RADIOSITE Fórum

  • DVB-H

 #42249  Szerző: Pasa
 
lali87 írta:10' alatt élvezhetetlen a TV képe szerintem, semmi értelme havi 2-3000ft-ért egérmozit nézni
Ez így nem igaz. Az a kérdés, hol? Én pl. napi 2-3 órát legalább nézem 5 colos LCD-n a tévét a kocsimban. Ott elég fura lenne mondjuk 14 coloson nézni. Én abban reménykedtem, hogy lesz majd DVB-H vételére valamilyen adapter, amit ilyen kicsi monitorra lehet csatlakoztatni. Most már DVB-T képes mini tévére várok, ami ugyan már létezik, de egyelőre csak MPEG2 szabványú van. Ja, és persze jó volna a 38-ason azzal az 50 kW-tal normál DVB-T-t adni, ha már így alakult.
 #42240  Szerző: lali87
 
Ha a DVB-H muxokon is DVB-T menne az lenne a nagy királyság :boldog:
10' alatt élvezhetetlen a TV képe szerintem, semmi értelme havi 2-3000ft-ért egérmozit nézni ezért nem foglalkozott vele a kutya se.
Remélem sikerül a "felesleges" DVB-H muxot hozzácsapni a DVB-T-hez
és lassan lesz rajta tartalom is...na arra már elő is fizetnék 8-)
 #41517  Szerző: donder
 
Pasa írta:Annyi csak a bibi, hogy 3G-n most is szar a tévékép minősége, ha meg többen egyszerre akarják nézni, meg fog akadni a stream (ez már néhány ezer nézőnél bekövetkezhet). Úgyhogy lőttek a mobiltévének. :x
Ez is igaz... De akkor annyit legalább megtehetnének hogy növelik a sávszélességet. Mondjuk 1 Mbps... :blush: :)
 #41512  Szerző: Pasa
 
Annyi csak a bibi, hogy 3G-n most is szar a tévékép minősége, ha meg többen egyszerre akarják nézni, meg fog akadni a stream (ez már néhány ezer nézőnél bekövetkezhet). Úgyhogy lőttek a mobiltévének. :x
 #41478  Szerző: mlaszlo
 
Mauro írta:
donder írta:[
Ez mondjuk várható volt, mert nem (még én sem) láttam DVB-H-t vevő mobilt. Így tényleg semmi értelme nem volt.
Ha viszont lett volna erre alkalmas készülék, akkor lett volna benne spiritusz! Biztos vagyok benne hogy legalább a magyar népesség 10%-a kipróbálta volna. (Így viszont gyakorlatilag a nézettség 0) Sajnálom hogy megbukott a "határon" de hát ez van... :(
Pedig voltak ilyen mobilok. PL N96. Nem baj 3G-n is lehet majd TV-zni.
Gondolom a szolgáltatók azért nem nagyon hoztak forgalomba DVB-H vételére is alkalmas telefonokat, mert nem volt érdekük. Miért tegyék alkalmassá a készüléket egy esetlegesen ingyenes szolgáltatáshoz, amiért saját hálózaton pénzt is szedhetnek? Az AH így nem talált partnert a szolgáltatás működtetésére.
 #41468  Szerző: Mauro
 
donder írta:
Mauro írta:Végleg megbukott a mobiltévé

http://www.hwsw.hu/hirek/44187/antrenna ... lteve.html
Ez mondjuk várható volt, mert nem (még én sem) láttam DVB-H-t vevő mobilt. Így tényleg semmi értelme nem volt.
Ha viszont lett volna erre alkalmas készülék, akkor lett volna benne spiritusz! Biztos vagyok benne hogy legalább a magyar népesség 10%-a kipróbálta volna. (Így viszont gyakorlatilag a nézettség 0) Sajnálom hogy megbukott a "határon" de hát ez van... :(
Pedig voltak ilyen mobilok. PL N96. Nem baj 3G-n is lehet majd TV-zni.
 #41460  Szerző: donder
 
Mauro írta:Végleg megbukott a mobiltévé

http://www.hwsw.hu/hirek/44187/antrenna ... lteve.html
Ez mondjuk várható volt, mert nem (még én sem) láttam DVB-H-t vevő mobilt. Így tényleg semmi értelme nem volt.
Ha viszont lett volna erre alkalmas készülék, akkor lett volna benne spiritusz! Biztos vagyok benne hogy legalább a magyar népesség 10%-a kipróbálta volna. (Így viszont gyakorlatilag a nézettség 0) Sajnálom hogy megbukott a "határon" de hát ez van... :(
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8