Valószínűleg igazad lehet, most, hogy így végiggondoltam. Nyilván az sem véletlen, hogy az MTV-n indult Fábry Show részeit sem adhatják, hiszen 1998-tól az RTL-é lettek a jogok.
Mindenesetre ezeket a műsorokat biztosan nem túl sok pénzért meg lehetne szerezni, tekintve, hogy egy MTV retrótévén kívül a kutyát nem érdeklik. Viszont a köztévé múltjának szerves részei... :shock:
Én még láttam élő adásban a Szerencsekerék első autónyertesét, Kodaj Bencét is. ^^
 #182493  Szerző: Wolfman

A Szerencsekerék és a Mindent vagy semmit jogai nem a TV2-nél, hanem az amerikai CBS-nél vannak, ezért lenne necces licenszelni ezeket. A másik pedig, hogy az MTM (nem a közös vállalat MTM-SBS) a TV2 előtt is egy műsorgyártó cég volt. Gyanítom, hogy ők gyártották az MTV számára a Szerencsekereket, amikor pedig elindult a saját tévéjük, akkor áthozták "házon belülre". De - mondom még egyszer - ez csak az én sejtésem.
 #182488  Szerző: Glenn

Promenád írta: 2019.04.02. 14:10A Kapcsoltamból egyetlen egy adás maradt meg, az is véletlenül, mert sosem rögzítették az élőt. A Szerencsekerék és a Mindent vagy semmit is necces lenne, mert a tv2-t elindító cég at MTM-SBS tulajdonában volt. A Friderikusz Show gondolom Friderikusz Sándor tulajdonában van, a Delta meg már annyira ősrégi tudományos felfedezéseket mutatna be, hogy szépen körbe nevetnéd az egészet.
Szerintem minden leadható, ami megmaradt. Pl. a Csepű, lapu, gongyola, ami egy vetélkedősorozat volt, szintén hiányosan maradt meg, mégis leadták. Egy Kapcsoltam adás is érdekes lenne, és a régi Delta is, mert nyilván a maga korába helyezve néznénk. Egyébként a Szerencsekerék az MTV-n indult 1993-ban, amikor az MTM-SBS még a kanyarban se volt, azokat a részeket szerintem simán le lehetne adni. Egy biztos: nagy hibát követ el a köztévé, ha a több ezer órányi archívumát nem használja műsorkészítésre.
 #182484  Szerző: Promenád

egon2 írta: 2019.03.30. 17:52 Sajnálnám ha megszünne,bár többet vártam tőle.Pl. règi vetèlkedők leadása Szerencsekerèk,Mindent vagy semmit,Van benne valami,Zsákbamacska.Vagy règi müsorokat mint pl. Friderikusz show,Delta,Kapcsoltam stb...
A Kapcsoltamból egyetlen egy adás maradt meg, az is véletlenül, mert sosem rögzítették az élőt. A Szerencsekerék és a Mindent vagy semmit is necces lenne, mert a tv2-t elindító cég at MTM-SBS tulajdonában volt. A Friderikusz Show gondolom Friderikusz Sándor tulajdonában van, a Delta meg már annyira ősrégi tudományos felfedezéseket mutatna be, hogy szépen körbe nevetnéd az egészet.
 #182438  Szerző: Glenn

Na, most már fűcsomó legyek, ha ezt értem. :o
Az 50+ korosztálynak csinálnak egy online csatornát. Tuti, ott valakit meg kéne nézetni... :shock:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 235