RADIOSITE Fórum

  • Rádió M - Miskolc, Kazincbarcika, Ózd, Tiszaújváros

 #83596  Szerző: nyikolaj
 
Nem baj az! :) Itt van nekünk megint a gaga :) Persze más köntösben.Örüljünk neki! :) Amit én furcsálok az,hogy a boon-on még nem közölték a kivételes hírt!A debreceni Európa indulását közölték!Na mindegy,majd fogják gondolom!
 #83593  Szerző: MTI
 
"Alig várom már", hogy mindenki ugyanazt csinálja, mint korábban máshol. Pl.: Dávid Ildikó = Színházi magazin :| . Mitől lesz ez jobb, mint anno a Gaga volt vagy az Expressz? Na jó, az Expressztől bármi jobb :D , feltéve, ha lesz pénz a rádió fejlesztésére.

Sok sikert kívánok az új rádióhoz! (Csak tényleg unalmas, hogy nincs új rádió a szokott emberek nélkül) Mindegy örüljünk, hogy ez is van. Remélem a másikon a Micom nyer! :yes:
 #83572  Szerző: andit
 
LuciFerko írta:
Zoey írta:A MiNap újságban jelent meg a héten:
Kép
A 2 panel előtt mi az a két másik grafika ott alul? :D
Hali. szerintem a Vasgyár( a kéményes..) és az Egyetem...:))))
 #83569  Szerző: Szd96
 
Nyugi én is :D Meglepődtem picit.
 #83568  Szerző: markfelt
 
Szd96 írta:
Szd96 írta:Csináltam neki Stream-et
http://86.101.132.92:25673/radiom.m3u
ááááááá csak most hallom, hogy az általam használt hangprocesszor bizonyos időközönként benyom egy demószöveget. Bocsánat a kellemetlenségért! :S
Semmi gáz, bár az előbb majdnem infarktust kaptam, mert 3× hangosabb a demószöveg. :)
 #83567  Szerző: Szd96
 
Szd96 írta:Csináltam neki Stream-et
http://86.101.132.92:25673/radiom.m3u
ááááááá csak most hallom, hogy az általam használt hangprocesszor bizonyos időközönként benyom egy demószöveget. Bocsánat a kellemetlenségért! :S
 #83564  Szerző: Rony
 
Már bocsánat,hogy megint belevau,de nem kellene,hogy minden rádióból Vályi Zsolt szóljon.
Erre odakellene figyelni.
Egyébként a rádió pöpec....Nem hinném,nem volt semmi beharangozója,előreklám semmi,műsorközlés az újságban semmi,
és a www.mradio.hu....illetve a www.radiom.hu domain is foglalt.Max a .com,.net.vagy a .eu végződés lehet.
 #83556  Szerző: mszilárd
 
admin írta:"A mikrofonnál Tóth Peti Vagyok!"

Most akkor a Vagyok a keresztnév, a Tóthpeti a vezetéknév, vagy ezt hogy? :lol:
:boldog:
Amúgy Kovács Bélának hívják, de a mikrofonnál csak Tóth Peti.
 #83547  Szerző: markfelt
 
"A mikrofonnál Tóth Peti Vagyok!"

Most akkor a Vagyok a keresztnév, a Tóthpeti a vezetéknév, vagy ezt hogy? :lol:


Egyébként a rádió pöpec.
 #83517  Szerző: mimi
 
Gondolom, sehol nem fizetik agyon, valamiből élnie kell.
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23