RADIOSITE Fórum

  • Sunshine FM - Nyíregyháza - 99.4 MHz

 #40429  Szerző: SzD
 
A lényeg, hogy napról napra szakmaibb lesz a Fórum... :hit:
 #40417  Szerző: Snake
 
Társkeresőt nem akartok indítani a rsitone?

Off: biztos h ezt itt kéne megvitatni? :vomit:
 #40413  Szerző: srb56
 
sziasztok!

igaz a pletyka, amit minap hallottam? hogy a két hírolvasó, mikos ákos meg a szabó erika együtt jártak, de a hírigazgató, saliga péter lenyúlta tőle a csajt? ha igaz, jobb mint a barátok közt. a hírszolgálatot teljesen családi vállalkozásban nyomják :D
 #37074  Szerző: donder
 
Z11 írta:
donder írta:...
...
Az az 90,3, és a Plusz szól a helyén, tropó esetén fogom is néha... :)
 #37072  Szerző: Z11
 
donder írta:
orrhang írta:
Amennyiben nem vagy tisztábban az adatokkal,akkor miért osztod az észt
ez nekem szólt? Mert ha igen, magyarázza már meg valaki, hogy az FM95-nek mikor az életben volt 5!!!!!!!!! frekvenciája?!
egyébként úgy kell írni, hogy poénnak!!! Dupla n-nel.
Volt 5 frekije!
Sorolom:
94,7 Derecske (felváltotta a Plusz)
98,9 Hajdúböszörmény (felváltotta a FUN)
93,3 Hajdúnánás (Még műkszik)
95,0 Debrecen (Szintén még műkszik)
És volt asszem Berettyóújfalun de annak már nem tudom a frekijét bocs!
Ezek összege pedig: 5 !!!
Berettyóújfalu = 90,3 MHz :) ha jól tudom, azon is a szegedi Rádió Plusz szól, de nem vagyok biztos benne, mert én nem tudom azt fogni Balmazújvároson.
 #36829  Szerző: VidámSrác
 
Orrhang írta jól, az fm 95-nek korábban 1 frekvenciája volt, és a city csődjével jutott hozzá a city 5 frekijének üzemeltetéséhez (és nem a megvételéhez!), amelyből 4-en a vidéki fm 95 (donder fel is sorolta) az ötödiken pedig a rock fm ment, szintén az fm 95 gondozásában. nem tudom Jani miért akadt fenn ezen és kezdett el teljesen más dolgokról beszélni.
donder írta:
Z11 írta:A Sunshine nagyon jóban lehet a debreceni FM95-tel xD 80%-ban tök ugyanaz a két rádió. Kérdés, hogy melyik a sikeresebb. :P
Ez szerintem úgy mérhető le, hogy az adott rádiónak mennyi a hallgatottsága, és hogy hány frekit üzemeltet! Az FM95 sok pénzt nyert azzal hogy eladta Kb 4 frekvenciáját! (De így kevesebb a hallgatottság...) :)
remélem donder, a fentiek tükrében már te is látod, hogy mekkora hülyeség ez. egyrészt azért, mert egyáltalán nem biztos, hogy az a sikeresebb rádió, amelyiknek több a frekvenciája. másrészt azért, mert ha az fm 95 túlad pár frekvencián, azzal nem a hallgatottsága lesz kisebb, hanem csak a vételkörzete. harmadrészt azért, mert a felmérések alapvetően a megyeszékhelyeken készülnek, így egy böszörményi, derecskei vagy újfalui frekvencia hallgatottsága sötét folt marad, hacsak a rádió nem rendel ezekben a városokban is méréseket darabonként több százezerért. negyedrészt pedig azért, mert nem az fm 95 birtokolta a city korábbi frekvenciáit, csak egy megállapodás keretében üzemeltette, ezért pénzt sem nagyon kaphatott értük.
 #36809  Szerző: orrhang
 
Volt 5 frekije!
Sorolom:
94,7 Derecske (felváltotta a Plusz)
98,9 Hajdúböszörmény (felváltotta a FUN)
93,3 Hajdúnánás (Még műkszik)
95,0 Debrecen (Szintén még műkszik)
És volt asszem Berettyóújfalun de annak már nem tudom a frekijét bocs!
Ezek összege pedig: 5 !!!
Jaja, igy volt, de valaki a City előtti időszakra értette és én erre kérdeztem rá. Mert a City előtt nem volt neki 5 !Csak miután az Aranyász korszak véget ért!
 #36808  Szerző: SzD
 
Én nem feltétlenül rád céloztam, vannak itt mások is.

Más:
Annak örülök, hogy a múltkori "szerelmes" levelemen kicsit elgondolkodtál. Tényleg van valami változás néha. :D De nem a stílusoddal van a baj, hanem azzal, hogy néha marha nagy okosságokat írsz. Szőke nő beütésnek tűnik, de gondolom, hogy nem vagy az. Mert vagy valami olyat írsz, amivel kb. akkora újdonságot és okosságot közölsz, mintha olyasmit írnál, hogy amikor nem látszik az egész Hold, akkor nem tűnik el a többi része, csak nem látjuk. A másik fajtája ezeknek az, amikor valami baromi nagy hülyeséget írsz. Maradjuk a Holdas példánál, csak fordítsd meg...
 #36806  Szerző: donder
 
SzD írta:
donder írta:
SzD írta:Amúgy nem is értem miért lett átnevezve Óvodára a Fórum.
Szerinted miért?...
Üzenem rsite-nak hogy nem április elseje van! (Bolondok napja
Na neeee... :gülü2:
donder, "költői" kérdés volt. Én értem, kérdés, hogy vajon Te is tudod-e, hogy mi miatt. Vagy inkább ki(k) miatt. (segítek: erre is maximum magadnak válaszolj, mert talán mindenki tudja.)
Ja persze, szerinted azért, de mióta "helyre raktál" szerintem te is észrevetted hogy kicsit megváltoztam (stílusban) de ha nem, akk mind1.
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12