RADIOSITE Fórum

  • Zemplén FM - Sátoraljaújhely - 104.9 Mhz

 #201023  Szerző: Lorenzo18
 
Tud bárki valamit arról, hogy miért szünetel a műsorszolgáltatás a rádiónál?
A legutóbbi fb posztjuk:
"Kedves rádióhallgatók, kedves nézőink!
A Zemplén Televízió és a Zemplén FM 104.9 rádió műsorszolgáltatása előreláthatólag bizonytalan ideig szünetel! Amennyiben a műsorszolgáltatás helyre áll a televízióban és a rádióban, tájékoztatjuk követőinket!
Megértésüket köszönjük!"

https://www.facebook.com/plugins/post.p ... &width=500"
 #192300  Szerző: tomee87
 
almos629 írta: 2021.05.09. 15:48 Elindultak már rendesen? Május 6-on túl vagyok, újabb halasztást pedig nem kértek... vagy az előző hozzászólásban leírtak már a rádió végleges állapotát jelentik?
Valószínűleg már hivatalosan mennek, mert megjelentek a "közszolgálati" tartalmak, gondolom a vállalás miatt.
21:00 után napi hír összefoglaló van, 10 perces helyi, 10 perces belföldi és 10 perces nemzetközi hírek blokkal. Hajnal 5:00 és 6:00 valamint, este 22:00 és 23:00 között pedig 10-20 perces konzerv közéleti, beszélgetős blokkok. Reggel 6:00-10:00 között pedig már nem óránként hanem félóránként van hírek, minden :30-kor rövidhírek.
Valószínűleg egyébként még műsorvezető hiánnyal küzdhetnek, ugyanis a helyi újság legfrissebb számában toborzó hirdetés jelent meg a hátoldalon: http://www.zemplentv.hu/wp-content/uplo ... PRILIS.pdf
 #192246  Szerző: almos629
 
Elindultak már rendesen? Május 6-on túl vagyok, újabb halasztást pedig nem kértek... vagy az előző hozzászólásban leírtak már a rádió végleges állapotát jelentik?
 #191490  Szerző: tomee87
 
Béci09 írta: 2021.04.17. 17:14 Mennek FM-en, nem tudom mióta, ma vettem észre. PS és RT: ZEMPLEN, RT-be van dalcímkiírás is,végig nagybetűvel; PTY: pop music. Műsorvezetés is van, most épp kívánságműsor megy. A zene valamicskét javult az online tesztadáshoz képest, de továbbra is megvan a lebutított Petőfi feeling.
Ami fix műsorvezetés az hétköznap 6:00-10:00, a héten nincs 10:00-18:00 között csak zene, 18:00-20:00 között a reggeli műsorvezetővel konzerv műsor megy.
Hétvégén szombaton 7:00-11:00, 11:00-15:00, majd 15:00-19:00 (ez kiviműsor) van műsorvezetés. Vasárnap meg csak 11:00-15:00-ig.
Konkrétan csak műsorvezetés van, műsor címek/blokkok, műsor beharangozó spotok/szignálok nincsenek, csak az alap Zemplén FM-es Jingle-k, szignálok, illetve ugyanaz a gumizene megy minden műsorvezető alatt.
Hányszor kérhetnek halasztást? Nagyon közeleg már az a május 6.
 #191433  Szerző: Béci09
 
Mennek FM-en, nem tudom mióta, ma vettem észre. PS és RT: ZEMPLEN, RT-be van dalcímkiírás is,végig nagybetűvel; PTY: pop music. Műsorvezetés is van, most épp kívánságműsor megy. A zene valamicskét javult az online tesztadáshoz képest, de továbbra is megvan a lebutított Petőfi feeling.
 #190336  Szerző: Lorenzo18
 
almos629 írta:Ismét kértek halasztást, május 6-ig kell elindulniuk.
Mire fel kell halasztás? :mellow:
Tudtommal Február 1.-én hivatalosan elindultak...addig se kellett volna elindítani,amíg minden nincs rendben. :stare:
 #190051  Szerző: Lorenzo18
 
tomee87 írta:Talán túlzás volt részükről indulásnak nevezni azt, hogy óránként lett hírek, meg néha programajánló és sport blokk. Ezeket leszámítva tényleg csak folyamatos zenék és szignálok mennek.
Annyira nagydobra verték, hogy egy új rádió lesz, szerkesztett műsorral és helyi hírekkel. Ezzel ellentétben kaptunk egy lebutított "Petőfit" (ahogy az előző posztomra reagált Garfield kolléga :D) . A tegnapi "indulásnak" csúfolt esemény is csak szegényesen tartalmazott beszédet. Ahogy kiváncsian belehallgattam az egyik hírekbe... a hírolvasó annyira nem akarta, hogy hallgassam, semmi hangsúlyozás és az egész olyan élettelen. Képeken látva a rádió stúdióját sokkal igényesebb és komolyabb rádióra utal, csak hát a látszat csal.
Remélem ez nem a végleges állapot és fognak fejlődni.

OFF:
Ez mind a tegnapi illetve mai hallgatásaim alatt fogalmazódtak meg.
 #190049  Szerző: tomee87
 
Talán túlzás volt részükről indulásnak nevezni azt, hogy óránként lett hírek, meg néha programajánló és sport blokk. Ezeket leszámítva tényleg csak folyamatos zenék és szignálok mennek.