RADIOSITE Fórum

  • DVB-S

 #97310  Szerző: Volvos
 
Sziasztok! Egy kis segítség kellene! Van 1 Digis Hyundai HSS-1165NA tipusú beltérim. Olyan baj van vele hogy egyik műholdról sem fogja meg az összes adót amit adnak. Pl az ASTRA-ról automata kereséssel megakad a 323. csatornánál. Ha egyenként beleverem a frekiket akkor fentebb is megy de akkor sem fog mindent. Most az EUTELSAT 9A-n van. Egyenként beütöttem az összes frekit ami a csatorna kiosztásban van és csak 88 Rádiót és 192 Tévét fog. Mi lehet ennek az oka?
 #95393  Szerző: mlaszlo
 
csadam írta:Az lenne a kérdésem, hogy megy még az Astrán az osztrák goTV adása? Mert már háromszor is lekértem az adásokat, de ez nem volt ott...
Most nem tudok ránézni, de elvileg ott kellene lennie:
Transponder 115 auf Astra 1H
Downlink Frequenz: 12.662,75 MHz Horizontal Code Rate 5/6
Symbol Rate 22.000 kSymbols
Service Name: goTV
Service ID: 13102
PMT: 1102
Video PID: 1020
PCR: 1020
Audio PID: 1021
 #95382  Szerző: csadam
 
Az lenne a kérdésem, hogy megy még az Astrán az osztrák goTV adása? Mert már háromszor is lekértem az adásokat, de ez nem volt ott...
 #82825  Szerző: csadam
 
Megy még a JAM FM és az Antenne Bayern az ASTRA 1-en?
 #82085  Szerző: djlacee
 
Meghalt a Dreamboxom :(
 #80175  Szerző: csadam
 
faingyőző írta:
csadam írta:Mitől tűnnek el analógon a csatornák? Csak néhány percre: most a Super RTL, az n-tv, a Channel 21, és a WDR. Azóta az első három visszajött.
jó az aláírás:)
Ennek mi köze a témához????
 #80174  Szerző: faingyőző
 
csadam írta:Mitől tűnnek el analógon a csatornák? Csak néhány percre: most a Super RTL, az n-tv, a Channel 21, és a WDR. Azóta az első három visszajött.
jó az aláírás:)
 #80005  Szerző: csadam
 
Mitől tűnnek el analógon a csatornák? Csak néhány percre: most a Super RTL, az n-tv, a Channel 21, és a WDR. Azóta az első három visszajött.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12