RADIOSITE Fórum

  • Rádió M - Miskolc, Kazincbarcika, Ózd, Tiszaújváros

 #83638  Szerző: Szd96
 
Egyértelmű.
Egyébként szépen processzált a hang, a zenék se rosszak és telefonnal Diósgyőrben jobban jön, mint a Sztár :D
 #83634  Szerző: LuciFerko
 
schulevy írta:Ahogy belehallgattam,hat mit ne mondjak ez nem egy 95.8 Capital fm,vagy egy BBC Radio 1 .Miskolc megint kapott egy Radio Gagahoz hasonlo otlettelen radiot,amin foallasban csak elaludni lehet.
Csokolom,azert a radio keszitoinek fejeben egy agyrak ehen halna.
Igazi magyar mentalitás, el se indul rendesen és már fikázzák. :gülü2:
 #83633  Szerző: Szd96
 
Én már annak örülök, hogy valakinek megfordult a fejében egy "új" miskolci HELYI rádió...........
 #83630  Szerző: schulevy
 
Ahogy belehallgattam,hat mit ne mondjak ez nem egy 95.8 Capital fm,vagy egy BBC Radio 1 .Miskolc megint kapott egy Radio Gagahoz hasonlo otlettelen radiot,amin foallasban csak elaludni lehet.
Csokolom,azert a radio keszitoinek fejeben egy agyrak ehen halna.
 #83628  Szerző: andit
 
admin írta:Hatvanban (97.4) nem lesz M.

Viszont Kazincbarcikán (95.9) és Ózdon (99.5) nagyon sanszos, hogy igen.

http://www.mediatanacs.hu/jegyzokonyvek ... 124250.pdf
Hello,
ne felejtsük el, hogy a két említett frekin' kívül még lehetőségként ott van Gyöngyös és Eger is nekik, ezekkel együtt pedig,- ha nyernek- egy igen "combos" kis csomag hozható össze úgy, hogy igazán csak az egri és a miskolci frekvencia tekinthető viszonylag drágának, értékesítési szempontból viszont, ha ügyesen csinálják komoly üzlet lehet.
A hatvani frekvencia az M3 miatt lett volna izgalmas, mert a valós piaci értéke majdnem nulla, ám, ha a fenti, szerencsés konstelláció előáll, akkor tulajdonképpen Gödöllőtől Miskolcig remekül fogható a rádió-már,ha hálózatban gondolkodnak és mi másban gondolkodnának:))))-és így már komoly érték, akár üzemeltetésben, akár későbbi értékesítésben gondolkodik a "Gazdi".
:))
 #83614  Szerző: Rony
 
Azért eléggé sokat kellett várni erre a rádióra,hogy elinduljon.
Egy normális weboldalt nem lehetett volna az indulásra csinálni a rádiónak?
 #83600  Szerző: nyikolaj
 
A Demkó bakizott!:Ez a rádió Oxygen!
 #83599  Szerző: nyikolaj
 
A villanyrendőrnél van a stúdió!Amúgy a mindenről mindenkinek ha jól emléxem szintén gaga szlogen volt a híreknél :)
 #83598  Szerző: djlacee
 
Amúgy ha már "a ma és a holnap ritmusa" szlogen, akkor ez egy Roxy-n nevelkedett társaság? :P
így pár szám után nekem CHR -nek tűnik a formátum
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23