RADIOSITE Fórum

  • Főnix TV Budapest

 #200761  Szerző: altermanus
 
csongorprodukcio írta: 2023.10.02. 22:08 A webes adás iPad-en nem indul, Google Pixel telefonon nincs hang. Igényes televízió. :troll:
Akkor csak hallgasd, de ne nézd! :troll:
 #200753  Szerző: csongorprodukcio
 
A webes adás iPad-en nem indul, Google Pixel telefonon nincs hang. Igényes televízió. :troll:
 #200709  Szerző: mlaszlo
 
csokie írta: 2023.09.13. 07:56 Sziasztok!

Aggódom szegény Főnix Tv miatt... Nem bírom lehangolni már kb 3 hete a tv-men, pedig ugyanaz az antenna és tv van.

Lehet, hogy már nem sugároz a 31-es csatornán? Vagy a tv-m kezd megpusztulni? Többi csatorna 93%-os jelszinttel megy kb. Mikor tudtam fogni akkor 70%-os jelerősséggel tudtam venni. Manuális kereséssel látja a jelszintet és a jelerősséget, de hiába hangolom úgy a tv-t, a csatornalistán már nem szerepel.

Valakinek valami ötlet?
Ránéztem, nálam is most ez a helyzet, jelszint van, de nem talál rajta semmit. Gondolom megint az átviteli láncnál lehet probléma. Augusztus elején egy hétig hibás volt a kép, villogott össze vissza.
 #200502  Szerző: Roger
 
csokie írta:Sziasztok!

Aggódom szegény Főnix Tv miatt... Nem bírom lehangolni már kb 3 hete a tv-men, pedig ugyanaz az antenna és tv van.

Lehet, hogy már nem sugároz a 31-es csatornán? Vagy a tv-m kezd megpusztulni? Többi csatorna 93%-os jelszinttel megy kb. Mikor tudtam fogni akkor 70%-os jelerősséggel tudtam venni. Manuális kereséssel látja a jelszintet és a jelerősséget, de hiába hangolom úgy a tv-t, a csatornalistán már nem szerepel.

Valakinek valami ötlet?
Bármi lehet, csoda hogy több mint 20 éve tollják...Onlány még megy...de sokszor nem jelent már semmit.
 #200441  Szerző: csokie
 
Sziasztok!

Aggódom szegény Főnix Tv miatt... Nem bírom lehangolni már kb 3 hete a tv-men, pedig ugyanaz az antenna és tv van.

Lehet, hogy már nem sugároz a 31-es csatornán? Vagy a tv-m kezd megpusztulni? Többi csatorna 93%-os jelszinttel megy kb. Mikor tudtam fogni akkor 70%-os jelerősséggel tudtam venni. Manuális kereséssel látja a jelszintet és a jelerősséget, de hiába hangolom úgy a tv-t, a csatornalistán már nem szerepel.

Valakinek valami ötlet?
 #155844  Szerző: LuciFerko
 
Tegnap jött, de 45% térerő mellett csak 6-16% minőséggel.
 #155843  Szerző: Glenn
 
LuciFerko írta:Mintha csökkent volna a teljesítmény.
Valóban. Eddig akadásmentesen jött, most meg össze sem áll a kép.
 #155486  Szerző: LuciFerko
 
Mintha csökkent volna a teljesítmény.
 #151994  Szerző: RatFM
 
Pasa írta:Röviden: RETTENETES! :gülü2:
Kis pénz kis foci :D
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8