RADIOSITE Fórum

  • Telekom

 #7352  Szerző: Pasa
 
Hurrá! Kábelen lennének ilyen pengék...
 #6737  Szerző: mlaszlo
 
Chester írta:Lehet h lehet. Amit adnak kábelen alap azzal is lehet az Ok gomb megnyomásával.
Akkor rendben van ;)
Egyébként ez egy jó dolog, hogy az EPG olvasása közben megy egy kis ablakban az utoljára nézett csatorna, én ezt a direct-nél hiányolom.
 #6734  Szerző: mlaszlo
 
Most már csak az árakat és a feltételeket lenne jó tudni :)
Nem néz ki rosszul a beltéri, nekem egyedül az EPG tetszik, én jobban szeretem az egy csatornás nézetet. Alapból a direct-en is ilyen, de ott lehet opcionálisan egy csatornás nézetet is választani, de ha jól látom itt olyanra nem lesz lehetőség :(
 #6729  Szerző: Zoshi
 
A beltéri:

Box
Kép

EPG:
Kép
Ez nagyon ismerős nekem, az elrendezés. :D

Menü részlet:
Kép

Egyéb:
Kép

Forrás: http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=15861
 #6267  Szerző: mlaszlo
 
Sz. írta: Nem tudom... tesztelik az új platformot, biztos sokat változtatnak a sávszélességen... nem érdemes messzemenő következtetést levonni. Mindenesetre amilyen felvételeket és képeket láttam a T-Home DTH-ból, azok megnyerőek, bár erősen látszik, hogy 1-2 csatornát nem a megfelelő forrásból vesznek, pl Cool, Film+, SportKlub. Ellenben az RTL-lel és a TV2-vel semmi baj nem volt első ránézésre. Majd kiderül milyen, ha elindult a szolgáltatás.
A felvétel alapján valóban nem tűnt rossznak. Ami gyenge pontnak tűnik, az a zencsatornák, ugyanis az MTV tematikus csatornák a Boom csomagjából lesznek biztosítva, ahol 128-as hangjuk van csak :(
 #6264  Szerző: Sz.
 
mlaszlo írta:
jeek írta:
DTH. Azt mondta, UPC-nek szebb képe van az említett két csatornán. Igaz Full HD tv-n nézve :mrgreen:
Ez meglepő, mert eddig a netboard fórumon mindenki azt mondta, hogy a UPC-s rosszabb. Bár az MPEG4 ellenére is kicsit sok a 25 csatorna a T-nél TP-nként.
Nem tudom... tesztelik az új platformot, biztos sokat változtatnak a sávszélességen... nem érdemes messzemenő következtetést levonni. Mindenesetre amilyen felvételeket és képeket láttam a T-Home DTH-ból, azok megnyerőek, bár erősen látszik, hogy 1-2 csatornát nem a megfelelő forrásból vesznek, pl Cool, Film+, SportKlub. Ellenben az RTL-lel és a TV2-vel semmi baj nem volt első ránézésre. Majd kiderül milyen, ha elindult a szolgáltatás.
 #6263  Szerző: mlaszlo
 
jeek írta:
DTH. Azt mondta, UPC-nek szebb képe van az említett két csatornán. Igaz Full HD tv-n nézve :mrgreen:
Ez meglepő, mert eddig a netboard fórumon mindenki azt mondta, hogy a UPC-s rosszabb. Bár az MPEG4 ellenére is kicsit sok a 25 csatorna a T-nél TP-nként.
  • 1
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 37