RADIOSITE Fórum

  • Telekom

 #3414  Szerző: tomee87
 
MikySoft írta:Van benne valami, de a Direct haldoklik, ezért ha átkerülnek egy másik
műholdra, muszáj sok új csatit felrakniuk az előfizetők megtartása,
valamint új ügyfelek csábítása végett.
Ez is igaz, de a UPC kábel is fog, ha a Digikábel így folytatja és állítólag már a családi övezetes háztartásokba is fognak terjeszkedni. Egyébként a T-home DTH (főleg ha jó ára lesz) nagy veszélyt jelenthet a Directre is.
 #3412  Szerző: tomee87
 
mlaszlo írta:Egyébként az se jó, ha a szolgáltatók szó nélkül minden csatornát felvesznek a kínálatban, mert azzal azt érik el, hogy az adott csatorna nem törekszik minőségi műsorokra, hanem töltelékműsorokat ad, mert úgyis megkapja a pénzt.
Na mert a Zone csatornákról pl. aztán sugárzik az igényesség....
 #3411  Szerző: rsite1
 
Van benne valami, de a Direct haldoklik, ezért ha átkerülnek egy másik
műholdra, muszáj sok új csatit felrakniuk az előfizetők megtartása,
valamint új ügyfelek csábítása végett.
 #3410  Szerző: mlaszlo
 
jeek írta: Viszont a UPC kábelen van hely, de ott se nagyon "hű de hátast dobok" a kínálat, valljuk be, a jelenlegi T-Home DTH kínálata még a UPC Digitális kábelét is veri. Sztem. itt más is van a háttérben, nem csak a TP hiány.
Nekem bőven elég lenne annyi csatorna, úgyis kb. 20 csatorna van amit nézek. Egyébként az se jó, ha a szolgáltatók szó nélkül minden csatornát felvesznek a kínálatban, mert azzal azt érik el, hogy az adott csatorna nem törekszik minőségi műsorokra, hanem töltelékműsorokat ad, mert úgyis megkapja a pénzt.
 #3409  Szerző: tomee87
 
MikySoft írta:
Na, mi?
Pénzéhesség, "azért se rakom be, mert akkor a konkurenciának kedvezek", "azért se, mert igény van rá", "egy tematikából elég 1 csatorna.
UPC kábelen van bőven hely, mégse kerül be a TV6, már szinte az összes kábelcég adja, még a legkisebb falusi is, igény van rá. Szintén, azért se kerül be a KidsCo, Boomerang, Baby TV, mert konkurencia a JimJam meg bebe tv-nek. Több, mint fél éve megy a digitális szolgáltatás, akkor mindenki mondta, hogy Boomerang, MTV csatik, meg mi minden várható, azóta semmi. Pedig ott van hely.... Így nem hinném, hogy pont a Directre kerülne több csatorna 2010-ben, ha a kábelen, ahova kerülhetne nem kerül.
 #3407  Szerző: rsite1
 
jeek írta:
mlaszlo írta:
Nem akarom védeni a UPC-t (tudom, hogy rajtam kívül mindenki utálja őket a fórumról ;) ), de szerintem nem csak ők tehetnek róla, hogy takarékra került a Direct. 2006-ban amikor plusz kapacitást béreltek valószínűleg még ők sem gondolták, hogy 2007-2008-ban azt Astra álláspontja megváltozik és azt mondja, hogy ennyi, nem kívánatos személyek vagytok a 19,2 E-n és 2010-től mehettek ahova akartok. Remélhetőleg jövőre sikerül elköltözni (más választás úgy sincs) és az új helyen már talpra állítani a Direct-et.
Sztem. itt más is van a háttérben, nem csak a TP hiány.
Na, mi?
 #3405  Szerző: tomee87
 
mlaszlo írta:
Nem akarom védeni a UPC-t (tudom, hogy rajtam kívül mindenki utálja őket a fórumról ;) ), de szerintem nem csak ők tehetnek róla, hogy takarékra került a Direct. 2006-ban amikor plusz kapacitást béreltek valószínűleg még ők sem gondolták, hogy 2007-2008-ban azt Astra álláspontja megváltozik és azt mondja, hogy ennyi, nem kívánatos személyek vagytok a 19,2 E-n és 2010-től mehettek ahova akartok. Remélhetőleg jövőre sikerül elköltözni (más választás úgy sincs) és az új helyen már talpra állítani a Direct-et.
Viszont a UPC kábelen van hely, de ott se nagyon "hű de hátast dobok" a kínálat, valljuk be, a jelenlegi T-Home DTH kínálata még a UPC Digitális kábelét is veri. Sztem. itt más is van a háttérben, nem csak a TP hiány.
 #3400  Szerző: mlaszlo
 
jeek írta:Ha azt nézzük maga nevében a UPC Direct is nagyon drága jelenleg. Stagnáló csatornák, szar kinálat, ehhez képest a jelenlegi UPC Direct sztem. drágának számít.
Nem akarom védeni a UPC-t (tudom, hogy rajtam kívül mindenki utálja őket a fórumról ;) ), de szerintem nem csak ők tehetnek róla, hogy takarékra került a Direct. 2006-ban amikor plusz kapacitást béreltek valószínűleg még ők sem gondolták, hogy 2007-2008-ban azt Astra álláspontja megváltozik és azt mondja, hogy ennyi, nem kívánatos személyek vagytok a 19,2 E-n és 2010-től mehettek ahova akartok. Remélhetőleg jövőre sikerül elköltözni (más választás úgy sincs) és az új helyen már talpra állítani a Direct-et.
 #3335  Szerző: Sz.
 
Chester írta:Netboard fórumról:

363. sztar1 Ma, 17:09:20 válasz erre előzmény (355)

valoban szep az összes csatorna.semmi kocka semmi pixel gyors mozgasnal sem.ezek nagyon eltalaltak valami beallitast. csak hadjak is igy,es akkor nem lesz gond.
Én is remélem, hogy így hadják! :lol:
 #3334  Szerző: Zoshi
 
Netboard fórumról:

363. sztar1 Ma, 17:09:20 válasz erre előzmény (355)

valoban szep az összes csatorna.semmi kocka semmi pixel gyors mozgasnal sem.ezek nagyon eltalaltak valami beallitast. csak hadjak is igy,es akkor nem lesz gond.
  • 1
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37