• Rádió M - Miskolc, Kazincbarcika, Ózd, Tiszaújváros

#174691  Szerző: nyikolaj
 2018.03.06. 08:14
Jaa.. és nagyon örülnék ha Miskolctól keletebbre Szerencs,környékén is lenne egy freki. Az M-et lehetetlen behangolni abban a térségben. A tokaji adó pl nagyon megfelelne.
 #174690  Szerző: nyikolaj
 2018.03.06. 07:36
Oke.. Meggyőztetek.. de mivel szeretek fantáziálni, gondoltam eleresztem. De kívánságműsor akkor is hiányzik..minden helyi rádiónál van..még a kisebb vételkörzetűeknél is.
 #174689  Szerző: mihalylovics
 2018.03.05. 22:16
andit írta:
2018.03.05. 18:59
Nincs ebben semmi szurrealis, az M-en megy ez a musor es pont egy orvos csinalja, frappansan ezert ez lett a cime..., ennyi. A radionak semmi koze az indulo alapitvanyi radiohoz raadasul azt sem gondolom, hogy nagyon felkavarna, megrazna Borsod kozonseget az indulo radio, mikozben sok sikert nekik, mas celcsoport, mas tematika, mas celok. az M egy kereskedelmi radio, jelenleg 50% folott eleressel, az uj radio pedig kozossegi freki lesz, mas celokkal. szoval, szerintem nem fog a lista elkoltozni sehova... :)
nyikolaj írta:
2018.03.05. 15:08
Először is bocsánat,hogy elírtam az "arc" nevét.Mobillal mindig félre nyomok.Nos..honnan következtettem ki? Mert legyünk őszinték... Mindjárt elstartol egy olyan rádió a városban amit a B.A.Z megye betegeiért alapítvány tulajdonában van. U.úgy mint a jelenleg is az éterben hallható Csillagpont rádió. Ha nem kerülne át valamikor ez a Medi chart..akkor az érdekes lenne, és szürreális. Bár fene tudja. Nekem az is szürreális,hogy pl :Vályi Zsolt az M-en oszlopos tag,és a Csillagponton is vezet műsort. Még ha utobbi kisköz akkor is.Lehet,hogy velem van gond, de én a rendezett,papírforma dolgokhoz vagyok szokva,amiben nincs furcsa dolog. Egyébként az M-re ráférne egy kis vitamin! Indulása környékén sokkal interaktívabb volt. Mindig voltak vendégek, a facebookot is bevonták, kívánságműsor is volt, most valamiért évek óta nincs...stb.
Én is úgy gondolom, hogy nem költözik. Egyrészt azért sem, mert az M vételkörzete nagyobb a 103 MHz-en induló rádióénál, másrészt a műsor nemcsak az M-en fut, hanem az (azonos érdekeltségi körbe tartozó) FM 7-en is.
 #174688  Szerző: andit
 2018.03.05. 20:53
Szeretem az oldalt!!!! Ja, nem...,irtam tudományosakat es eltunt...😭😭
A lenyeg, lenyeg, a ket radio soha semmilyen formában nem konkural majd egymással, mas a célcsoport, mas a cel, mas kuldetes . A lista szerintem pedig a keszito miatt kapta-gondolom- ezt a cimet,hangosan gondolkodom... O mar az egyetem alatt is rádiózott, velhetoen ezert kertek fel, a kreatívok mar csak ilyenek. Kellett egy piacvezeto rádióba egy chart show, ot valasztottak. Miskolcnak es Borsodnak már kellet vegre egy igazan helyi radio, mert a NonStop es a Gaga ota nem volt... Az M ilyen es meg lesz is sokaig. A hallgató eldonti mit hallgat, jelzem a R1et nem annyira, de ha az uj radio jo lesz, a celcsoport majd hallgatja. Ja, Vályi Zsolti, valoszinuleg azert dolgozhat a Csillagpontban, mert engedik neki, lehet h az egy misszió..., nem tudom✌.
