RADIOSITE Fórum

  • DIGI / Invitel

 #5971  Szerző: rsite1
 
Ma kocsmában megnézem igaz-e.
 #4616  Szerző: mlaszlo
 
Sz. írta: Szerintem előbb-utóbb úgyis bérelnek majd egy 4. tp-t, indulásnak ez a 3 egyáltalán nem rossz. Úgyis indul még csomó új csatorna (pl. Spike TV :shock: ), szükség lesz a bővítésre a T-nél is, így akkor odapakolhatják az eddig simulcryptesítetteket is.
Még több új csatorna? :shock:
Biztos lesz majd bővítés, de szerintem már az induló kínálat is bőven elegendő, így is előfordul, hogy a sok csatorna ellenére sem talál olyan műsort az ember, ami érdekelné.
 #4607  Szerző: Sz.
 
mlaszlo írta: Én is kíváncsi leszek a T-Home-ra, a netboard-ra tettek fel egy videót az egyik TP csatornáiról, az alapján jó minőségű lesz, bár úgy tűnik, hogy a zenecsatornák a gyenge pontja a szolgáltatásnak, mert a VH1 kivételével a többi 128 kbit/s-os hanggal megy (kettő a Boom révén) :(
De ha adnak 3 beltérit, akkor lehet, hogy a kötbér ellenére is megválok a Direct-től :)
A Digi-t érintően igazad van, ha nem lenne, akkor sem a Direct, sem a kábelesek nem akcióznának és nem fejlesztenének.
Szerintem előbb-utóbb úgyis bérelnek majd egy 4. tp-t, indulásnak ez a 3 egyáltalán nem rossz. Úgyis indul még csomó új csatorna (pl. Spike TV :shock: ), szükség lesz a bővítésre a T-nél is, így akkor odapakolhatják az eddig simulcryptesítetteket is.
 #4606  Szerző: mlaszlo
 
Sz. írta: A T-Home-os résszel egyetértek... :)
Amúgy ha nem lenne Digi, akkor fogadni mernék, hogy Directen még mindig nem lenne két beltéris lehetőség és még mindig 6-7-8 ezerbe kerülne a családi csomag... :D

Szóval annyira azért szerintem nem fair szidni a Digit. Bár kétségtelenül jogos, ha nem ismerjük a múltat.
Én is kíváncsi leszek a T-Home-ra, a netboard-ra tettek fel egy videót az egyik TP csatornáiról, az alapján jó minőségű lesz, bár úgy tűnik, hogy a zenecsatornák a gyenge pontja a szolgáltatásnak, mert a VH1 kivételével a többi 128 kbit/s-os hanggal megy (kettő a Boom révén) :(
De ha adnak 3 beltérit, akkor lehet, hogy a kötbér ellenére is megválok a Direct-től :)
A Digi-t érintően igazad van, ha nem lenne, akkor sem a Direct, sem a kábelesek nem akcióznának és nem fejlesztenének.
 #4603  Szerző: Sz.
 
MikySoft írta:
Sz. írta:
téeszelnök írta:most nézem, szomszéd öregasszonynál is kint van a Digi antenna, őt pl szerintem nem érdekli se a csatornalista, se a tömörítés, se az epg.
itt az a lényeg, hogy bekapcsolja, jön rajta a story tv meg a romantica? jön. akkor innentől miről beszéljünk? :D
Így van, ráadásul tök olcsón. Analóg kábelszolgáltatáshoz pl. tökéletes alternatíva...
Sok csatorna, viszonylag jó minőség, EPG meg fix csatornalista meg egy analóg kábeltv-n sincs...
Legyen csak. Büszke lehet rá minden előfizető. Szerintem még egy ilyen szar szolgáltató nem létezik...
Csak jöjjön már a T-Home. Remélem rálép a DigiTV- és a upc direct tökére...
A T-Home-os résszel egyetértek... :)
Amúgy ha nem lenne Digi, akkor fogadni mernék, hogy Directen még mindig nem lenne két beltéris lehetőség és még mindig 6-7-8 ezerbe kerülne a családi csomag... :D

