RADIOSITE Fórum

  • Telekom

 #4554  Szerző: mlaszlo
 
Sz. írta:
Chester írta: Jó lesz ez. ;)
Jaja! Bár sajna az elég szar, amit nem optikán kapnak (Jetix, Cool, Film+ - ezeket sztem a Directről szedik, utóbbi 2-t ne kérdezd, miért)... Dehát máshol se jobb.
Valóban nem rossz, de a Boom-os csatornákra kíváncsi lennék. Sokan azt mondják, hogy még a Digi-nél is rosszabb a minősége, az pedig érdekes lesz, hogy a csomag egyik fele jó minőségű, a másik meg gyenge. A Boom-nál a http://www.satcodx.com oldal szerint a 96, illetve a 64 kbit/s-os hang sem ritka). Pl. furcsa lesz, hogy az MTV Two a T TP-jéről valószínűleg 192-es hanggal fog menni, míg az MTV Dance és az MTV Hits a Boom-tól 128-assal.
Valamint nem értem, hogy pl. a Hír TV-t, Minimax-ot, Sport Klub-ot, VH1-t, Story TV-t, Hálózat TV-t, Vitál TV-t minek adják ők is fel műholdra, amikor egy másik TP-n ott vannak ezeknek a csatornáknak a műholdas feed-jeik és csak a Conax kódolást kellene rájuk rakni.
 #4553  Szerző: Sz.
 
Chester írta: Jó lesz ez. ;)
Jaja! Bár sajna az elég szar, amit nem optikán kapnak (Jetix, Cool, Film+ - ezeket sztem a Directről szedik, utóbbi 2-t ne kérdezd, miért)... Dehát máshol se jobb.
 #4552  Szerző: Zoshi
 
 #3980  Szerző: Zoshi
 
433. sda2000 adatlap Ma, 08:29:13 válasz erre előzmény (424)

t home DVBS alap hűséggel 1490 nélkül 2490 családi hűséggel 2990 nélkül 3990

http://netboard.hu/viewtopic.php?topic=15861&x_p=2
 #3420  Szerző: mlaszlo
 
jeek írta: Na azért nem olyan vészes, az emberek 60%-a még ma is T-Home-os vezetékes teló előfizető, de ha a T-Mobile is beleszámít majd, akkor meg szinte az emberek 80-90%-ának jó lesz.
Majd kiderül, hogy beválik-e, mindenesetre én későnek találom a decemberi indulást, a novemberrel jobban jártak volna, akkor már lett volna egy hónap éles teszt is az ünnepek előtt és valószínűleg többen is juthattak volna hozzá az előfizetéshez.
 #3418  Szerző: rsite1
 
Szerintem csak a T-Home számít majd bele. Ha a T-Mobile telefon előny lenne, az már nem érné meg nekik.
Na meg semmi köze hozzá...
 #3417  Szerző: tomee87
 
mlaszlo írta:
Ezt még szerintem kora kijelenteni, mivel az előzetes infók szerint azoknak fogja megérni, akiknek T-s nete és telefonja van. Ezzel kizárták azokat az esetleges előfizetőket, akik nem T-s területen élnek.
Egyébként saját magukra is veszélyt jelentenek, mivel a kábel tv-s szolgáltatásuknál olcsóbb lesz.
Na azért nem olyan vészes, az emberek 60%-a még ma is T-Home-os vezetékes teló előfizető, de ha a T-Mobile is beleszámít majd, akkor meg szinte az emberek 80-90%-ának jó lesz.
 #3416  Szerző: mlaszlo
 
jeek írta:Egyébként a T-home DTH (főleg ha jó ára lesz) nagy veszélyt jelenthet a Directre is.
Ezt még szerintem kora kijelenteni, mivel az előzetes infók szerint azoknak fogja megérni, akiknek T-s nete és telefonja van. Ezzel kizárták azokat az esetleges előfizetőket, akik nem T-s területen élnek.
Egyébként saját magukra is veszélyt jelentenek, mivel a kábel tv-s szolgáltatásuknál olcsóbb lesz.
 #3415  Szerző: mlaszlo
 
jeek írta: Na mert a Zone csatornákról pl. aztán sugárzik az igényesség....
Ezt egy szóval se mondtam, felőlem azok is mehetnének a süllyesztőbe a Zone Europa kivételével. De nem kényszerítette senki sem a szolgáltatókat, hogy vegyék fel a kínálatba. Ha látják, hogy nincs rá igény akkor megszüntették volna ezeket a csatornákat vagy összekapták volna őket, de mivel látják, hogy senkit nem zavar az alacsony színvonal, így minek cselekedjenek.
  • 1
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37