RADIOSITE Fórum

  • Csillagpont Rádió - Miskolc - 103.0 MHz

 #60334  Szerző: LuciFerko
 
ha jók lesznek a zenék szerintem sokan fogják ott a környéken hallgatni
 #60333  Szerző: Johnny
 
A 24 órás műsorra havonta egymillió forintot szánnak, de Csiba Gábor szerint az alapítványt bárki támogathatja és arra is számítanak, hogy később az egészségügyi piacon érdekelt cégek, vállalkozások reklámjai is növelik a rádió bevételeit. Csiba Gábor elmondta, a rádió indítás ötlete az övé. Az uniós pályázaton úgynevezett csillagpont-kórház megvalósítására elnyert támogatási program keretében több mint tíz millió forintot kell fordítaniuk a beruházás kommunikációjára. Úgy vélte: ezt az összeget miért ne költhetnék el a kórház saját média-csatornájára.
http://www.eszakhirnok.hu/index.php?opt ... oevidenbal

Szerintem azért nem köthetné el mert az a pénz az emberek tájékoztatására van a beruházásról, nem arra hogy elrádiózzák az éterbe a 12 hallgatónak!!!!!
Havi 1 millát!!!!
 #60332  Szerző: nyikolaj
 
Kell egy tapasztalt valaki....
Ő meg az.
 #60331  Szerző: Zoey
 
centerweb írta:
Zoey írta:
hangya írta:hú,már műsorvezetés is van:)) vályi zsolt majdnem mindegyik rádióban vezet műsort?
Nem mondod komolyan, hogy Vályi Zsolt ott is műsort vezet?!? :sealed:
Tegnap nem akartam írni, mert nem voltam 100%-ig biztos benne hogy az ő hangját hallottam, de akkor igen.
Hát nem tudom sajnálni ^^
 #60327  Szerző: centerweb
 
Zoey írta:
hangya írta:hú,már műsorvezetés is van:)) vályi zsolt majdnem mindegyik rádióban vezet műsort?
Nem mondod komolyan, hogy Vályi Zsolt ott is műsort vezet?!? :sealed:
Tegnap nem akartam írni, mert nem voltam 100%-ig biztos benne hogy az ő hangját hallottam, de akkor igen.
 #60326  Szerző: Zoey
 
hangya írta:hú,már műsorvezetés is van:)) vályi zsolt majdnem mindegyik rádióban vezet műsort?
Nem mondod komolyan, hogy Vályi Zsolt ott is műsort vezet?!? :sealed:
 #60317  Szerző: Andrew5
 
LuciFerko írta:
Szepi írta:Sajnos scroll az RDS PS. :shoot:
az a default a háttériparis kóderen :S

Nem default az egy kattintással átállítható. A ps1 alapból sroll a ps2-es pedig a szokásos. De mindkettő egyszerűen átállítható.
 #60304  Szerző: Richmonde
 
Max. 3 Wattra hülyeség scrollos PS-t tennni...
 #60277  Szerző: LuciFerko
 
Szepi írta:Sajnos scroll az RDS PS. :shoot:
az a default a háttériparis kóderen :S
 #60272  Szerző: Pasa
 
Na de ez kisköz rádió, nem menet közbeni hallgatásra van kitalálva. Álló helyben meg, ahol megvan a térerő, jó az RDS, nem?
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8