RADIOSITE Fórum

  • Kisebb városi, községi kábelszolgáltatók

 #12090  Szerző: djlacee
 
Az az, a teleshopping :lol: nincs Osliban helyi TV... Amúgy meg nap végére visszajött a VIASAT3 is
 #12078  Szerző: MrG
 
QVC? :lol:
Ugye nem a teleshopping csatorna ez, hanem valami helyi adó? :D
 #12068  Szerző: djlacee
 
Lecsekkoltam az OSLI (http://hu.wikipedia.org/wiki/Osli) KÁBELTV nem túl élménydús programcsomagját, természetesen csak analóg van, a következő csatornakisztással:
S8 VIASAT3, (a nagy havazás óta "Service is not running on Scrambled")
S9 RTL KLUB
S10 QVC
S11 COOL
S43 TV2
S44 MINIMAX
S45 SAT1
C2 m2
C4 SPORT1
C5 VIASAT3, (a nagy havazás óta "Service is not running on Scrambled")
C6 SPORT2
C7 DUNA
C8 HírTV
C10 Magyar ATV
C11 ORF1
C12 m1
C14 SPORT1
C15 MINIMAX
C16 VIASAT3, (a nagy havazás óta "Service is not running on Scrambled")
C17 SPORT2
C18 DUNA
C19 HírTV
C20 Magyar ATV

Mindez félévente 6000Ft
Azt nem értem, hogy minek egy adót több csatornára is betenni? Azokat a programhelyeket meg lehett volna tölteni FTA csatornákkal is...
 #11430  Szerző: centerweb
 
Sport2 elvileg van analógon, kódolva.
 #11420  Szerző: rsite1
 
Attis írta:Nincs Sport2 se EuroSport2. :( De relatíve olcsó.
Viasat3 nincs, de TV (Viasat) 6 van. Érdekes. Bár nekem is inkább a TV6 hiányozna jobban, mint a szép lassan lepukkanó Viasat3.
Hiszen a TV6-on nincs is semmi...max az Így tévéztek ti. De abba meg nem történik semmi, azon kívül, hogy webes videókon röhög a két műsorvezető.
 #11403  Szerző: Attis
 
Nincs Sport2 se EuroSport2. :( De relatíve olcsó.
Viasat3 nincs, de TV (Viasat) 6 van. Érdekes. Bár nekem is inkább a TV6 hiányozna jobban, mint a szép lassan lepukkanó Viasat3.
 #11369  Szerző: mlaszlo
 
Érdekes, a más szolgáltatókkal ellentétben itt az UHF sávon mennek a digitális csatornák? Mert az ÁSZF-ben szereplő csatornakiosztás szerint az S21-S41 tartomány tele van analóg csatornával, pedig más szolgáltatók itt adják a digitális csatornákat.
Egyébként tényleg nagyon jó a kínálat, bár a minicsomagozás nekem nem szimpatikus. Ami hiányzik, az a Viasat3, gondolom nem tudtak megegyezni velük.
 #11368  Szerző: Zoshi
 
Mauro írta:
centerweb írta:Az Oláh és Társa digitális csomagja(i): http://www.sajoktv.hu/website/d/Sajoktv%20Digitalis.pdf
Szép :o És mára még internet sebességet is emeltek elvileg, díjmentesen (ez már a 2. vagy 3.)
Már most jobb a HD és zenei csati kínálat, mint UPC-é. Vajon UPC miért nem ilyen?
Top Shop 24 órás?. Vajon Honnan veszik?.
A HD, és a zenei kínálat mindenhol jobb mint a upcnél. :D T, Pr, Fiber stb..
 #11365  Szerző: centerweb
 
Pár baki ebből a csatornakiosztásból:

"AXN - közszolgálati"
"Pro7 - magyar"
"Sat1 - Hírek, riportok"
"4, a storyteve"
és a kedvencem:
"A Boksz letétidíja 5000Ft/db és egy elfizetéssel maximálisan 2 bokszot lehet igényelni.A második boksz bérleti díja 790Ft. " Látom, nagyon szeretik az ökölvívást :mrgreen:

Ettől függetlenül le a kalappal elöttük, ahozképest hogy 1-2ezres településeket kiszolgáló szolgáltató, egész "durva" a csatornaválaszték. A 10 HD csatorna meg hab a tortán. :)
 #11361  Szerző: Mauro
 
centerweb írta:De a Duna HD-t honnan veszik? Arnóton van a központjuk, ott lehetetlen venni DVB-T-t.
Biztos optika.
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17