RADIOSITE Fórum

  • Nagyobb kábelszolgáltatók (Tarr, PR Telecom, Cellkábel, stb...)

 #2280  Szerző: Zoshi
 
Jeek: Láttam a teszt videóidat. Látom még nállatok is a MTV Base EPG-je megy a Dance helyén, vagy ez egy régebbi videó, és már a dance?
 #2216  Szerző: tomee87
 
MikySoft írta:
Fasza cikk. Javaslom, hogy küldd be a Sat.hu szerkesztőségébe is.
Köszi! :)
Hát nem tom mennyire érdekelné a sat.hu-t egy ilyen cikk, mondjuk lehet egy próbát megér.
 #2204  Szerző: rsite1
 
jeek írta:Kis reklám :mrgreen: De a topichoz tartozik: http://satportal.zkteam.hu/cikkek/2008/9/21092359.php A satportal.zkteam.hu oldalra felkerült egy általam írt cikk ami a PR-Telecom digitális szolgáltatását vesézi ki, sok-sok képpel és videoval illusztrálva. Jó szórakozást hozzá. A publikálást meg köszönöm Chesternek.
Fasza cikk. Javaslom, hogy küldd be a Sat.hu szerkesztőségébe is.
 #2199  Szerző: tomee87
 
Kis reklám :mrgreen: De a topichoz tartozik: http://satportal.zkteam.hu/cikkek/2008/9/21092359.php A satportal.zkteam.hu oldalra felkerült egy általam írt cikk ami a PR-Telecom digitális szolgáltatását vesézi ki, sok-sok képpel és videoval illusztrálva. Jó szórakozást hozzá. A publikálást meg köszönöm Chesternek.
 #2043  Szerző: tomee87
 
Nyílván én sem írtam e-mailt. Szóltam a fejállomáson lévő ismerősömnek, hogy a Filmmúzeumot és a VH1-t átállította e az új helyére. Azt mondta a Filmmúzeumot igen, de a VH1-t még nem. Aztán odakapcsolok a VH1-ra és látom, h eltűnik a kép és megjelenik a "teletext" menü és már állította is :D
 #2037  Szerző: Zoshi
 
:D Ha én írnék h ezt meg ezt tegyék át azt kapnám, hogy továbítottuk a Műszakiak felé, és majd egyszer csak átváltsák. Csak nehogy elfelejtsék, és lemaradok a CC premierjéről.. Annyira szar h nincs semmi jelzés kint mint az MTV esetén, így Október 1.-ig nem lehet tudni átváltoták e v sem..
 #2031  Szerző: tomee87
 
OFF
PÜ ment Chester.
ON

Ha mindenigaz ma átcseréltettem a VH1-t, VH1/CC-re a PR-Telecomnál, én egyébként nem veszek észre különbséget a VH1 és a VH1/CC között. Ill. már a Filmmúzeumot is a UPC Direct csomagból kapjuk.
 #2029  Szerző: rsite1
 
Srácok. Különtopic ennek. Köszke.
  • 1
  • 124
  • 125
  • 126
  • 127
  • 128
  • 129