Szóval annyira azért szerintem nem fair szidni a Digit. Bár kétségtelenül jogos, ha nem ismerjük a múltat.
 #4584  Szerző: rsite1
 
Sz. írta:
téeszelnök írta:most nézem, szomszéd öregasszonynál is kint van a Digi antenna, őt pl szerintem nem érdekli se a csatornalista, se a tömörítés, se az epg.
itt az a lényeg, hogy bekapcsolja, jön rajta a story tv meg a romantica? jön. akkor innentől miről beszéljünk? :D
Így van, ráadásul tök olcsón. Analóg kábelszolgáltatáshoz pl. tökéletes alternatíva...
Sok csatorna, viszonylag jó minőség, EPG meg fix csatornalista meg egy analóg kábeltv-n sincs...
Legyen csak. Büszke lehet rá minden előfizető. Szerintem még egy ilyen szar szolgáltató nem létezik...
Csak jöjjön már a T-Home. Remélem rálép a DigiTV- és a upc direct tökére...
 #4560  Szerző: Sz.
 
téeszelnök írta:most nézem, szomszéd öregasszonynál is kint van a Digi antenna, őt pl szerintem nem érdekli se a csatornalista, se a tömörítés, se az epg.
itt az a lényeg, hogy bekapcsolja, jön rajta a story tv meg a romantica? jön. akkor innentől miről beszéljünk? :D
Így van, ráadásul tök olcsón. Analóg kábelszolgáltatáshoz pl. tökéletes alternatíva...
Sok csatorna, viszonylag jó minőség, EPG meg fix csatornalista meg egy analóg kábeltv-n sincs...
 #4558  Szerző: t
 
most nézem, szomszéd öregasszonynál is kint van a Digi antenna, őt pl szerintem nem érdekli se a csatornalista, se a tömörítés, se az epg.
itt az a lényeg, hogy bekapcsolja, jön rajta a story tv meg a romantica? jön. akkor innentől miről beszéljünk? :D
 #4551  Szerző: mlaszlo
 
MikySoft írta:Azért ez a DigiTV elég vicces. Tegnap a kocsmában épp szoftvert frissítettek a beltérin, mert nem volt Tv6, meg még pár új csati.
Ez azért elég gáz, hogy nem tudják központilag vezérelni a kártyákat, mint a upc direct esetében. Szerintem az előfizetők
többségénél nem volt szoftver frissítve több hónapja, ergo nincsenek meg nekik a friss csatornák. Ez több mint igénytelenség.

Arról nem is beszélve, hogy a szoftver frissítés sem 2 perc. Először is át kell állítani valami frekvenciát, majd szoftver frissítés, ez eltart 5-6 percig, utána ugyanez lemegy mégegyszer. Tehát kb. negyed óráig tart egy ilyen művelet. Ellentétben a upc-nél éjjelre kikapcsolom a beltérit, és reggelre vár(nának) engem az új csatornák. Vagy ha nem akarok várni, akkor csinálok egy csatorna keresést, ami eltart max 3-4 percig.

EPG sehol. Undorító egy szolgáltató. A Direct ennél ezerszer jobb. Jöjjön minél előbb a T-Home-nak a műholdas szolgáltatása. Remélhetőleg
kissé felbolygatja a műholdas piacot...

Egy ex DigiTV szerelő barátomnak félmillió Forinttal jön a cég. Ennyit erről. Románok..
Kikódolt DigiTV-s beltériket meg bagóért lehet venni, amit még elég sokáig lehet használni, mivel mire áttér a DigiTV az új kódolásra...
Nekünk is lett volna ismerősünk, aki elő akart fizetni a Digi TV-re, de lebeszéltem róla, mert tudtam hogy nem igazán ért a műszaki cikkekhez és az említett okok miatt csak szenvedett volna a Digi-s beltérivel.
Sokan nem szeretik a fix csatornalistát (pl. amit a Direct is használ), de akik nem értenek az ilyen eszközökhöz, azoknak ez sokkal jobb megoldás, mint amit a Digi csinál.
  • 1
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87
  • 88