RADIOSITE Fórum

  • MinDig TV

 #82357  Szerző: mlaszlo
 
molnarb írta:Továbbra is hiányzik egy zenecsatorna a MindigTV-ről... legalább egy Vivát tolhattak volna... VH1-ról nem is álmodom... vagy akár egy NatGeo Music, ha már NatGeo is van... a HitMusic és 1Music a Digi miatt bukó... de még elférne egy TV Paprika, Story 4, Spektrum Home és akkor mondhatjuk, hogy minden csatornatípusból van a kínálatban.... Fura, hogy Erotikus csatornából kettő is van, ami híresen drága szokott lenni, legalábbis a kábelszolgáltatóknál jellemzően a legnagyobb csomagban vannak, vagy drága kiegészítő csomagban... maximum a softcore tartalom van alapcsomagokban... de jelen esetben mindkét csatorna hardcore tartalmat sugároz... 11 órától.... esetleg 11-ig lehetne valami tenni rá, legalább 11i-ig zenét vagy nem tudom, de nagyon hiányzik egy zenecsatorna.... de álmodom még egy Filmmúzeumról is :)
Zenecsatorna valóban hiányzik, gondolom az is közrejátszhat, hogy a VIVA, MTV tudtommal nem éppen a legolcsóbb csatorna, a NatGeo Music pedig rövidesen megszűnik.
Story4 tényleg hiányzik, de az infók szerint nem sikerült velük megállapodni.
A felnőtt csatornák úgy vannak megoldva, hogy nappal egy tájékoztató szöveg van kint "műsorkezdés 23 órakor" felirattal, ami gyakorlatilag szinte nulla sávszélességet foglal, éjjel pedig egy leálló csatorna sávszélességét kapja meg, pl. Minimax-ét.
 #82347  Szerző: molnarb
 
djlacee írta:Muzsika TV?
Ha úgy vesszük zenecsatorna... de a mulatós és társai nem egészen az a kategória amire én gondoltam...
 #82346  Szerző: LuciFerko
 
molnarb írta:Továbbra is hiányzik egy zenecsatorna a MindigTV-ről... legalább egy Vivát tolhattak volna... VH1-ról nem is álmodom... vagy akár egy NatGeo Music, ha már NatGeo is van... a HitMusic és 1Music a Digi miatt bukó... de még elférne egy TV Paprika, Story 4, Spektrum Home és akkor mondhatjuk, hogy minden csatornatípusból van a kínálatban.... Fura, hogy Erotikus csatornából kettő is van, ami híresen drága szokott lenni, legalábbis a kábelszolgáltatóknál jellemzően a legnagyobb csomagban vannak, vagy drága kiegészítő csomagban... maximum a softcore tartalom van alapcsomagokban... de jelen esetben mindkét csatorna hardcore tartalmat sugároz... 11 órától.... esetleg 11-ig lehetne valami tenni rá, legalább 11i-ig zenét vagy nem tudom, de nagyon hiányzik egy zenecsatorna.... de álmodom még egy Filmmúzeumról is :)
Enyingen a full csomagban havi 3100-ért van 2 poresz csatorna is :P
 #82345  Szerző: djlacee
 
Muzsika TV?
 #82344  Szerző: molnarb
 
Továbbra is hiányzik egy zenecsatorna a MindigTV-ről... legalább egy Vivát tolhattak volna... VH1-ról nem is álmodom... vagy akár egy NatGeo Music, ha már NatGeo is van... a HitMusic és 1Music a Digi miatt bukó... de még elférne egy TV Paprika, Story 4, Spektrum Home és akkor mondhatjuk, hogy minden csatornatípusból van a kínálatban.... Fura, hogy Erotikus csatornából kettő is van, ami híresen drága szokott lenni, legalábbis a kábelszolgáltatóknál jellemzően a legnagyobb csomagban vannak, vagy drága kiegészítő csomagban... maximum a softcore tartalom van alapcsomagokban... de jelen esetben mindkét csatorna hardcore tartalmat sugároz... 11 órától.... esetleg 11-ig lehetne valami tenni rá, legalább 11i-ig zenét vagy nem tudom, de nagyon hiányzik egy zenecsatorna.... de álmodom még egy Filmmúzeumról is :)
 #82343  Szerző: molnarb
 
admin írta:Kép
forrás: sat.hu fórum

Szerintem kicsit gyermeteg, amit az AH csinál.

Becsapós a kérdés... ugyanis az RTL volt az első valóban.... de a MindigTVn a TV2nél indult először... az RTLen a múlt héten se volt még 16:9.... :(
 #82342  Szerző: djlacee
 
mlaszlo írta: Az ingyenes bővítés témát pedig szerintem már hagyjuk, senki nem számított ingyenes csatornára. Ez ellen az AH úgyse tud mit tenni.
Így szerintem gyakorlatilag nincs értelme a DVB-T -nek
 #82341  Szerző: mlaszlo
 
djlacee írta:A Comedy Central-t pénzért adják? :lol:
ÉS semmi ingyenes csatorna? Csalódtam... nagyot csalódtam...
A Comedy Central mindenhol fizetős. Az m1, m2, Duna TV és a Duna2 kivételével (meg talán az RTL Klub és a TV2) az összes csatornáért fizetsz, csak bele van építve a díjuk az adott csomag havidíjába.

Az ingyenes bővítés témát pedig szerintem már hagyjuk, senki nem számított ingyenes csatornára. Ez ellen az AH úgyse tud mit tenni.
 #82340  Szerző: djlacee
 
A Comedy Central-t pénzért adják? :lol:
ÉS semmi ingyenes csatorna? Csalódtam... nagyot csalódtam...
 #82339  Szerző: IstvánB
 
Zsííír, le is mondom a kábeltévét . :D
  • 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 33