RADIOSITE Fórum

  • Sunshine FM - Nyíregyháza - 99.4 MHz

 #74174  Szerző: Zoey
 
benjamin írta:Már megint változott a műsorrend:
új műsorvezető:kvaki árpád:szöszmöszölő:hétfő-szerda:00-05
hétfő-szerda:21-22 gem-b bár
hétfő-péntek:10-14 nappali lippai mariann helyett szerémi nórival
új műsorvezető:hétvégii információs magazin:szombat 08-10:dér vivien
Ez már így van vagy 2 hónapja. További változás, hogy a 6-10-ig című reggeli műsorban Zentai Edit is ott van, aki korábban a Retro csapatát erősítette.
 #74156  Szerző: benjamin
 
Már megint változott a műsorrend:
új műsorvezető:kvaki árpád:szöszmöszölő:hétfő-szerda:00-05
hétfő-szerda:21-22 gem-b bár
hétfő-péntek:10-14 nappali lippai mariann helyett szerémi nórival
új műsorvezető:hétvégii információs magazin:szombat 08-10:dér vivien
 #56497  Szerző: benjamin
 
Már bocsi,de most tényleg nem akarom ismét felhozni az éjszakai műsorvezetést de én tényleg jól látok hogy éjszakára tettél a szerémi nórit?Az a meglepő benne hogy ez egy helyi rádió.De most tényleg nem akartam nagy felfordulást okozni.
 #56454  Szerző: SzD
 
benjamin írta:De már hova?Így is elegen vannak.
Lehet, hogy éjszakára... :lol:
De talán valaki helyett keresnek majd műsorvezetőt... vagy valaki mellé társat, stb.
 #56438  Szerző: Snake
 
Hááát nekem nem ütötte meg a küszöböt 7végén a sunshine, régen pedig....
Nekem az sem jön be h nem a bakonyi már a voice
 #56434  Szerző: benjamin
 
De már hova?Így is elegen vannak.
 #55218  Szerző: SzD
 
Mostanában hallgatom a reggeli műsort. Kicsit furcsállom, hogy nap, mint nap becsúszik egy-két trágár szó. Például nem volt olyan reggel, hogy a "fasza" szót ne hallottam volna. Az illetékes szerveket ez vajon nem zavarja?
Egyébiránt maga a műsor szerintem nem rossz. Megfelelő a szöveg-zene arány, és értelmes is a szöveges tartalom... Kellőképpen informatív, vannak jó témák, szóval összességében véve abszolút hallgatható reggeli műsor. Ami pedig a legfontosabb, hogy nem olyan sablonos, mint az átlag. :yes:
 #40440  Szerző: srb56
 
'Jóvanna', csak kíváncsi voltam, mert én még ilyet nem hallottam rádió háza tájáról :D Kicsit kíváncsi voltam. Bocs, ha nem az FM95 frekvenciáit beszélem ki itt ^^
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 12