RADIOSITE Fórum

  • Best FM - Nyíregyháza - 103.9 MHz

 #194266  Szerző: Tomi76
 
Mindenesetre a facebook aktivitásuk az utóbbiidőben nagyon visszaesett. Szeptember 20 és október 4 között nem volt semmi. Azóta két hírdetésen kívül, amiből az egyik a Best FM és Rádió 1 nyíregyházi rádiók reklámfelületeinek értékesítésével kapcsolatos, nincs más. Korábban játék volt mindennap. Fura.
 #194256  Szerző: Béci09
 
Tomi76 írta: 2021.10.11. 08:02 Vajon várható, hogy valamikor a nyíregyházi Best is hálózatba kapcsolódik? Ahogy külső szemlélőként figyelem, igazából nem sokban tér el a többitől (természetesen a debrecenit kivéve). Zeneileg egy az egyben ugyanaz, látszik, hogy ugyanabból dolgoznak mint a budapesti 99,5. Tudom van reggeli műsoruk, de nem tudom, hogy mennyire hallgatott, vagy mennyire igénylik. Tényleg nem tudom, igazából csak érdeklődöm a téma felől.
Ha hálózatba akarták volna kapcsolni, akkor még májusban megtették volna. Szerintem más tervek vannak vele, vagy van valami jogi akadálya a hálózatba kapcsolásnak.
 #194242  Szerző: Tomi76
 
Tomi76 írta: 2021.10.11. 08:02 Vajon várható, hogy valamikor a nyíregyházi Best is hálózatba kapcsolódik? Ahogy külső szemlélőként figyelem, igazából nem sokban tér el a többitől (természetesen a debrecenit kivéve). Zeneileg egy az egyben ugyanaz, látszik, hogy ugyanabból dolgoznak mint a budapesti 99,5. Tudom van reggeli műsoruk, de nem tudom, hogy mennyire hallgatott, vagy mennyire igénylik. Tényleg nem tudom, igazából csak érdeklődöm a téma felől.
Bocsánat, nem tudom miért ment el kétszer... :oops:
 #194241  Szerző: Tomi76
 
Vajon várható, hogy valamikor a nyíregyházi Best is hálózatba kapcsolódik? Ahogy külső szemlélőként figyelem, igazából nem sokban tér el a többitől (természetesen a debrecenit kivéve). Zeneileg egy az egyben ugyanaz, látszik, hogy ugyanabból dolgoznak mint a budapesti 99,5. Tudom van reggeli műsoruk, de nem tudom, hogy mennyire hallgatott, vagy mennyire igénylik. Tényleg nem tudom, igazából csak érdeklődöm a téma felől.
 #194240  Szerző: Tomi76
 
Vajon várható, hogy valamikor a nyíregyházi Best is hálózatba kapcsolódik? Ahogy külső szemlélőként figyelem, igazából nem sokban tér el a többitől (természetesen a debrecenit kivéve). Zeneileg egy az egyben ugyanaz, látszik, hogy ugyanabból dolgoznak mint a budapesti 99,5. Tudom van reggeli műsoruk, de nem tudom, hogy mennyire hallgatott, vagy mennyire igénylik. Tényleg nem tudom, igazából csak érdeklődöm a téma felől.
 #193575  Szerző: almos629
 
Van dumálós reggeli műsoruk két műsorvezetővel, különféle rovatok és megyei magazinműsor is, valószínűleg azért, mert sok szöveget vállaltak. Ez (is) lehet az oka annak, hogy nincs hálózatban. A "házibarkács" szignálok gondolom a helyi rádiós feelinget akarják erősíteni, engem nem zavarnak.
 #193564  Szerző: nyikolaj
 
Mert nekik is volt egy saját Retro rádiójuk.. :) Szemet szemért.. :)
 #193562  Szerző: p0tyi
 
A debreceni Best esetében még valamennyire megértem a "külön utasságot", de itt végképp nem. Ahogy ezeket az extra, házibarkács szignálokat, meg az "éjjel nappal a legjobbakkal" szlogent sem, ami persze felváltva szól a "legjobb zenék" jelmondattal. Miért nincs hálózatban?
 #191065  Szerző: Béci09
 
Ó. Mindennap tanul valamit az ember. :) Remélem, tényleg csak erre várnak, mert Igaz Laci sávja pont lefedi a helyi blokkot, a többi műsor meg úgyis konzerv már évek óta, a hétköznap reggel kivételével, az egész katyvaszból azt sajnálnám egyedül.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 19