RADIOSITE Fórum

  • Best FM - Debrecen - 104.6 MHz

 #195047  Szerző: Pihe8
 
A Spirit Fm mellet még a Friss Fm-en is mond híreket és a Trió rádiónál is készít műsort. :)
 #195043  Szerző: jimmer
 
Spirit FM-nél dolgozik. És így nyilván sejthető, hogy az ideiglenesnek lesz folytatása, ha valaki egy Best FM-től váltott..
almos629 írta: 2021.10.01. 18:42 Ismét van állandó műsora Szabó Tominak, holnaptól ő viszi a szombat reggeli/délelőtti sávot. Zsupos Ági viszont pár hónapja nem dolgozik itt, állítólag Budapestre költözött, de azt nem tudom, hogy rádiózik-e.
 #194017  Szerző: almos629
 
Ismét van állandó műsora Szabó Tominak, holnaptól ő viszi a szombat reggeli/délelőtti sávot. Zsupos Ági viszont pár hónapja nem dolgozik itt, állítólag Budapestre költözött, de azt nem tudom, hogy rádiózik-e.
 #193635  Szerző: Pihe8
 
Kiss Dáninak hívják igen eleinte híreket olvasott pár hete este 7-8-közt már müsort is vezet egyébként a debreceni közlekedés a DKV-hangja is.
 #193633  Szerző: almos629
 
Snake05 írta: 2021.08.21. 17:17 Ki ez a csóka aki most van adásban? A hangja kicsit hasonlít Baloghra de nem ő az.
Ha jól értettem, Daninak hívják, szerintem júliusban a híreket is ő mondta délután, amíg Enikő szabin volt. Egyébként tetszik az úriember stílusa, remélem, sokat fogjuk még hallani adásban. :)
 #193515  Szerző: Snake05
 
almos629 írta: 2021.07.25. 16:17 Pár hónapja valaki hiányolta, múlt hét óta újra van mixműsor. Szombat este 8-tól megy a CLUB BEST OF, DJ William és vendég DJ-k mixelnek. :yeah:
Szerintem a műsor stílusa kicsit kilóg a rádió arculatából. Elsősorban nem a zenei részére gondolok, hanem a műsorvezetésre, szokatlan ez a nagyon közvetlen hagnem és a tegezés. Ettől függetlenül tetszik, lehetne pénteken is.
 #193483  Szerző: almos629
 
Pár hónapja valaki hiányolta, múlt hét óta újra van mixműsor. Szombat este 8-tól megy a CLUB BEST OF, DJ William és vendég DJ-k mixelnek. :yeah:
 #193202  Szerző: ideiglenes
 
Yellowbell írta: 2021.06.12. 10:01 Semmi extra. Nem írok róla litániát, mert az ember minden szavát kiforgatják. Lényeg az, hogy egyes műsorvezetők eldönthetnék, hogy rádióznak vagy inkább esküvőznek....!
Nem igazán frankó! :party: Peace! :yeah:
Lacinak ez a második szakmája / másodállása..
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 32