Mitol lehetne meg jobb az M???!
quote=andit post_id=174687 time=1520278729 user_id=823]
nyikolaj írta:
2018.03.05. 19:19
Persze.. ezeket az információkat én is tudom.. nem mondtál új dolgot.. én csupán arra gondoltam,hogy egy orvos által fémjelzett toplista jobban mutatna egy Csillagpont rádió közeli rádióhoz..Megjegyzem,én inkább M hallgató vagyok és voltam..és pont ezért vitalitást szeretnék.
[/quote]
 #174687  Szerző: andit
 2018.03.05. 20:38
nyikolaj írta:
Persze.. ezeket az információkat én is tudom.. nem mondtál új dolgot.. én csupán arra gondoltam,hogy egy orvos által fémjelzett toplista jobban mutatna egy Csillagpont rádió közeli rádióhoz..Megjegyzem,én inkább M hallgató vagyok és voltam..és pont ezért vitalitást szeretnék.
 #174686  Szerző: nyikolaj
 #174685  Szerző: andit
 2018.03.05. 18:59
Nincs ebben semmi szurrealis, az M-en megy ez a musor es pont egy orvos csinalja, frappansan ezert ez lett a cime..., ennyi. A radionak semmi koze az indulo alapitvanyi radiohoz raadasul azt sem gondolom, hogy nagyon felkavarna, megrazna Borsod kozonseget az indulo radio, mikozben sok sikert nekik, mas celcsoport, mas tematika, mas celok. az M egy kereskedelmi radio, jelenleg 50% folott eleressel, az uj radio pedig kozossegi freki lesz, mas celokkal. szoval, szerintem nem fog a lista elkoltozni sehova... :)
nyikolaj írta:
Először is bocsánat,hogy elírtam az "arc" nevét.Mobillal mindig félre nyomok.Nos..honnan következtettem ki? Mert legyünk őszinték... Mindjárt elstartol egy olyan rádió a városban amit a B.A.Z megye betegeiért alapítvány tulajdonában van. U.úgy mint a jelenleg is az éterben hallható Csillagpont rádió. Ha nem kerülne át valamikor ez a Medi chart..akkor az érdekes lenne, és szürreális. Bár fene tudja. Nekem az is szürreális,hogy pl :Vályi Zsolt az M-en oszlopos tag,és a Csillagponton is vezet műsort. Még ha utobbi kisköz akkor is.Lehet,hogy velem van gond, de én a rendezett,papírforma dolgokhoz vagyok szokva,amiben nincs furcsa dolog. Egyébként az M-re ráférne egy kis vitamin! Indulása környékén sokkal interaktívabb volt. Mindig voltak vendégek, a facebookot is bevonták, kívánságműsor is volt, most valamiért évek óta nincs...stb.
 #174684  Szerző: nyikolaj
 #174675  Szerző: andit
 2018.03.05. 08:36
Hello, ezt honnan tetszett kikoveteztetni?! Ja, az arc neve helyesen, Dr. Margitai... :)
nyikolaj írta:
2018.02.11. 16:04
Érdekes ez az új hétvégi műsor ami a Medi chart névre hallgat. Dr Hargitai a műsorvezető.. Csak azért említettem meg,hogy hamarosan egy új rádió fog sugárózni az éterben,ami erősen az egászséggel lesz fúzióban. Szerintem átfog kerülni majd a chartlista..Inkább olyan beharangozó jellegű most.
 #174357  Szerző: nyikolaj
 2018.02.11. 16:04
Érdekes ez az új hétvégi műsor ami a Medi chart névre hallgat. Dr Hargitai a műsorvezető.. Csak azért említettem meg,hogy hamarosan egy új rádió fog sugárózni az éterben,ami erősen az egászséggel lesz fúzióban. Szerintem átfog kerülni majd a chartlista..Inkább olyan beharangozó jellegű most.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 20

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Kovács Zsolt, Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.