RADIOSITE Fórum

  • RTL Magyarország (RTL, RTL KETTŐ, RTL HÁROM, Cool TV, RTL Gold, Film+, Muzsika TV, Sorozat+)

 #6828  Szerző: centerweb
 
MikySoft írta:Ez egy igazi primitív műsor volt, de mindenkinek tetszett.
Amolyan tipikus RTL-es.

Mindenesetre Sebestyén Balázs, és Vadon János igazán jó választás volt.
Így igaz!
 #6827  Szerző: rsite1
 
Ez egy igazi primitív műsor volt, de mindenkinek tetszett.
Amolyan tipikus RTL-es.

Mindenesetre Sebestyén Balázs, és Vadon János igazán jó választás volt.
 #6824  Szerző: centerweb
 
Nekem bejött :mrgreen:
 #6823  Szerző: djlacee
 
Szánalmas egy műsor. De a TV2-n futó hasonló tematikájú se sokkal jobb...
 #6721  Szerző: mlaszlo
 
centerweb írta: Azt nem értem, hogy a Fókusz miért ilyen nézett? Az m1-es Önök kérték meg miért előzte meg az Aktívot?
Én két dologra tudok gondolni. Az egyik az, hogy elég sokat foglalkozott az elmúlt hetekben a Celeb vagyok c. műsor szereplőivel és akit érdekel a Celeb vagyok, az már megnézi a Fókuszt is. A másik pedig az, hogy mivel két kedvelt műsor között van (Celeb vagyok és a BK között), ezért ottragadnak az emberek és nem kapcsolnak el tömegesen arra a 20-25 percre.
 #6712  Szerző: centerweb
 
Ez engem is meglepett hogy az RTL-es hírek nézettebb mint a Tények. Nekem már nemigen tetszik a TV2 "új" arculata. Azzal hogy a logó alá odaírták a webcímet, nagyon elqrták az egészet. A Tények "felújítása" is eléggé összecsapott lett. (Mint ahogy lassan minden a TV2-nél) Az RTL Klub arculata mostmár sokkal jobban tetszik, főleg a(z) őszi/téli verzió.

http://www.origo.hu/teve/20081110-imadj ... ttseg.html
Kép

Azt nem értem, hogy a Fókusz miért ilyen nézett? Az m1-es Önök kérték meg miért előzte meg az Aktívot?
 #6702  Szerző: rsite1
 
De ez egy olyan dolog, hogy ha egy az egyben a mostani Megasztár menne az RTL-en, mindenki azt nézné.
De ha netán a Tv2-n menne a Celeb vagyok, ments ki innen, nem nézné senki.

Holott arculatilag sokkal jobb a Tv2. Meg szerintem mindenhogyan. Egész egyszerűen az RTL lehet "a tévé".
Hiába a drága saját készítésű műsorok a kettesen...

Azt sem értem, hogy az RTL-híradó hogyan nézettebb, mint a Tények. Vicc.
  • 1
  • 195
  • 196
  • 197
  • 198
  • 199