RADIOSITE Fórum

  • Nagyobb kábelszolgáltatók (Tarr, PR Telecom, Cellkábel, stb...)

 #2028  Szerző: Zoshi
 
Akkor nem adok admint, mer ha nem jó vmi nemtod törölni. Akkor jegyzettömbe elmented html-be, és akkor látod mien.
Hajrá!. :) Előre is thx!
 #2027  Szerző: tomee87
 
Chester írta:Tesztféle minden. Mikor indult, minőség, kínálat, extra funkciók, stb, mi várható ilyenek. Videók, képek is jöhetnek. Ha értesz a html kódhoz akkor szolj, és csinálok egy hozzáférést a cikk részhez, és akkor te is beküldheted.
Persze megoldható, megírom, illusztrálom képekkel, meg esetleg videokkal. Hát elvileg tanultam html szerkesztést, de... :D Remélem holnapra kész leszek a cikkel.
 #2024  Szerző: Zoshi
 
Tesztféle minden. Mikor indult, minőség, kínálat, extra funkciók, stb, mi várható ilyenek. Videók, képek is jöhetnek. Ha értesz a html kódhoz akkor szolj, és csinálok egy hozzáférést a cikk részhez, és akkor te is beküldheted.
 #2021  Szerző: tomee87
 
Chester írta:jeek: Ha van egy kis időd tudnl nekem írni egy cikket a Pr digitális adásáról? Kiraknám a Satportálra. :) Ha gondolod képeket is csinálhatsz.
Hát milyen cikkre gondolsz konkrétan? :) Története, működése, a jövő, a jelen, fikázó, dícsérő vagy szubjektív legyen? Természetesen kép, video mellékelése nem akadály. Amúgy szívesen megcsinálom, csak egy kis támpontot adj, h milyen típusú, jellegű, terjedelmű írás legyen.
 #2020  Szerző: Zoshi
 
jeek: Ha van egy kis időd tudnl nekem írni egy cikket a Pr digitális adásáról? Kiraknám a Satportálra. :) Ha gondolod képeket is csinálhatsz.
 #2014  Szerző: tomee87
 
Chester írta:
Kajak ez olyan mint ha txt menne. :D Arra hasonlít.
Jaja. Én is azt kérdeztem, hogy mi volt ma az a sok teletext menüs beltéri kép a csatikon :D És akkor mondták, h ezek bizony minőségi cuccok. Elvileg :D
 #2013  Szerző: Zoshi
 
Egyenlőre még sehol se építík le. Majd akkor ha elkezdik csökkenteni a csat. számát.

Kajak ez olyan mint ha txt menne. :D Arra hasonlít.
 #2009  Szerző: tomee87
 
Ma több csatornán ilyen beltéri menüt lehetett látni analógon, amit állítgattak. Mint megtudtam több csatorna ezt az új vevőt kapta meg, ez a vevő egy minőségileg nagyon jó és megbízható vevőberendezés. Fogalmam sincs milyen típus, most látok először ilyet.
Kép
Azért ez jó, míg máshol sajnos építik le az analóg kinálatot, nálunk addig fejlesztések folynak. Főként a UPC Direct által továbbított csatornák kaptak ilyen vevőt analógon (Sport1, Film+, TV Paprika, Viva, MTV Hungary, Echo TV, Filmmúzeum....)

 #1401  Szerző: tomee87
 
Szélesvásznú m2 a FiberNet digitális csomagjában

„Szélesítse látókörét” a FiberNet Digitális tévével! Augusztustól az m2-n látható műsorok már a szélesvásznú....
http://www.fibernet.hu/index.php?hir=147
 #1253  Szerző: tomee87
 
Chester írta:
00:00 ig - van. :D
Köszi. Megnyugodtam :D
  • 1
  • 125
  • 126
  • 127
  • 128
  • 129